Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34424 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 378 z 861 (komentarze od 15081 do 15120):

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:14

Kościelny. Brawo chłopie.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:12

Przed linią wybił. Szlag

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:11

Gramy bez DP.Fajnie

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:10

Wchodzi Giroud.Z ławki lubi strzelać.Oby dziś

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:08

Tak Ramsey się przyda bo te dokładne piłki które zagrywa uniemożliwą WHU kontry. No chyba,że coś nie wyjdzie.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:04

Idziemy na samobójstwo.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:03

Kolejny łokieć Carolla ale spoko przecież nikogo nie zabił.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 15:01

10 raz Caroll strzela chyba na bramkę.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 14:59

Dlatego warto być kibicem Arsenalu. Tyle emocji nie daje nawet skok na bungee.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 14:55

3 x Caroll.Brawo. Nic nie pomoże jak tak będziemy grać.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 14:54

Nie ma komentarza.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 14:53

Były podstawy żeby podyktować karnego. Jak dla Nas sędzia dobrze gwiżdże.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 09.04.2016, 14:51

Caroll powinien już zejść sobie.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:50

Teraz brak Cambpella który nie dość,że tyra w obronie to jeszcze posyła dobre piłki nabiera nowego znaczenia.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:46

piere_afc Co zrobiłeś,że masz herb KFC?

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:38

Caroll nie miał tylko czasu żeby przyjąć,przymierzyć i strzelić ale też mógł zrobić sobie kanapkę,zjeść,wypłukać zęby, obejrzeć odcinek Hells Kitchen wrócić i pokonać Ospinę. To ile miejsca daje mu obrona to kapitulacja.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:34

Trzeba by próbować kontrolować grą ale 2 bramki do szatni dają Nam do myślenia. Pytanie jednak jest który raz wygrywając wysoko dajemy sobie wbić kilka bramek?

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:32

Patologia w obronie.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:30

Gabriel zgubił kompletnie krycie.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:29

No to bedą nerwy. Już powinien być remis.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:27

Iwobi? Co on robi? Jak tak będzie grać to będzie z niego pożytek.Pierwszy mecz oglądam z nim w pierwszym składzie i tylko żałuję,że nie gra z Cambellem bo z taką trójka Welbeck by nie nadążył odbierać.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:24

Ozil kosztowna strata.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:20

Co za piłka Iwobiego. Brawo Sanchez.Przebudziły się Nasze bestie.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:19

DawidAl Nie doszła do mnie ta inf bo jak pisałem ostatnie 4 czy 5 tyg spędzałem u panny w Live lub ona u mnie i nie widziałem meczów. To pierwsza moja tak poważna przerwa w transmisjach i jestem jak dziecko we mgle.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:16

DawidAl A mówisz o wujku.Nie nie wiedziałem bo ostatnio nie miałem czasu oglądać meczów Arsenalu . Mówię o mniej więcej 4 spotkaniach przez spotkania z dziewczyną z Livrpoolu i dziś w końcu mam okazję a pewnie jak Iwobi grał to mówili.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:14

DawidAl Czego nie wiedziałem? Tam ktoś pytał się o linka to zarzuciłem a nie można wiedzieć wszystkiego więc wielu rzeczy pewnie nie wiem :D

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:07

wizja.tv/watch.php?id=26

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:05

Wujek Iwobigo to Jay Jay Okocha? Szacun

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 09.04.2016, 14:03

Monreal co to było?? Ozil teraz strzela i tylko jeszcze z dwie asysty

Komentowany temat: Składy: West Ham vs Arsenal 09.04.2016, 13:16

Faktycznie nie ma go na ławce nawet?? Taki piłkarz. Ciekaw jestem o co poszło bo gość teraz powinien być jednym z pierwszych wyczytywanych do składu a tutaj takie szopki. Rozumiem,że można pokazać zawodnikowi gdzie jego miejsce ale dobro druzyny czasem wymaga żeby się dogadać.

Komentowany temat: Składy: West Ham vs Arsenal 09.04.2016, 13:14

Ławka robi wrażenie lecz ten brak Cambpella jest bolączką.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, WHU - Arsenal! 08.04.2016, 12:08

Kaczacza Chyba od trumny ;)

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo Arsenalu nad Watfordem 4-0 07.04.2016, 17:32

Mico17 Mistrzostwo Anglii dla Lisów staje się powoli faktem i co kilkadziesiąt lat w każdej lidze mamy taką niespodziankę a My musimy się starać żeby wskoczyć przed KFC który ma cholernie trudną końcówkę.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo Arsenalu nad Watfordem 4-0 07.04.2016, 14:57

Pietras Kapitalne to. Chłopaki mają talent aktorski.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo Arsenalu nad Watfordem 4-0 07.04.2016, 02:34

Byłem na koncercie i mignął mi wynik Wolfsburga. Naprawdę RM był taki słaby czy Wilki takie mocne?

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo Arsenalu nad Watfordem 4-0 05.04.2016, 22:27

Gunnesaurus Pomarańczowa gdyby była.Za kolejny powinien wylecieć.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo Arsenalu nad Watfordem 4-0 05.04.2016, 21:43

Hubertus Jednak to bardzo często zdarza się właśnie na korzyść Barcelony.Pamiętasz toczącego się Busquetsa który patrzył przez palce jaki kolor kartki i to wszystko w LM która nie oszukujmy się nieco promuje ten zespół bo zarabia na nim krocie.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo Arsenalu nad Watfordem 4-0 05.04.2016, 21:33

Hubertus Wpływy z oglądania LM a Pucharu Hiszpanii to zupełnie inna bajka a wystarczy wspomnieć mecz Arsenalu z Barceloną i czerwo dla RvP.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo Arsenalu nad Watfordem 4-0 05.04.2016, 21:26

Tak nieco kasy by się straciło gdyby Brca odpadła więc trzeba temu zapobiec wszelkimi możliwymi środkami.

Komentowany temat: Arda Turan szydzi z Arsenalu 01.04.2016, 13:46

Tak mówi prawdę jednakże takie słowa zabrzmiałyby lepiej z ust kogoś kto ma pierwszy skład w Barcelonie a nie z ust kogoś kto może zostać po tym sezonie sprzedany.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady