Komentarze użytkownika The088
Znaleziono 657 komentarzy użytkownika The088.
Pokazuję stronę 17 z 17 (komentarze od 641 do 657):
prędzej czy później nagroda powędruje do Songa, bo chłopak naprawdę na nią zasługuje;)
fuck!
a już (tradycyjnie) kupiłem 2 żubry i liczyłem na miły wieczór przy dobrym meczu:(
piootrek2 - ja również uważam Wengera za geniusza i najlepszego obecnie menedżera na świecie.. jego polityka prowadzenia klubu jest niespotykana nigdzie indziej.
ale chciałem nawiązać do Twojej wypowiedzi.. odnośnie tego, że niektórzy traktują Arsenal jako klub swojego życia, a inni z kolei jako miejsce, gdzie najlepiej się wypromować. tak jest w istocie. jednak zauważ, że jeżeli jakiś piłkarz odchodzi z Arsenalu do innego klubu, odchodzi za znacznie większe pieniądze aniżeli te, za które został do Arsenalu sprowadzony (vide - Anelka, Vieira, Overmars czy Adebayor). Wenger to świetny biznesmen. na samą myśl, że kiedyś nas opuści przechodzą mnie dreszcze:P
z pewnością mecz na Anfield stanowił punkt zwrotny tego sezonu. chłopaki nabrali pewności siebie i otrząsneli się po stracie Van Persiego, co można było dostrzec we wszystkich grudniowych meczach;)
nareszcie gramy ten zaległy mecz.. bo pewnie nie tylko ja mam już dość 'dopisywania' sobie oczek w tabeli i tej ogólnej kalkulacji:P
co do meczu to tak jak mówi Michal95 - Bolton w tym sezonie jest wyjątkowo słaby i jeżeli Kanonierzy nie zdołają strzelić co najmniej 3 bramek to będę zawiedziony:P
strata Songa z pewnością będzie dla nas odczuwalna, bo chłopak poczynił tak wielkie postępy, że nawet sam Boss się tego nie spodziewał:P jednak jeżeli ktoś miałby go zastąpić to oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest Denilson.;)
szkoda Theo.. obecnie jest moim ulubionym piłkarzem Arsenalu i to właśnie w nim upatruję godnego następcę Henry'ego. jednak te kontuzje znacznie zahamowały jego rozwój w tym sezonie. nie pozostaje nic innego jak życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia i trzymać kciuki by kontuzje przestały mu w końcu dokuczać;)
Ciachowy - masz rację - wydaje Ci się:P Strusie są popularnym zwierzęciem hodowlanym w krajach afrykańskich, w tym w Zimbabwe;)
co do Robina to wiemy na pewno, że nie zobaczymy go już w tym sezonie na boiskach Premier League;/ :[
choć mogliby w sumie zaskoczyć jakąś miłą wiadomościa typu: 'Robin Van Persie bez konsultacji ze sztabem medycznym Arsenalu udał się potajemnie do Zimbabwe by spotkać się z miejscowym szamanem. Ów szaman, znany ze swych niebywałych mocy uzdrawiania natarł nogę Robina magiczną substancją bazującą na płynie ze strusich jaj. Van Persie jest już w drodze do Londynu i jeżeli samolot nie zostanie przechwycony przez islamskich terrorystów to powinniśmy zobaczyć go w najbliższym meczu z Boltonem na Emirates.' :P
wschowiak - no właśnie to ON chce odejść.. a wszyscy doskonale wiemy, że z niewolnika nie ma pracownika.. heh w ogóle ci Hiszpanie to jakieś pipki chyba:P pierw Reyes, bo zła pogoda. teraz Merida, bo mu się nie podoba. dzięki Bogu Cesc jest inny i miejmy nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej;)
olo_18 - oczywiście masz rację. ale jeżeli Boss miałby trzymać zawodnika w klubie tylko dlatego, że 'być może za 4-6 lat się rozwinie' to drużyna Arsenalu nie składałaby się z 30 zawodników, a z 60 albo i lepiej.. to jest Premier League i tu nie ma miejsca na sentymeny:P
wschowiak - może i tak:P ale linia pomocy jest u nas naprawdę silnie obsadzona.. do drzwi pierwszego składu pukają już powoli Wilshere, Emmanuel-Thomas, czy chociażby Lansbury. poza tym wszyscy oni są Brytyjczykami, co jeszcze bardziej przemawia na ich korzyść;) Merida miał swój czas.. nie wykorzystał go i niech wraca do Hiszpanii;)
wschowiak - dokładnie:P warto też zauważyć podobieństwa - obaj piłkarze pochodzą z Cardiff i o obu najprawdopodobniej stoczymy bój z ManUre. obyśmy go wygrali;)
olo_18 - ja też widziałem w nim następcę Fabregasa, gdy do nas przychodził. ale, bądźmy szczerzy - Cesc'owi to on może co najwyżej buty czyścić:P Fabregas w jego wieku był już podstawowym zawodnikiem pierwszego składu, a on nawet w Carling Cup nie błyszczy.. niech idzie;) przecież mamy genialnego Ramsey'a:)
najpierw niech Yeboah udowodni, że zasluguje na to, aby nosić koszulkę z armatą na piersi, a później się wypowiada. choć z drugiej strony to zawsze miło, gdy ktoś ciepło wyraża się o naszym klubie.;)
jednak na tą chwilę jedyne co nam potrzeba to WYSOKI i najlepiej - ograny w Premier League napastnik (czyt. Carlton Cole);D choć, tak czy owak - wszystko zależy od Bossa.
IN ARSENE WE TRUST
Jako, że jest to mój pierwszy komentarz, chciałbym serdecznie powitać wszystkich fanów Kanonierów:) choć Arsenalowi kibicuję już dobrych kilka lat (a mianowicie od pamiętnego meczu z Interem na San Siro (1-5)) to chyba przez własne lenistwo nie mogłem zdobyć się na wcześniejszą rejestrację:P ale mniejsza z tym.
co do newsa to muszę przyznać, że czekałem na tę informację już od jakiegoś czasu i, co tu dużo mówić, jest to dla nas bardzo dobra wiadomość. gdyż ja, w przeciwieństwie do wielu użytkowników tej strony, jestem wielkim zwolennikiem talentu Nicklasa. jeżeli Duńczyk tylko popracuje nad skutecznością i wyeliminuje głupie błędy, które mu się jeszcze zdarzają, to będziemy mieli z niego naprawdę wiele pożytku. a ci co go tak krytykują zwyczajnie zapominają, że on ma dopiero 21 lat. :P
kończąc, nie mogę nie pochwalić pracy, jaką wykonują redaktorzy tej stronki. Panowie, wielkie brawa dla Was! Bez wątpienia najlepszy portal o Arsenalu w Polsce.
a teraz czekam niecierpliwie na zapowiadane zmiany i dalszy progres;D pzdr.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 40 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Henry, grając jeszcze w Arsenalu, był bez wątpienia najlepszym piłkarzem na globie, lecz mimo to nigdy nie otrzymał Złotej Piłki...
chciałbym żeby wrócił do nas w letnim okienku transferowym..