Komentarze użytkownika Theov47
Znaleziono 1140 komentarzy użytkownika Theov47.
Pokazuję stronę 13 z 29 (komentarze od 481 do 520):
Mignolet
Zabaleta - Cahill - Koscielny - Baines
Alexis - Henderson - Nolan - Cazorla
Dżeko(C) - Remy
Jestem debiutantem więc nie wiem, ale po analizie pierwszej kolejki, czemu by nie postawić na taki skład? :D
Ta już to widzę jak Cavani idzie do Liverpoolu, chyba będą go spłacać zerowych w ratach przez nieskończoną liczbę miesięcy :)
Czyli według nowych zasad dobrze rozumiem?
Arsenal - 8pkt
Valencia/Monaco - 3pkt
Benfica - 1pkt
Jeśli tak to "trofeum" mamy praktycznie w kieszeni :)
Cazorla miał parę nieudanych zagrań, ale wiele świetnych akcji i nazywasz to "wielkim minusem"!? Arteta słabo fakt, a Coq bez komentarza...
Słaby jest ten Coquelin... szkoda
Jaki wirtuoz!
Jaka fala no no!
Jaka brama z dupy
Sanogo's show
Sanogoal!!!!
Talent ma, ale musi się nauczyć podejmować dobre decyzje. Myślę, że jeszcze będą z niego ludzie.
I to jeszcze takim składem. No nie wierze :D
Sanogo hattrick!!! WTF
Japierdziule!
Jaka akcja, serce rośnie! :D
Campbell mistrzuniu!
Wiem, że spalony ale Sanogo pożal się Bożę...
Jest i ON!
Tyle niewykorzystanych okazji XD świetna zapowiedź sezonu
Sanogo się zachciało podawać...
Aj kurde powinien to trafić :D
Wow Bellerin
Haha Joel :D
2:1
Żadnego Cavaniego nie będzie. Chelsea prawdopodobnie skończyła już zakupy. Chyba, że "The failure one" blefuje ;)
Pires świetnie wkręcał te piłki. To była inna klasa piłkarza.
*grą
Ale Ozil zawsze tak grał, posyłał świetne piły mimo iż specjalnie się nie wyróżniał. Taka już jego rola. Zobaczysz, że w tym sezonie będzie miał komu je dogrywać.
kubanczykpl Uparty jesteś, Ozil wyłożył wiele świetnych piłek, a to, że niektórzy nie potrafili tego zamienić na bramki to już nie jego wina. Zagrał naprawdę przyzwoicie koniec kropka.
Co jak co, ale Ozil dobrze grał na mistrzostwach świata.
Oby grał więcej i wrócił silniejszy.
Quintero robi wrażenie, jeżeli to nie zagraża w sprowadzeniu DMa światowej klasy, to jak najbardziej jestem za!
Nie mogę pojąć, mam wrażenie, że wydaje mu się iż, Liverpool jest silniejszy od Arsenalu. Jeśli tak myśli to szkoda nawet takiego newsa wrzucać na strone :d
Za to Sanchez i Ozil są za słabi na Liverpool.
Wenger wiedział co robi ściągając go do nas. A z pana Silvestra żaden ekspert.
O proszę, oficjalnie Chambers jest :)
Ja wierzę w Jacka bo ma wielki potencjał i jak widać wole walki. Czasem traci panowanie nad sobą, ale czuję, że to będzie jego wielki sezon.
Marzag Mnie się pytasz? Mówię co jest napisane. Może szykują bardziej lukratywną ofertę.
Goal.com napisało, że podwajamy starania o Shneiderlina. A Podolski w ciąż namawia Khedire. Modle się, żebyśmy nie zostali tylko z Artetą.
Wie ktoś może kiedy wraca nasza trójka Niemców i nasze dwa nabytki?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Zapieprzają jak wściekli, oby sił starczyło.