Komentarze użytkownika TrueGunner
Znaleziono 1080 komentarzy użytkownika TrueGunner.
Pokazuję stronę 22 z 27 (komentarze od 841 do 880):
''Zobaczymy, co z Songiem. Jeśli nie będzie mógł
grać, rozważę wystawienie Abou.''
Czy ja o czymś nie wiem ...
Jakieś wieści w sprawie kontuzjowanych ?
Wiecie, może na kiedy planowane są powroty Diabiego i Wilsher'a ??
tak tak najpierw płaczecie, że nie ma rywalizacji w drużynie a teraz większość na nie ... Co do Frimponga i Coqa to zanim oni wskoczą na taki poziom jak Song czy M'Vila to minie trochę czasu. Pzyda nam się taki zawodnik do środka pola, wystarczy ze Song złapie kontuzje a Coq znowu bedzie musial grac na boku obrony i robi nam sie dziura na dm-ie.
Heh Song to jest jednak kozak ! :D Takie gały jakie on śle to jest coś niesamowitego. Jak bym go widział pierwszy raz za nic w świecie nie powiedział bym, że to może byc defensywny pomocnika. Nie wyobrażam sobie pomocy bez niego, człowiek orkiestra odbiera,podaje,asystuje,strzela bramki i od biedy może grac na stoperze ;P W tym sezonie zaraz po Van Persim najlepszy i najsolidniejszy nasz gracz.
BEDA KARNE XD !
Reamoner
15 min, własnie druga połowa dogrywki się rozpoczyna
cesc723
Tylko wiekszośc z tych meczów gramy na Emirates, czeka nas w sobotę wyjazd na Anfield.
spinson
Jeżeli tak to kamień mi spadł z serca .
Uha ... Bez Robina widzę, rozpacz i nędzę na Anfield , ciekawe na kogo postawi Wenger, osobiście chciał bym żeby szansę dostał Park.
Mam pytanie czy przypadkiem Robin nie ma już 5 żółtych kartek ? bo w takim wypadku zabraknie go na Anfield ;/
Zaskoczyła mnie 2 Rosicky i Benayun totalnie ... O ile spodziewałem się po tym pierwszym solidnego wystepy to Yossi był niewiadomą a tu proszę rewelacyjne występy. Ogólnie oglądając mecz miałem wrażenie, że nareszcie gralismy cos taktycznie bo Koguty mimo strzeonych 2 bramek nie miały dużego pola manewru. Imponowała mi walecznośc i zangażowanie , wracają wspomnienia ... Takie mecze w wykonaniu The Gunners chcę oglądac do końca sezonu !
Nie czemu przestaliśmy ich atakowac ...
Ars3n
No Song podpatrzył zagrania Fabsa i teraz szaleje ;p
macie link do bramek ??
Dawac mi tu AOC'a i ich dobic !
co sie dzieje !!!!!!!! ROBIN !!!!!!!
hahahah Walcott uhaha
Koniec tego farta !!!!!!!! GO GO GO GUNNERS !!!
peciak
biegał po tej pozycji nie raz biegał, zresztą pare razy w Southampton tam grał.
peciakk
Wiem, że może grać na srodku, ale on zdecydowanie wieksze zagrożenie stwarza grając na skrzydle ...
Szkoda, że nie gra od początku zamiast Walcott'a.
najgorsze jest to ze na lawie nie mamy nikogo na srodek pola ...
o w mordeczke mocny sklad
Jak zagra trójka DJ, zagraj piętka i łolkot to nie wiem czy jest sens oglądać mecz ...
Ljajic za 13 mln ... oby to była bzdura ;p
Hazard tak ale nie na pozycję Ramseya tylko na szkrzydło bo to nie jest typ rozgrywającego. Na środek pola potrzeba nam kogoś z ''magic pass'' kto jedna będzie słał piłkę jak na tacy. Snejder to fajna lecz nie realna opcja ;/ w sumie to nie ma dużo zawodników na tą pozycję którzy by załatali dziurę po Fabregasie.
2vpc
Jak mogłeś pominąć boga futbolu ... hańba Ci !
Marzag
Noo baa :p Ramsey jest za statyczny już Szymkowiak lepiej klepał
myślę, że Garguła by nadawał się do nas jak ulał :p albo Melikson :)
2vpc
Tylko wystarszy spojrzeć na pomoc Barcelony Iniesta,Xavi,Fabregas,Thiago,Busquets(to nie piłkarz to aktor ale coś tam umie) oni nie muszą mieć typowego snajpera, mają takich kreatorów na boisku, że nawet Rasiak by tam bramy rowno nawalał. W dodatku wymienność pozycji plus pressing robi swoje, a i nie zapominajmy, że mają wiecej niż boga Messiego...
Song po mooim trupie ... nie ma takiej opcji by sprzedać Songa on jedyny trzyma ten środek pomocy w kupie. Szkoda, że Nasri poleciał na kasę on dawał nam sporo w ofensywie. Hmm co do Cesca to obawiam się, że nie zastąpimy go żadnym piłkarzem bo nie widzę innego zawodnika na globie który by mógł realnie go zastąpić, tak wiem jest wielu znakomitych piłkarzy ale jak tam patrze czasami mecze Barcelony to on tam bezczelnie kreuje się na lidera zespołu. Pierwszy sezon i takie statystyki a większość sądziła, że Cesc wyląduje na ławie.
Odnośnie sytuacji w klubie to konieczne są zmiany.
Co ja widze nie ma nic o ''JAKOŚĆI'' - wiedz ,że coś się dzieje :p
Tylko Wenger jest słaby taktycznie ... Obrona wizualnie sie poprawiła bo statystycznie nie mozna tego potwierdzic. Nie umiemy grac pressingiem, bronic i wykonywać stałych fragmentów i zawsze gramy tak samo przewidywalnie dodać jeszcze do tego stawianie na takich pilkarzy jak Ramsey, Walcott,Chamakh czy Arshavin którzy non stop zawodzą tylko to potwierdza.
Szkoda, że Wneger nie daje szans Parkowi bo IMO jest on lepszy od Chamakh'a, lepsza gra nogami, strzał z dystansu i nawet wolne potrafi strzelać... Myślę, że powinien zagrac razem z Robinem w ataku w rewanżowym meczu z Milanem musimy postawic wszystko na jedną kartę jeżeli chcemy im wpakować min 4 gole. Jednak może Wenger zaskoczy i dzisiaj zobaczymy Parka hmm kto wie .
Największe frajerstwo w dziejach to sprzedarz Fabregasa jednego z najlepszych rozgrywających na swiecie za tak szmmaciane pieniądze i zastąpienie go Ramsey'em gdzie Wenger miał oczy ... wróć o ile wiadomo to Arteta miał być następcą Cesca tylko ze on sie od nich różnił tym, że nawet jak zagrał słaby mecz to i tak by był lepszy od Artety i Ramseya razem wiziętych.. Czasami mysle co by bylo gdyby Cesc i Samir zostali, a wystarczyło chociaż wygrac Carling Cup.
Zgadza się jesteśmy bardzo słabi taktycznie. Milan wyeliminował nam srodek pola i wykorzystał naszą bezradnośc ... Na plus by nam wyszło postawienie autobusu przed bramka. Czy tylko ja mam takie wrażenie, że zamiast poprawiac nasze najsłabsze punkty one stoją w miejscu ? Dobrze, że wczoraj to był tylko Milan nie Barcelona ani Real bo Ronaldo by chyba sobie trening przed spotkaniem ligowych zafundował . To co powiedział Bergkamp w jednym z wywiadów sprawdziło się w 100%
Arsenal23
Stwierdza fakty, chyba nie możemy mu wmówic, że jest inaczej ... Liga angielska słabnie i to widac.
Van Persie może odejśc i Ja na pewno nie będę miał mu tego za złe ... Najgorsze jest to, że nie mamy w drużynie autorytetów staliśmy się akademią do szkolenia młodzieży. Boję się, że większośc piłkarzy widzi co się dzieję i jeżeli Robin odejdzie i oni pójdą jego śladami ... To już nie jest ta sama drużyna od tego 2006 roku jesteśmy rok w rok coraz słabsi . Mam jedynie nadzięję, iż po sezonie polecą głowy nie wiem czyje ale wszystko powinno okazac się po sezonie. Ktoś nie wytrzyma tego jestem pewien.
malyglod
Tak tylko słabszy sezon mamy już 7 rok ... i na poprawę się nie zanosi. Jakie pozytywy my kibice mamy wyciągać przez ostatnie lata ? że udał nam się mecz z Barcą co z tego skoro odpadliśmy jak zawsze we frajerskim stylu ? albo wyszkoliliśmy piłkarzy innym klubom sprzedając ich za frajersko marną kase czy może, że wybudowaliśmy stadion każdy wie jakim kosztem i zmianami ? czy, że co rok stajemy się coraz słabsi i żyjemy w nadzieji na lepsze jutro. Nie możemy jedynie żyć historią i tym co było. Nawet przestalismy grac widowiskowo. Gdzie ta atmosfera ktora panowała na HighBury ? gdzie ? kibice zamienili sie w piknikowców... i z roku na rok jest ich coraz mniej... a może wyciągniemy pozytywy z zarządu ? z cen biletów lub kontuzji ? czy wreszcie przejrzymy na oczy i ujrzymy, że ten klub zamiast się rozwijać systematycznie się cofa ... i nikt nie jest w stanie zareagowac, wskazać przyczyny. Dlaczego... dlaczego tak jest, jesteśmy klubem poniżanym i popychanym przez inne kluby nikt nas nie bierze na poważnie w szansach o puchary ... Stajemy się maszynką do pieniędzy , bo to tylko sie liczy w dzisiejszym swiecie. Żyjemy zasraną JAKOŚCIĄ o ktorej kraży legenda, że niby jest a nikt jej nie widział. Ciezko to mowic ale potrzebujemy chyba wiekszego upadku by się coś zmieniło. teraz mozecie hejtowac xd




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Chelsea | 28 | 14 | 7 | 7 | 49 |
5. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
6. Newcastle | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
7. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
8. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
9. Bournemouth | 28 | 12 | 8 | 8 | 44 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
14. Manchester United | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
15. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
16. West Ham | 28 | 9 | 6 | 13 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 28 | 4 | 5 | 19 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
O. Watkins | 13 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
J. Kluivert | 12 | 6 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Gibbs jak dziecko w mgle ...