Komentarze użytkownika XandeR

Znaleziono 11074 komentarzy użytkownika XandeR.
Pokazuję stronę 2 z 277 (komentarze od 41 do 80):

Nie dobrze, PSG ma najlepszy atak na swiecie i wali mniej wylewow niz Bayern, bardzo male szanse mamy, bo jest straszna roznica predkosci miedzy naszymi bokami obrony a ich skrzydlami, no ale to jest pilka, moze sie jakos uda.

COYG

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 06.05.2026, 01:42

Ale to jest poyebane, ze Trossard w kwietniu nie potrafił przyjąć stojącej pilki, a dwa ostatnie mecze jest szefem. Chyba pora zacząć wierzyć w horoskopy itd xd

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:59

@BizoNxd6:

Ale gdzie sprawdzasz?

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:32

Orientujecie sie jak dorwać bilety na final?

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 23:19

Victor, ile górnych piłek dzisiaj chcesz?

Gyokeres - WSZYSTKIE!!!

Komentowany temat: Arsenal vs Atletico: Walka o finał Ligi Mistrzów 05.05.2026, 21:54

Teraz najgorsze czyli kondycja. Na bank Atleti planowało zaatakować po przerwie i wykorzystać świeżość.

45 min od magii

Oby sie udało

COYG!

Ale bedzie atmosferka jutro na otwarcie meczu, juz zejscie do szatni w przerwie z Fulham bylo mega mocne, od miesiecy nie bylo takich owacji, co dopiero jutro :D

Arteta dzisiaj 97 min na****ial od lewej sciany do prawej w pokoju i wymachiwal rekoma xD A po koncowym gwizku uscisnal dlon zonie i poszedl zwalic konia do kibla

Jaki MLS w srodku, to jest polfinal LM i gra sie najbardziej doswiadczonymi zawodnikami zeby zmniejszyc ryzyko takich jaj jakie dzis dawal Kusanov np. Jeden blad i nas nie ma dlatego MLS nawet nie powacha murawy

Jeszcze tylko jedno potkniecie City, nasza dobra forma i na Emirates przeciwko Burnley moze byc feta stulecia. Tyle lat czekania

Jak Rodri nie wroci na weekend to City tego meczu tez nie wygra, Kusanov i Ten z 14 to sie nadaja do gry w tottenhamie a nie na walke o mistrza.

Cos pieknego Everton. Mecz sezonu zagrali. min 2 pkt przewagi i 4 bramki zapasu, nasi jutro beda latac po boisku!!

COYG

Turek z butla Arsenalu sie chyba udusi dzis ze zlosci jak przegraja xD

Hahah przypomina sie Son xD Co to sa za kalafiory

Fajnie ze City gra juz w piatek, musza sie otwierac zeby nabijac gole, a jak beda podmeczeni to konterki wejda jak w maselko.

Przeciez City dzisiaj slabe, mieli dobre pierwsze 15 min i ostatnie 10, a srodkowe 20 Everton niezle gral. Jak nie wpakuja nic do 75 min, to sie cofna gleboko i evertom moze jakiegos babola spokojnie wrzucic.

Everton na 7m zaczal bronic xD Mieli swoja okazje ale niestety sa rzadcy jak kupa

Chelsea srubuje rekord. Nice

No i wieczur zepsuty przez Emerego kolejny raz. WHU Z nami bedzie gral o wszystko, bo spadna pod Tottenham

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 02.05.2026, 19:23

Ale wrzawa przed przerwą

Analiza- brak rotacji, 90 min gry w obronie tzn nieustanne zmiany tempa i ciężki pressing, koniec analizy.

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 01.05.2026, 22:46

Sędzia dolicza 5 min, a Widzew traci gola w 98 min xd w ekstraklasie stabilnie.

Komentowany temat: Blisko. Rewanż rozstrzygnie. 01.05.2026, 22:39

@lordpat: Ale Wiktor zrobi te 20+ na miekko, więc oczekiwania spełnione xd

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 23:06

Ale Eze ostatnio forma, coś pięknego, jakby potrafił taką utrzymać na 20-25 spotkań w sezonie to mamy grajka 10/10.

Dobrze ze lookman forma 2/10 bo byloby po marzeniach xd

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 21:50

Gyo dziś najlepsze 45 min w koszulce Arsnalu? Każda pilka jest jego.

Psg 5 celnych i 5 goli, Nojer w prime dzisiaj xd

Artete to dziękuję ze nie ma Kvary ani Olisse, bo by sie musial naglowic jak ich zmusić do obrony przez 90 min

Czyli co? Rezultat 1:0, nudny pierwszy polfinal, może jutro będzie więcej emocji

Ale nudne ostatnie 15, jakby ktoś włączył zwiastun jutrzejszego spotkania xp

Co oni graja, Muj borze

Jak można grać na tym poziomie i zostawiać ciągle Kane, Diaza i Olisse w staku? Tak to sie gralo pod koniec lat 90 i początek 00. Kane durny Barista

To jest wlasnie to, Kvara i Olisse super sie oglada, ale oni nie biora udzialu w obronie i dlatego sa wszędzie takie hektary wolne i dziury w obronie. Nasi sa bezplciowi, ale bronią i atakuja calym zespolem

@arsenallord: @arsenallord napisał: "Mecz kapitalny. Dwie najlepsze drużyny Europy zdecydowanie na teraz. Nie jestem wstanie sobie wyobrazić, że my możemy pokonać któryś z tych zespołów"


Na szczescie jesli sie z ktoras spotkamy, to w finale, a w finalach kazdy moze pokonac kazdego. To jest loteria, czesto kwestia 1 bledu albo pomylki sedziego. W dwumeczu bylibysmy natomiast bez szans.

dzisiaj, wrzutka, kiwka, kopka, karny, karny, kurna, bramka, podcinka, 3:2 w 45 min a jutro?

0:0 w celnych strzalach, na spokojnie, to trzeba taktycznie, wiecej pograc w poprzek, moze w rewanzu troche zaatakowac, byle nei za mocno xD

Kvara hest super jak atakujeez, ale ani razu nie pomógl z Olisse. U nas by to nie przeszło i po pomaganiu w obronie bylby zmeczony w ataku i bezproduktywny.

Dembele dzis najlepszy dla Bayernu, wszystko pierdzieli

Martinelli, Trossard, Saka i Madueke oglądają ten mecz i se mysla, jak ony tak ciupaja na tych skrzydłach i skad maja sile zeby tak dużo i szybko biegać xd

Vitinha zamiast Ode, Kvara na lewe i można zaczynać nowy sezon, wystarczy z 250 mln xd

Dembele by z nami taka z zamkniętymi oczami trafił

Psg atakuje 2-3 zawodnikami, a w obronie nic nie graja. Jak tak dalej pójdzie to ich baya zniszczy. Musza się obudzić

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady