Komentarze użytkownika alexis1908
Znaleziono 11820 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 277 z 296 (komentarze od 11041 do 11080):
@youngboy: jak to się mówi nie ważne w której lidze ważne że to derby ;) ale liczę że najbliższe derby to będą te w Ekatraklasie ;) ja osobiście wierzę że awansują sezon po sezonie fakt mogą być to pobożne życzenia ale cóż ;) klub miał już upaść bo degradacji jak to wiele osób twierdzilo ale dalej istnieje więc trzeba wierzyć w lepsze czasy ;)
Komiczna *
PSG dla mnie drużyna kosmiczna Neymar nigdy nie będzie takim liderem jakim jest Messi czy Ronaldo w poprzednich sezonach nie ten poziom ;) fajnie klepia w lidze francuskiej fajnie celtic ale to nie poziom Realu Bayernu Barcy czy Juve ;)
@Marioht: Fajne przyspiewki szkoda ze nie śpiewali na którym miejscu sa w lidze ;) no jednak ŁKS dlugo z nimi nie zagra więc nawet nie można powiedzieć "widzew K...O derby blisko " :(
Gwiazdki z PSG juz 2 dostaja ach ten faworyt LM ;)
@Bednar: ja nie uważam że każdy u nas jest zajebisty mamy wiele braków nie mamy skrzydeł środek pola jest beznadziejny bramkarz na średnim poziomie ale co do Kosy to mam w pamięci jego wielkie mecze i nawet w tym sezonie to był jego 1 tak słaby mecz od dawna oczywiście w innych ligach są obrońcy na jego poziomie ale w Anglii według mnie jest najlepszym stoperem oczywiście jak jest wypoczęty :)
@Bednar: kazdy ma swoje zdanie dla mnie Kosa to najlepszy obronca w lidze ;) a co do Cahilla on się nigdy nie zbliżył i nie zbliży do poziomu Kosy to jest obrońca na srodek tabeli
Nie pogardził bym Evansem jako zmiennikiem dla Kosy ale jak juz kupować stopera to z topu i tu widzę Laporte chłopak mógł by przez dlugie lata tworzyć pare obrońców z Mustafim ;)
@TlicTlac: 1 De Gea ,Neuer 2 Ter Stegen 3 Oblak,Buffon 4 Courtois dla mnie tak wygląda czołówka bramkarzy
@Gunner012: Ostatnie 2 mecze był bezbledny dla mnie to jest nadal stoper nr1 w lidze ale potrzebuje odpoczynku mam nadzieję że Wenger kupi jakiegoś konkretnego stopera do rotacji
@Gunner012: Bailly Stones ? Luiz zart ? Sanchez który zagrał z 10 dobrych meczy ? Vertonghen niezły ale gorszy od Kosy :) Toby czy Vam Dijk może kiedyś dojda do tego poziomu a Kompany jest wiecznie kontuzjowany Cesar to nie jest stoper chociaz fakt gra dobrze ;)
Dziś nie można miec pretensji do drużyny walczyli grali ładnie dla oka gdyby United miało w bramce Cecha a my Davida to byśmy ich stukli niemiłosiernie ;) do Wengera też nie mam większych zastrzeżeń oprocz tego czemu za Mustafiego wpuścił Iwobiego ten pilkarz nie ma ani podania ani strzalu ;) do Kosy pretensji nie mam wiele meczy nam ratowal Mustafiego zjadla pewność siebie chcial wyprowadzić piłkę nie wybijal zdarza sie ;)
@DexteR_000: dlatego mówię że potrzebna jest alternatywa a my nie mamy srodkowych obroncow Per Holding badzmy poważni Kosa nadal jest najlepszym środkowym obrońcą w lidze ale wiek juz daje o sobie znac
Tak w ogóle dzisiejszy mecz pokazał ze Kosa już się starzeje i nie będzie w każdym meczu grał na swoim poziomie potrzebna jest alternatywa do środka obrony Laporte albo Manolas potrzebni na gwałt no i jakiś srodkowy pomocnik szkoda że Papcio nie kupił Fabsa jak miał ku temu okazję
@Elastico07: ale wtedy w środku pola zaczął by grać Iwobi z Ramseyem chyba juz wole Granita niż Nigeryjczyka ;)
@Elastico07: złapać kontuzję
Mam nadzieję ze City ich wyjaśni i to tak bezapelacyjnie nie lubie ich ale United to jest druzyna której nienawidzę
@Womanizer: albo Casillas w Finale Mistrzostw Świata 2010 ;) albo Neuer w LM w meczu Schalke -United w 2011 chyba ;)
@FabsFAN: gdyby Rakitic był taki słaby to nie grał by w Barcelonie tylko w Stoke :) dużo bym dał żeby Granit gral na jego poziomie
Sanchez zrobil to samo co RVP z Milanem nie podniosl piłki nad bramkarzem ale instyktowna obrona świetna :)
De Gea to jest obecnie najlepszy brmakarz świata jeśli chodzi o grę na linii Neuer jest lepszy od niego w grze nogami ale jesli chodzi o całokształt wolał bym miec w bramce Hiszpana :) on od 3 sezonów potrafi wyciągnąć piłki niemozliwe do obrony
Gramy dużooo lepiej a nie możemy bramki strzelić to jest nie możliwe ze przegrywamy 2-0...
Szlak by to..
Po meczu
Co z Laca kontuzja ?
Kosa i Mustafi i od razu nasz obrona funkcjonuje bardzo dobrze ;)
Burnley na swoim boisku jest trudne dla każdego szczęśliwe wymeczone alw Zwyciestwo ! Powrot do top4 wreszcie :D
Lyon moja ulubiona francuska drużyna bardzo cieszą mnie ich wygrane ;)
A tak co do meczu to Wenger powinien się zainteresować Hornem niesamowicie pewny na przedpolu dobry refleks doświadczony a ma dopiero 24 lata
Gdyby Jack grał tyle co Ramsey to by się prezentował lepiej od niego i co do tego nie ma wątpliwości
Czemu elneny wykonuje wszystkie stałe fragmenty on jest żałosny
5/6 lat dobre żarty już w tym sezonie ich przeskoczymy derby pokazały że koguty nie są tak mocne jak się o nich mówi :)
@DexteR_000: no co od****ł liverpool to co często robi Arsenal prowadził wysoko i zaczęli bronić coś czego nie umieją :)
Oby został tu na wiele lat i stanowił o sile naszej obrony ;)
Grajcie jak z kogutami to marzenia o mistrzostwie może odzyja a przynajmniej o 4 ;)
@maciekbe: wiem wiem Laca też ma tą czutke liczę że niedługo zacznie strzelać tak jak w Lyonie
Ogladam mecz Inter-Atalanta Icardi w tym sezonie to jest potwór jedna z najlepszych 9 na świecie
Papcio niech ściąga Richarlisona dopóki nie jest warty 80 mln piłkarz skorojony do Ligi angielskiej i będzie już tylko lepszy
Mesut najlepszy ale ogólnie wszyscy zagrali bardzo dobrze najlepszy mecz od dluzszego czasu taki Arsenal chce się oglądać co tydzień
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@youngboy: też tak myślę ale zobaczymy jak to się wszystko dalej potoczy ;)