Komentarze użytkownika alexis1908

Znaleziono 11821 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 280 z 296 (komentarze od 11161 do 11200):

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 23:15

@Gofer999: nie utykal grał normalnie twardo jak to on. :) zdrowy jest :)

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 23:13

@Gofer999: dogral do końca :)

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 23:07

@Monszur: Alexis będzie grał to jest walczak on nie odpuści :) Mustafi też nie wiadomo czy to ploty nie były... Napisałem środek do zmiany Ramsey to dla mnie dno od dawna

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 22:58

Składu nie mamy takiego tragicznego powrót do starej taktyki szkydla Nelson (musi dostać szansę a wykorzysta) Alexis (nie w humorze ale nie odpuści i będzie walczyć) szpica Laca za nim Mesut :) środek pola do zmiany Jack zostal więc czas na niego i Coqa myślę że dadzą więcej niz Ramsey i Xhaka środek obrony Mustafi Kosa boki Kola i Hector (poprawi sie) bramka Cech słabo ale da rade :) nie jest źle jak Wenger nie przegra meczu przy oglaszaniu pierwszego składu to nie będzie tragedii ;)

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 22:45

@Mihex: aha dzięki za info :) szkoda że my nawet nie próbujemy jest kasa za Oxa myślę że by starczyło

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 22:42

Weźmy Grosika więcej by nam dał niż Walcott :D a wgl jak mają się sprawy z Barkleyem przeszedł gdzieś czy dalej Everton?

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 22:31

Zabrał Lace bramkę.. Dobrze że do nas nie trafił :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 20:20

Następny mecz wystawić środek pola Jack i Coq gorzej od naszych geniuszy nie zagrają a jeśli Anglik od razu się nie polamie to zawsze da więcej niż Walijczyk bo zwyczajnie jest lepszy :)

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 20:17

@COYG19: Jacka to ja widzę w pierwszym składzie na następny mecz bo znosić Ramseya i Xhake to chore

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 20:04

Iniesta ma rok kontraktu brać go :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 19:42

Nikt nie przyjdzie koniec trzeba liczyć że Alexis i Laca pociągną ten wuzek a Mesut dostanie nagłej zwyżki formy

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 18:36

@Dewry: Totki na tych Anglikach dobrze wychodzą Barkleya bym chciał nie boi się uderzyć z daleka pociągnąć akcje też potrafi lepszy niż nasi magicy środka pola Ramsey Xhaka...

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 18:31

Barkley jest znacznie lepszy od Welbecka i chętnie zobaczył bym go u nas w drużynie :)

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 17:23

Alexis i tak odejdzie lepszy Lemar za niego niż Welbeck bardzo mnie cieszy że z Mustafim ucichlo :)

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 16:39

Może jest fanem Arsenalu i zawsze chciał dla nas grać :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 15:14

Brać Lemara i Barkleya sprzedać Alexisa i okienko na plus ale nie chce mi sie w to wierzyć prędzej sprzedamy Alexisa i nikogo nie kupimy :)

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 13:47

Brać Barkleya z Evertonu jest lepszy niż nasi magicy typu Ramsey Xhaka i ma rok kontraktu

Komentowany temat: Sterling otwarty na transfer do Arsenalu 29.08.2017, 16:43

Całkiem dobry ruch Sterling plus pieniądze dołożyć kupić jeszcze Mahreza/Draxlera i całkiem fajnie by to wyglądało :)

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 28.08.2017, 22:50

Wenger to zostawi po sobie taki burdel że potem będziemy się odradzac 10 lat jak Milan.

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 28.08.2017, 19:32

Wystarczy kupić Renato Sanchesa na środek pomocy Bayern chce za niego śmieszne pieniądze skrzydło wzmocnić Draxlerem lub Lucasem z PSG któryś na pewno odejdzie gdy kupią Mbappe i środek obrony wzmocnic Van Dijkiem albo Manolasem wyrazie odejścia Mustafiego skład by był kompletny mocniejszy niż w zeszłym sezonie a ten wydatek nie przekroczył by 150 mln euro :)

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 28.08.2017, 19:02

Nie martwcie się Papcio już dogadal Ramosa Modricia i Messiego więc jakieś tam transfery będą :D

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 28.08.2017, 18:48

Theo rozegrał kilka dobrych sezonów już bez przesady parę ważnych bramek też strzelił Ox nie zagrał nawet jednego dobrego sezonu

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 28.08.2017, 18:41

Nie ma co płakać strata Oxa to nic wielkiego mocno średni zawodnik ale skrzydłowy na gwałt potrzebny Mahrez Moura Draxler nawet Zaha bym nie pogardzil :)

Komentowany temat: Sky Sports: Arsenal dogadany z Chelsea w sprawie Oxa 28.08.2017, 18:33

35 mln za niego to bardzo dobra cena niech idzie nikt zanim płakał nie będzie ale potrzebny skrzydłowy na gwałt... Nawet taki Zaha dałby więcej niż on ;)

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 27.08.2017, 18:02

Coq na boisko bronimy wyniku!

Komentowany temat: Na podbój Anfield. Liverpool - Arsenal 27.08.2017, 17:11

Kolsinac Mustafi Laca na ławce w pierwszym składzie Holding Welbeck Monreal nie mam pytań...

Komentowany temat: Znamy już rywali Arsenalu w fazie grupowej Ligi Europy! 25.08.2017, 19:33

Nam potrzeba nowego stopera ale do Mustafiego i Kosy Niemiec musi zostać nie ma opcji niech się kończy to okienko już bo może nam przynieść więcej szkód niż korzyści...

Komentowany temat: Znamy już rywali Arsenalu w fazie grupowej Ligi Europy! 25.08.2017, 19:26

Kosa też po 1 sezonie był słaby i przez większość sprzedawany..

Komentowany temat: Znamy już rywali Arsenalu w fazie grupowej Ligi Europy! 25.08.2017, 19:14

Gdzie niby Mustafi ma odejść? Za ile jakieś prawdziwe źródła? To by było chore przecież on będzie tylko lepszy...

Komentowany temat: Sky Sports: Toral blisko Hull City 22.08.2017, 02:44

Szkoda że nigdy nie dostał u nas szansy

Komentowany temat: Wielkie emocje już na starcie! Arsenal 4-3 Leicester 11.08.2017, 22:45

Brakło Kosy Mustafiego dlatego obrona tak wyglądała :) Laca fajny mecz Granit ładne piłki odgrywał słabiej w defensywie Oli Joker jak zawsze :) no i świetny Kolasinac on na wahadle to jest bestia i wreszcie pokazali charakter będzie dobrze! :D

Komentowany temat: Lucas Moura na celowniku Arsenalu? 09.08.2017, 23:30

Fajnie by było dobry piłkarz skrzydla Alexis Lucas mogły by ładnie namieszać w tej lidze :)

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 08.08.2017, 00:42

Rynek transferowy jest chory kiedyś Ronaldo w pełni ukształtowany piłkarz który wygrał wszystko w United i był w tamtym momencie prawdopodobnie najlepszy na świecie przechodził do Realu za niecałe 100 mln to jeszcze było do zrozumienia ale Neymar za ponad 200? Co on takiego osiągnął zobaczymy czy będzie tak błyszczal bez Messiego i Suareza :)

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Chelsea w rzutach karnych! 06.08.2017, 17:26

Wygrana ze smerfami zawsze cieszy puchar też fajnie dołożyć :)

@imprecis: nie mów ze masz nadzieję że jesteś w błędzie nie lubisz go i tyle i życzysz mu źle jesteś do prawdy założonym kibicem ;)

@imprecis: jaki Eduardo odniósł u nas sukces strzelił kilka bramek potem była złamana noga i transfer jeśli to nazywasz sukcesem... Nie porównuj Lacazetta do Veli bo to są 2 klasy wyżej i jeszcze co do warunków fizycznych faktycznie Aguero Alexis czy nawet Rooney faktycznie niżsi napastnicy nie dają sobie rady w Anglii. Nie lubisz Francuza nie jesteś fanem okey ale przestań bełkotac bo tego sie czytać nie da...

Brakuje środka pola Ramsey jest tak chaotyczny że on sam nie wie co chce z piłką zrobić... Bierz Wenger nawet tego Fabregasa podniósł by poziom środka o klasę

@imprecis: tak tak patrząc na środek United Chelsea City faktycznie jeden z najlepszych w lidze ^^

Laca! :D

Laca! :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady