Komentarze użytkownika alexis1908

Znaleziono 11824 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 295 z 296 (komentarze od 11761 do 11800):

Komentowany temat: Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0 17.01.2016, 22:19

Francja może i jest z innej planety ;p ale Hiszpania tez miała być nie do pokonania na tamtych mistrzostwach :) po za tym Polska może wygrać z każdym wstrzymał bym sie z tymi prognozami ;p

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 12.01.2016, 14:14

Live nie ma co sie martwić jakim składem by nie wyszli i tak ten mecz wygramy :)

Komentowany temat: Deja vu? Arsenal 3-1 Sunderland 12.01.2016, 07:19

Pato to ja bym nawet teraz chętnie powital juz sie tak nie lamie jak kiedys a napastnik ciągle świetny i calkiem mlody :)

Komentowany temat: Ljungberg trenerem U-15 08.01.2016, 03:52

Fajnie ze sie utożsamia z klubem tak samo jak Henry czy Pires :) a nie siedzi w City dla kasy jak Vieira :)

Komentowany temat: Srna łączony z Arsenalem 17.12.2015, 18:10

5/6 lat temu duzo bym dal za takiego obronce ale teraz lata juz nie te niestety :)

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:08

Mahrez ma skilla to widac on będzie tylko lepszy

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:37

Jak byśmy mieli tego Mahreza i Sancheza na skrzydłach marzenie :)

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:33

Dokladnie jesli chcemy cos znaczyć w Europie to trzeba z takimi drużynami wygrywać ja wierze i będę wierzyl :) i Alexis będzie mega zmotywowany Oli tez cos uśtrzeli :p

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:27

barca guardioli tez była genialna a Inter potrafił ich wyeliminować wszysto sie może zdarzyć troche wiary...

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:23

Nie płaczcie tak zagramy na swoim poziomie szanse są oni bazują tylko na swoim trio obrona to u nich dno ;d

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:17

Jak zawsze Barca albo Bayern :D

Komentowany temat: Ferdinand: Koscielny najlepszym obrońcą w PL 10.12.2015, 18:34

Koscielny i Smalling w tym momencie 2 najlepszych środkowych obrońców w Anglii :)

Komentowany temat: Hat-trick Girouda zapewnia awans! Olympiakos 0-3 Arsenal 09.12.2015, 22:38

Zenit albo Wolfsburg teraz najlepiej :)

Komentowany temat: Ancelotti o Arsenalu i emeryturze Wengera 08.12.2015, 21:02

Guardiola w porównaniu do Carlo jest bardzo przereklamowany :) póki jest wolny powinniśmy go brać :)

Komentowany temat: Widowisko ze zwrotami akcji: Arsenal 3-1 Sunderland 05.12.2015, 17:53

Ramsey strzelił i juz będzie dobrze z jego forma potrzebowal tego :)

Komentowany temat: Odbić się od dna: Arsenal vs Sunderland 05.12.2015, 16:49

Spokojnie:) wygramy to

Komentowany temat: Odbić się od dna: Arsenal vs Sunderland 05.12.2015, 15:07

Tak swoją droga ze Stoke chciałbym Bojana widać ze ma nadal wielki potencjał i mogl by odpalić :)

Komentowany temat: Welbeck o pobycie w Sunderlandzie 03.12.2015, 23:09

On jeszcze wskoczy na wyzszy poziom :)

Komentowany temat: Ramsey: Świetnie było wrócić na boisko 01.12.2015, 04:37

Dobrze ze wrocil :) Joel formy nie lapal bo jemu sie nawet biegac nie chce asysta do Alexisa i bramka z labedziami nic tu nie zmienia to mierny zawodnik :)

To musiało się w końcu stac wenger sam sie prosił o ta kontuzje dla alexisa nikt nie wytrzyma tylu meczów pod rząd.

Komentowany temat: Powraca temat Icardiego 25.11.2015, 20:13

Świetny mlody napastnik z dobrym wykończeniem :) szkoda ze plota :p

Komentowany temat: Bezradny Arsenal pod dyktando Bayernu, 5-1! 05.11.2015, 01:00

Koroniarz >> Barcelona ma jeszcze wieksze braki kadrowe od nas :P

Komentowany temat: Bezradny Arsenal pod dyktando Bayernu, 5-1! 04.11.2015, 23:00

Tak swoja droga po Ozilu widać ze gral w wielkim klubie chyba jako jedyny chcial dzis grać w piłkę a nie czekać na wyrok :) Alexis mogl by chwile odpocząć bo znów formę zgubil. Ale awansujemy na pewno trzeba wierzyć :D

Komentowany temat: Wyrwać kolejne punkty: Bayern vs Arsenal 04.11.2015, 21:35

Nasi nawet dokladnie podac nie mogą ten Bayern wcale nie jest taki mocny to my gramy tragicznie zagrali byśmy nasza pilke to moglo by być inaczej :)

Komentowany temat: Wyrwać kolejne punkty: Bayern vs Arsenal 04.11.2015, 21:16

Wszyscy oprócz mesuta i cecha grają jak by im się nie chciało :)

Komentowany temat: Anielska kanonada na Emirates: Arsenal 3-0 MU! 06.10.2015, 03:20

O mistrza pogra Arsenal i City jesli odpuscimy LM na co licze :) United bedzie grozne ale za rok jak sie tam zgraja Lvg to nie jest zly trener :) Cfc z kryzysu nie wyjdzie i Mou poleci :P a Liverpool z tymi zawodnikami to nawet taki trener jak Klopp w tym sezonie ich nie zbawi :)

Grupa do wyjścia na luzie chociaż nie będzie Bayernu w 1/8 :D

Komentowany temat: Rozpacz, nadzieja, niedosyt: Arsenal 0-0 Liverpool 24.08.2015, 22:56

nie uznana bramka ale to nas nie broni :) z tego meczu jedyne pozytywy to to że Petr pokazał wielka formę i Gabriel śmiało może zastępować Pera bo jest bardzo dobry :) i Aaron na skrzydle to pomyłka on by nam dał o wiele więcej w środku ale każdy o tym wie :)

Komentowany temat: Benteke wybrał Liverpool 20.07.2015, 01:45

On wybrał Liverpool no raczej Arsenal nawet za niego oferty nie złożył :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Petr Čech zawodnikiem Arsenalu! 30.06.2015, 03:16

Vargas calkiem calkiem dobra szybkosc i przyjecie pilki ;p chile ma bardzo slaba obrone i bramkarz tez nie jest wybitny ;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Petr Čech zawodnikiem Arsenalu! 30.06.2015, 02:21

Alexis najlepszy na boisku oby cos strzelil :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Petr Čech zawodnikiem Arsenalu! 29.06.2015, 17:13

Nareszcie bramkarz światowej klasy :)

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 25.06.2015, 03:00

Haha za takie cos czerwona Chilijczyk dobry aktor :)

Komentowany temat: Cech blisko Arsenalu? 15.05.2015, 02:21

jak to mawiał Ferguson drużyne buduje sie od tyłu :) także bierzmy go :D ale watpie ze go do nas pusza juz w tym sezonie im zagrazaliśmy a co by było jak byśmy mieli dobrego bramkarza i napastnika z prawdziwego zdarzenia :D

Komentowany temat: Carragher i Neville: Arsenal potrzebuje bramkarza 13.05.2015, 03:37

Ospina to nie jest bramkarz na 1 skład takiego klubu jak Arsenal od dawna to mówie :) popatrzcie ile united zyskali bo maja świetnego bramkarza bez niego nie było by ich na pewno w 4 :) jeśli Wenger nie chce już dać szansy Wojtkowi to powiniene sie postarać o Cecha on by dał jakoś w bramce na kilka lat :)

Komentowany temat: Wicemistrzostwo coraz bliżej: Hull 1-3 Arsenal! 06.05.2015, 22:43

oj żeby real wszedł do finału i pokonał ta barce bo nie zniose ich wygrywajacych :)

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 19.04.2015, 03:33

brawo dla chłopaków Alexis sie obudzil mamy finał znów :D abyśmy obrnili :D

Komentowany temat: Morgan chce Kloppa w Arsenalu 19.04.2015, 03:28

dobry trener którego bym bardzo chciał :) ale i tak ostatnie słowo Arsena mógł by odejsć w świetle chwały jako wygrany Pucharu Anglii ale to sie nie zdarzy ;p

Komentowany temat: Alexis nominowany do nagrody PFA Player of The Year 17.04.2015, 02:27

Najbardziej na zawodnika roku to zasłużył De Gea jak by nie on United nie łapali by sie nawet do pierwszej 6 :)

Komentowany temat: Maxi Romero wkrótce Kanonierem? 04.04.2015, 00:41

Młody argentyńczyk i napastnik :) oni maja patent na dobrych napastników więc oby to był nowy Aguero :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady