Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34477 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 139 z 862 (komentarze od 5521 do 5560):
Charakertny i waleczny jest - to mu oddam. Ale te dwie rzeczy wystarczą na Celtic, ale na Arsenal już nie
@tomaszszef: Akurat Stanford Bridge to za trudny teren nie jest. No chyba że dla Chelsea.
Jak to było? Lepiej dać 80 mln za Caicedo niż 100 za Rice? Declan bez konkurencji MOTM dziś
Nie widziałem żeby ktoś to zrobił to ja zacznę. Trzeba pochwalić Jorginho. Boje od niego doświadczeniem. Bardzo dobra zmiana.
Tomiyasu niby dalej jest przy linii bocznej i chce wznowić grę z autu.
Nie no Tomiyasu to nie jest piłkarz na Arsenal
@Reamoner: Theo by to strzelił
Ja to mam wrażenie, że nasi zawodnicy mają dystans do Havertza i mu jeszcze nie ufają. To nie jest tak, że Kaia nie ma. On często jest na pozycji, ale nie podają mu nasi.
Rice kozacki mecz. Saliba niewiele słabszy. White ok. Reszta bardzo słabo
Havertz z golem dziś
Onana to najlepiej grający bramkarz na świecie nogami? To żart? Ederson czy Alisson pewnie mają niezłą bekę. Nie mówię już nawet o Neuerze
Rice i Partey w formie powinni zmiażdżyć środek pola United za niedługo
@Mickeylo: To chyba chodzi ogólnie o zawodnika z kadry. Może Fabio Vieira?
@Dziadyga: Odegaard ma kobietę
Theo Walcott zakończył dziś karierę. Zawsze lubiłem.
Jak ciekawostkę można dodać, Theo ma więcej goli w LM niż Ronaldo Nazario
Mbappe i Haaland to według mnie jedyni piłkarze na świecie obecnie co dają gwarancję dobrej gry w każdym klubie i każdej lidze.
Martinelli > Rashford bez kontrowersj.
Ciekawe czy ten post przywoła @Rivaldo
@pablofan: Według mnie Sancho jest dużo lepszy od niego. Jadon coś potrafi, technicznie jest niezły.
Antony to skrzydłowy bez zalet. W czym on jest dobry? Ani szybki, ani dryblingu, ani strzału, ani fizyczności. Dawno nie widziałem tak słabego skrzydłowego za takie pieniądze na takim poziomie.
Nasz sztab medyczny wygrał tę pracę w chipsach, że pozwolił Timberowi wyjść na drugą połowę?
@ArsenalChampion: Wiadomo jak się potoczy sprawa z City. Nic się nie stanie.
Serio nabieracie się że jakieś FFP istnieje?
@ksowa90: Każdy mecz jest inny. To było już Chwilę temu. I City ponad godzinę grało w 10.
A co to niby ta Kopenhaga taka potęga, że poza zasięgiem? Bez przesady. To średniak. Raków spokojnie może ich ograć.
Będą jaja jak Raków wejdzie do LM. Bardzo im kibicuję
Kibice United zatęsknią za DDG. A kibice Interu szybko zapomną o Onanie, mając Sommera
Ciekawe jaką tygodniówkę proponował Liverpool i Chelsea dla Caicedo. Przy podobnej to ja zdecydowanie wybrałbym Liverpool
@Piotrek95: Ty na bank jesteś @Rivaldo albo jego synem
My, City i Liverpool to będzie inna liga trochę mi się wydaje
A Caicedo to jak dziś? Pierwsza połowa w Liverpoolu a druga w Chelsea?
Liverpool skład niczym w Fife. Myślą że im więcej ofensywnych piłkarzy tym lepiej. Będzie dużo goli w meczach z ich udziałem
@DexteR_000: Średni? Karny jak byk na 100%
Był ktoś z was na meczu Bundesligi? Ile kosztuje bilet? Da się kupić wcześniej? Borussia Monchengladbach mnie interesuje
Kai grał w fatalnym zespole bez jakiegokolwiek stylu. Dajmy mu miesiąc czy dwa na ogarnięcie taktyki i filozofii Artety. Jak nie ogarnie wtedy będziemy krytykować. Ale trochę czasu niech ma chłopak.
Bayern to jeden ze słabszych zespołów z pierwszego koszyka w LM. W sumie chciałbym ich. Fajna okazja do rewanżu za poprzednie upokorzenia
Skisne jak Kane w Bayernie nawet nic nie wygra.
Najważniejsze 3 punkty. Na efektowność przyjdzie czas. Biorę w ciemno 2-1 dla nas w wszystkich meczach sezonu
Mam nadzieję, że Mikel robi to co zawsze Ancelotti. Carlo twierdzi, że najważniejsza i najlepsza formą ma być w marcu, kwietniu i maju, a nie sierpniu, wrześniu i listopadzie. I tak zawsze przygotowuje swoje zespołu.
Haaland to najlepszy piłkarz na świecie
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jesus może na ławce na United już będzie