Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34477 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 140 z 862 (komentarze od 5561 do 5600):
Tyler będzie w tym sezonie?
Rice w jeden mecz pobił rekord Kane jeżeli chodzi o jego trofea z Tottenhamem
Super. Nie traktuje zbyt poważnie tego pucharu, ale lepiej go wygrać niż przegrać. Trossard na Nottingham musi wyjść. Fajny początek sezonu
Tierney się popisał...
Lepiej mieć niż nie mieć. Nie rozumiem płaczu o Raye.
Martinelli to lepszy piłkarz z większym potencjałem niż Rashford
@Rafson95: Nic dodać nic ująć. Tylko wolę Trossarda na szpicy, a Gabi na LS
Sommer blisko Interu. Według mnie wzmacniają pozycję względem odejścia Onany
4. Puchar ligi - Chelsea*
Jedziemy
1. Kto zostanie mistrzem Premier League? - Arsenal
2. Jak wyglądać będzie TOP 4? - Arsenal, City, Liverpool, United
3. Kto wygra FA Cup? - City
4. kto wygra Chelsea? - City
5. Król strzelców? - Haaland
6. Król asyst? - Odegaard
7. Najlepszy transfer? - Rice
8. Najgorszy transfer? - Tonali
9. Największe odkrycie sezonu? - Eze z Crystal Pałace (ciężko mówić że to odkrycie, ale będzie miał dobry sezon)
10. Kto spadnie z ligi? - Everton, Luton, Brentford
11. Kto awansuje? Sunderland, Swansea, Southampton 12. Kto najdalej w LM? - City
13. Kto najdalej w LE? - Liverpool
Jesteśmy legendarni w Emirates Cup. Mamy najwięcej zwycięstw w tym turnieju.
Pierwsza kolejka fazy grupowej w LM:.
Raków Częstochowa vs Arsenal
Tak będzie
Cieszy mnie Havertz. Widać w nim świeżość. Jakby odżył po przygodzie w Chelsea.
ESR będzie jak transfer. Wraca do dobrej formy.
Fabio Vieira jak na siebie całkiem spoko.
Kiwior mam wrażenie, że lepiej czuje się na boisku obok Gabriela a nie Saliby
ESR będzie jak transfer w tym sezonie
@RIVALDO700: A kogo to obchodzi?
@Dubhead: Ja byłbym. Nawet nie wiedziałem kto jest trenerem jak wiedziałem że Arsenal to jest to
@RIVALDO700: Tak. To prawdopodobnie będzie ostatni sezon w historii futbolu. Nie będzie więcej bo nie ma komu grać
Xavi jaki to jest dzban. Masakra. DNA nie Barcelony, ale głupoty to on ma we krwi.
Trossard chyba wywalczy pierwszy skład na City i Nottingham z taką grą
@krzykus1990: PS albo N.
Wspaniale, że Partey prawdopodobnie zostanie. Najlepszy transfer okienka
Havertz zrobi +10 goli w lidze i +5 asyst
Ronaldo w LM to chyba że 100 zawodników deklasuje
@Rafson95: Ronaldo grając w Realu, Barcelonie, Milanie i Interze nigdy nie wygrał LM. Wstyd
@notopyk: Wróciłeś z browarka ale dalej chyba trzyma. Szanuję i miłej zabawy, pozdrawiam!
Trener Tottenhamu pierwszy poleci z ławki w tym sezonie
Oczekiwania? Mistrzostwo i wtedy można nawet z grupy LM nie wyjść. TOP 2, ale wtedy fajnie byłoby dołożyć FA Cup i 1/4 LM chociaż
Ja niezaszczepiony. A to COVID jeszcze jest?
@notopyk: @Ups147: @alexis1908: Powtarzam po raz setny tu, że przereklamowany nie równa się słaby. To był świetny zawodnik, ale stawianie go przy Cristiano czy Messim to bardzo słaby żart. Henry nawet był lepszy.
A to, że Haaland nie ma MŚ. Po pierwsze jest jeszcze młody, ale ważniejsze - on gra w Norwegii a nie reprezentacji Brazylii
@notopyk: Ronaldo w całej karierze 14 goli w LM. Haaland 12 w poprzednim sezonie.
xD
@coooyg11: Haaland praktycznie w jednym sezonie LM robi liczby tego geniusza podczas całej jego kariery.
@ozzy95: Ronaldo Nazario? To ten najbardziej przereklamowany piłkarz w historii futbolu?
Mimo wszystko niepokoi mnie ta Arabia. Futbol trochę spadnie z poziomem jak tyłu piłkarzy tam pójdzie
@Marzag: Jeżeli w takim momencie to poczekam.
Myślicie, że Ramsdale obroni kiedyś rzut karny?
Chyba nasza 4 opcja na LO obecnie. Bardzo odstaje od składu, ale w sumie na jakiś puchar ligi czy coś się nada
Kosmos. Tak grając nikt z nami nie wygra nawet jakby w 8 grali
@majkel_majkel: @djmacius: FIVB nakazuje kilka pkt tak grać w sprawach równości płci
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Havertz olał Bayern dla Arsenalu. Rice olał Bayern dla Arsenalu. Raya olał Bayern dla Arsenalu. Może warto zainteresować się Harry'm Kane?