Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34477 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 142 z 862 (komentarze od 5641 do 5680):
Ajaxu*
Mega szacunek do Składu. Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś tak pożegnał jakiegoś zawodnika jak oni Timbera.
Już widzę jak Messi czy Ronaldo w wieku 25 lat poszliby do Arabii. Ambicja i chęć bycia najlepszym to jedno, a pieniądze to drugie
Gabriel, Saliba, White, Timber i nasz Kiwior. Za mojego czasu kibicowania nie było tak mocnej obrony.
Ethan Nwaneri jaka to jest ogólnie pozycja?
@Semises: Nikt.
Vieira masakra. Okres przygotowawczy i początek sezonu ma przymknięte oko, ale później się zacznie
Fabio bym wysłał do Burnley na wypożyczenie.
@JP3: Imię i nazwisko ma dość spoko
Timber nieoficjalnie w Arsenalu
Onana to żaden kozak. Takie transfery United lubię.
De Gra out a Onana im? Według mnie osłabienie United.
Dziękuję Granit. To była przyjemność. Żegnaj i powodzenia?
Fabregas, zdecydowanie TOP3 moje
Dobre odpowiedzi. Ja po tej dawce co pisałem pytań czy zaczynamy wreszcie pić czy co
To sprawdzimy teraz waszą moc. Po 0,5 na głowę wódki idziecie spać czy szukacie kolejnej 0,5?
@Ech0z: Lubię. Tyskie jest spoko. Jestem z Żywca praktycznie, ale nie polecam. Ohydne piwo
@Ech0z: @pumeks: @pumeks: Może, ale dajcie przykład jakiegoś dobrego. Ja w życiu kilka kupiłem i praktycznie po łyku wszystko wylane
Każdy ma swoje smaki i gusta, ale piwo kraftowe nie powinno istnieć. Picie tego to tortura
Z takim Mbappe moglibyśmy nie przegrać meczu w sezonie i powtórzy Invincible
@Paul77: A jakieś info że tak jest? Przykład średni bo nawet jak baluje, ale na boisku to kozak to jak? Partey to absolutnie czołowy nasz zawodnik, ale mam wrażenie, że jest strasznie niedoceniany
@ZielonyLisc: Jasne że nie robi . My się osłabiamy wtedy. Dla mnie Xhaka, Partey > Rice, Lavia
Co tu się porobiło? @RahU ogarnij bo odechciało się tu wchodzić
Szobo fajny zawodnik. Liverpool mega odświeża środek pola. Mogą powalczyć o trzecie miejsce
Jestem chyba za stary na to. Niech wróci normalne K.com
Co tu się dzieje z tymi plusami? To niemożliwe, że @Piotrek95: za te głupoty co pisze ma tyle plusów
@Piotrek95: Czemu burak? Jakby Ode czy Saka tak zrobił byłbyś zachwycony.
@Piotrek95: Ale co nie tak James zrobił? Normalnie się zachował. Jakby miał ten kibic 50k obserwujących byłoby inaczej?
@Mastec30: Według mnie Liverpool ściągnął najlepszego grajka
Orny pisze, że Mount blisko United. Romano 3 minuty później. Gość jest nie do podrobienia. On nie ma nigdzie wtyk chyba. Kopiowanie to jego pasja i zrobił na tym z siebie mistrza.
@Dzulian: Zapytaj w sierpniu. Na dziś Arsenal, City, Newcastle i United
@Barney: Angielskie Espresso polecam. Młodzi chłopaki, ale fajnie gadają i się słucha
Niemiec w każdym klubie to dobry znak
Brakowało mi ostatnio tego
Filmik.jakby Siniatera 3 nagrywali, fajny. Powodzenia Kai
Rice dostał pozwolenie na testy medyczne. Także jutro raczej HERE WE GO
@kaziu874: Za kogo? Bo ja nie widzę takiej opcji
Wydajemy +100 mln na piłkarza. Niesamowite. A pamiętam jak Reyes był naszym rekordem transferowym. A chłopa już nie ma
.
Patrząc na to, że Rice kosztuje tyle co Antony, Mudryk czy Enzo to my mamy promocję
Co roku te bajki, że Rice idzie do Chelsea. Śmiesznie było. A Declan u nas.
@Paul77: Zdecydowanie nie dla Lavi jeżeli Partey ma odejść
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jaram się podobnie jak przychodził Ozil do nas. TOP2 transfer za mojego kibicowania.