Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34497 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 21 z 863 (komentarze od 801 do 840):

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 08:27

White, Odegaard i Trossard/Martinelli (najlepiej oba) to są piłkarze, których powinniśmy pożegnać po sezonie

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 22:58

Oglądałem w połowie nasz mecz i Real vs Bayern info była inna liga czy tam inny Sport

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 22:57

Jakie to było żałosne

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 22:05

Zubi z każdym meczem powoduje że tęsknię za Parteyem.

A Bayern wygra LM

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 22:05

@ZielonyLisc:

usprawnienie Artety

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 21:53

@Dawid04111 napisał: "W przerwie Cazorla za Zubimendiego, Giroud za Gyo i Ozil za Odegaarda"

Sagna za White, Gibbs za Trossarda czy Nelson za Madueke i nie będzie różnicy

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 21:52

Barcelona/Atletico robią z nas chcą

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 21:49

Najgorszy zespół ósemki LM gra dziś w Portugalii. I nie wygląda na to, że jest to Sporting.

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 19:52

Ciekawe czemu ten wielki i potężny Havertz no potrafi wygryźć tego fatalnego Gyo

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 15:07

I nie zgadzam się, że remis jest jakiś super wynik. Przy takim czymś musimy wystawić w rewanżu najmocniejszy skład i to na kilka dni przed Etihad. Dziś byłoby wspaniale ugrać z 3-0 i można porotować trochę.

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 14:59

@adek504 napisał: "Czyli co, Arteta zdobywa mistrza i mają go wyrzucić?"

To już totalna głupota. Czyli chcemy poważne trofeum, a jak to zdobędzie to nagle out? Nie dla mnie zdecydowanie brak PL/LM powinien skutkować, ale nie w przypadku sukcesu. Liczę, że ewentualny puchar da Mikelowi i zawodnikom spokoju bo widać, że presja jest potężna i nie służy dobrze drużynie.

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 10:26

@adek504: @adek504 napisał: "Jak to jest ze przed każdym meczem jest tutaj trzęsienie portkami, a mamy raptem 5 porażek w sezonie..."

Brzmi spoko, ale 2/2 gdzie przedadły nam dwa trofea już nie brzmi ciekawie.

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 08:34

Remis będzie sukcesem

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 06.04.2026, 20:40

@Garfield_pl napisał: "Tak czy inaczej, nie ma potrzeby szarżować z nim na jutro, niech odpocznie, nieważne czy ma uraz czy zwyczajnie potrzebuje odpocząć, bo jest potrzebny i to w lepszej dyspozycji. Jutro i Madueke i Dowman mogą sobie pohasać na PS."

A jutro nie jest potrzebny? To jest ćwierćfinał LM i jeden z decydujących meczów w sezonie

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 06.04.2026, 20:36

@Garfield_pl napisał: "To tylko subiektywna opinia;)"

Dokładnie

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 06.04.2026, 20:34

@adek504: @adek504 napisał: "Tak tak, wszyscy tacy wielcy, my ciency itd"

Na ten moment jest inaczej? Czy różowe okulary muszą być zawsze

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 06.04.2026, 20:31

@pablofan napisał: "@Placio: co on robi??? Wymień mi tu spotkania w lidze, które dzięki jego golom zdobyliśmy punkty."

Każdy gdzie strzelił?

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 06.04.2026, 20:29

Kurde na ten moment jutro każdy inny zespół z ćwierćfinału LM prawdopodobnie przejechały by się po nas bez mydła.

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 05.04.2026, 10:01

@Marzag napisał: "Jak będziemy"

Dobrze napisane

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 05.04.2026, 09:40

Ale już cisną z nas bekę. W sumie się nie dziwię

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 05.04.2026, 09:02

Miała być poczwórna korona. A coraz bardziej śmierdzi wywaleniem się na mecie

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 05.04.2026, 08:36

Ciekawe czy dowieziemy ten tytuł

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 04.04.2026, 12:39

@damianARSENAL napisał: "Thomas Partey: “I spoke to Mikel Arteta the night before I left Arsenal, That moment will always stay with me"

"I never wanted to leave — not even for a single day. The whole transfer process was difficult for me"

"But that night, when we sat down for what I’d call our last coffee, he spoke to me in a way I had never experienced before… like a father"

"In that moment, I understood everything. I saw a man who truly wanted the best for me"

"I adore Arteta, and every day I pray that he wins the league — he truly deserves it.”"


Brakuje trochę chłopa

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 03.04.2026, 08:20

Kurde od nas na mundial pojedzie około 16 zawodników. Ciekawe czy ma ktoś więcej

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 01.04.2026, 18:28

@Marzag napisał: "Grali w XXI wieku ale nie mieli az tak wielkiego wplywu na druzyne jak Zalewski. Błaszczykowski na drugim miejscu jest."

Uznam serio to za żart

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 01.04.2026, 18:09

@vitold: Może to prima aprilis bo w sumie dziś jest najgłupszy dzień w roku.

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 01.04.2026, 17:57

Oho Zalewski najlepszy skrzydłowy w tym wieku. Haha Błaszczykowski czy nawet Grosicki grali 30 lat temu?

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 01.04.2026, 14:47

Komu kibicujecie na mundialu? Ja chyba Anglii najbardziej i Portugalii na drugim miejscu

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 23:36

@Numer10: A kto miał mundial zorganizować jak nie było chętnych?

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 23:23

Czemu cyrku,?
A czy ja tak napisałem? Wiadomo że gramy według strefy czasowej gospodarza. To że u nas te mecze będą późno w nocy sprawia, że to idealna okazja na nie oglądanie tego cyrku i tyle"


@Numer10 napisał: "Jak tam mają być mecze w jakiś porach nocnych to idealne wręcz warunki do zrobienia czegoś dla planety i zbojkotowania tego cyrku.

"
@Numer10 napisał: "@arsenallord napisał: "Czekaj bo nie rozumiem. To w Stanach na tamten czas powinni grać o 4 nad ranem, żeby w Europie pasowało?"

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 23:15

@pablofan napisał: "a kto dzisiaj był?"

Ja o sobocie a ty o niedzieli

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 23:13

@pablofan napisał: "@Dziadyga: szkoda, że taki zaje**sty nie był w finale przeciwko city."

A ktoś tam był chociaż trochę dobry?

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 23:09

@Numer10 napisał: "Ja to się przez to naprawdę zastanawiam czy to w ogóle oglądać. Jak tam mają być mecze w jakiś porach nocnych to idealne wręcz warunki do zrobienia czegoś dla planety i zbojkotowania tego cyrku. FIfa to chyba te kraje do mundialu zaczęła wybierać na podstawie tego kto złamie więcej praw człowieka, jeszcze niech zrobią za kilka lat w Izraelu i można zamykać imprezę"

Czekaj bo nie rozumiem. To w Stanach na tamten czas powinni grać o 4 nad ranem, żeby w Europie pasowało?

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 23:05

@alexis1908 napisał: "Ale wiesz że Bułka jest kontuzjowany na cały sezon nie ? Ale po co sprawdzić ;)"

Ale ja nie mówię o dzisiejszym meczu tylko o całokształcie. Ech serio czasem wszystko trzeba jak dzieciom tłumaczyć?

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 23:00

@ArsenalChampion napisał: "No ze grabara śie nie nadaje na 1 bramkarze to jest wiadome, on ma coś z głową. Ja to liczyłem ze Bułka bedzie 1 bramkarzem, ale jak on się wypisał z powaznej piłki wybierając gre dla arabów, to co zrobić"

Wypisał jak wypisał. Wielu zawodników z tej ligi jest powoływanych i daje radę. Tylko Urban widać to jest ciężki gość i kolesiostwo robi swoje. Nikt mi nie powie, że Bułka jest gorszy od tych co byli powołani

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 22:58

@SunTzu: Ogólnie 2016 rok to było pierwsze powiększone Euro także jakby to było tylko wyjście ze słabej grupy i pokonanie porównywalnej Szwajcarii. Z Portugalią było blisko, nie powiem, że nie, ale dla mnie trochę przesadą jest gloryfikowanie tego turnieju.

@SunTzu napisał: "Nie smutajcie tylko dalej wspierajcie Arsenal"
Dokładnie

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 22:56

@alexis1908: Jak tam jeden z najwyżej ocenianych bramkarzy w Bundeslidze?

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 22:52

Ze Szczęsnym w bramce Polska by dziś awansowała

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 22:45

@ZielonyLisc napisał: "Szkoda słów na ciebie"

Dziękuję

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 31.03.2026, 22:45

@rubl14 napisał: "Nie wygrywasz meczu w eliminacjach, masz ostatnie miejsce w grupie. Wygrywasz jakąś Ligę Narodów C i grasz taki baraż i siebie. To też niezłe jajca."

Te zasady nie są od dziś. My jechaliśmy na Euro 2024 po trzecim miejscu w grupie

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady