Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34497 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 18 z 863 (komentarze od 681 do 720):
@determinat00r: Może w FA Cup na nich trafimy
Ciekawe czy Tottenham po roku wróci
@Regulus: Przecież Heinze jest tu od początku sezonu jak dobrze pamiętam
@Dziadyga: Nie no nie żartujmy z Elanga. On jest jeszcze gorszy niż Madueke
@swistak86 napisał: "Ej, ale jak wejdziemy do finału LM i tam przegramy, i jednocześnie zajmiemy 2 miejsce w PL, to w sumie będzie progres co nie?"
Zdecydowanie. Arteta stay, nowy kontrakt na 20 lat, 500 mln na transfery, odpad z Chelsea o jakim tylko marzy i trybuna na jego cześć.
I po sezonie liczymy na kolejny progres. Nawet +1 goli w bilansie bramkowym wystarczy
@thegunner4life napisał: "Nie no chyba na Sporting MA nie każe się murować."
Wynik aż się prosi o murowanko
Szykuje się pasjonujące 0-0. Ewentualnie dogrywka.
Chociaż nie zdziwi mnie niespodzianka po tym co gramy ostatnio
@adek504 napisał: "potem jedziemy po zwycięstwo na Etihad"
Lekko śmiechłem. Arteta to tam po zwycięstwo w postaci 0-0 maksymalnie jedzie
@adek504 napisał: "dopiero 4 raz przegrywaliśmy"
Ostatnio było dopiero 3 porażki. Teraz 4 porażki na 5 meczów. To już gorzej brzmi. Możemy i przegrać ledwie 6 meczów i mieć 0 w gablocie. Na to się zapowiada.
@vitold: Nic nie przedstawiłem. Napisałem prawdziwe staty Madueke w lidze
Mi się wydaje, że co się nie stanie to Arteta nie zostanie zwolniony. Liczę tylko bardziej, że sam poda się do dymisji.
Ponoć pomocnicy to najlepsi trenerzy później.
Wolny poniedziałek to człowiek by posłuchał wszystkich magazynów, ale odechciewa się słuchać jechania i tej beki. Arsenalu.
@marimoshi: Zapomniałem dodać że obok Artety wina Zubiego
@Ech0z: Sezon bez trofeów będzie tylko i wyłącznie winą tego betonu na ławce zwanego Arteta
Ci co chcą zmian i niezadowala ich zmiana w tabeli - pipki.
Ci co cieszy ich wieczne zesranie przed kiblem, ale oni wierzyli - prawdziwi mężczyźni i twardziele
@Garfield_pl napisał: "pipki kibicowskie"
To może conco boją się zmian?
@Garfield_pl napisał: "Zobaczymy na koniec sezonu:)"
Piszesz to co sezon :)
Finał Pucharu Ligi zadecydował o sezonie. Ci co mówili, że porażka nie ma znaczenia mają teraz nauczkę
W sumie bilansem bramkowym może być ciekawie przegrać ligę
W 100% pojedziemy tam po remis. Piękne czasy.
@Garfield_pl napisał: "Czyli już nie oglądasz do końca sezonu, no City dziś wygra jedynie mecz i nic więcej xD ok"
Nie no zobaczę gwóźdź do trumny. Za stary jestem, żeby myśleć że tu będzie tytuł.
@Arsenal2004 napisał: "Myślicie, ze za tydzień wyjdziemy wszystkimi możliwymi obrońcami i ŚPD w podstawie z samotnym Gyo albo Gabim by heroicznie bronić bramki od 1 min i liczyć na fartowną kontre ?"
Wyjdzie z dwoma bramkarzami. Raya normalnie , a Kepą będzie biegał po całym polu karnym.
@EZ_22 napisał: "Przecież jak my wypuścimy majstra to będzie taka kompromitacja jakiej nigdy nie było nigdy - nie wierzę że to wypuścimy, po prostu"
Wstyd będzie z domu wyjść czy TV odpalić
@wnw46 napisał: "maja juz 64 pts za tydzien z nami 67, jedna wpadka i nas maja"
City jak wygrana nami i zaległy to już nas ma. + Bramki dla nich. W tym momencie są zdecydowanie faworytem do tytułu
City z nami zrówna się z nami bramkami. A później w zaległym meczu nas przebije.
Haaland - Doku, Cherki, Semenyo
Przecież każdy tam w ofensywie to półka wyżej.
Można wyłączyć. Gratulacje dla Guardioli. Chłop zrobi potrójną koronę w jedynym z gorszych sezonów w City.
@Theo10 napisał: "Gdybyśmy to my kupili tego Semenyo w zimę a nie City, to mógłby być gamechanger."
Dokładnie. Szkoda bardzo. Zawsze to gdybyśmy...
Miałem nie oglądać, ale do pierwszego gola City włączę
@Tomi7: Nie licząc Gyo to chyba nie ma piłkarza co wyglądał lepiej na początku sezonu niż teraz
Spadek Spurs to będzie nasz jedyny sukces.
@Damper: Według xG 100% sytuacja do strzał na pustą z dwóch metrów. Typowe *******enie statystyczne a zero oglądania i wyczucia sytuacji. Wy sekciarze Havertza dalej wierzcie, że jest to zbawiciel Arsenalu.
Tu masz zagrania tego arcymistrza.
https://x.com/AFCYop_/status/2043217175448572018/mediaViewer?currentTweet=2043217175448572018
https://x.com/1_2spaces/status/2042969442007814522
Wczoraj słabo grający Gyokeres toni tak była półka wyżej niż Kai. Sam Arteta potwierdził to zmianami
@Damper napisał: "Jak to co miał Kai z City Ty nazywasz setką"
Nie róbmy sobie jaj. A co to było? Wy już jesteście odkelejeni niesamowicie na punkcie Gyo i Kaia
@losnumeros: Wszyscy są winni. Wychodzący kibice, użytkownicy K.com co myślą racjonalnie, Gyokeres, układ planet. Nie jest winny tylko Arteta i najlepszy piłkarz w historii futbolu - Havertz
@Theo10 napisał: "To nie Ty m.in. się śmiałeś z tej “tytaniczej pracy” Lacazette, wskazując na brak liczb?"
Możliwe. Nie mówię że nie.
@Tomi7: @Socjopata: To podałem tylko w ramach ciekawostki.
Gyokeres w pierwszym sezonie pobił wynik strzelecki 6 z 8 sezonów Drogby w Chelsea
@marimoshi napisał: "No widzisz inni zawodnicy potrafią utrzymać nerwy na wodzy. Tym bardziej, ze ten dwumecz był rozstrzygnięty. Jakoś inni zawodnicy nie dali się sprowokować tylko biedny Partey. Widocznie jakiś on specjalny"
Na takie rzeczy składa się wiele czynników. Co się stało, komu z drużyny, kto mu za skórę zalazł podczas meczów itd. Szedł za swoim i ja zawsze takie rzeczy doceniam jak drużyna jest za sobą. Kartka niestety kartką, ale piłkarsko Zubi absolutnie bez podjazdu. Xhaka z końcówki w Arsenalu nawet grał lepi
@marimoshi: @Marzag: Rozumiem, że wy pod względem emocji na Bernabeu zachowaliście spokój? Nikt z nas w takiej sytuacji nie był, adrenalina robi swoje.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Ech0z: Jak my wygramy z dwa mecze do końca sezonu to będzie dobrze