Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34497 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 17 z 863 (komentarze od 641 do 680):
@Rafson95 napisał: "W niedziele liczę na trójkę Martinelli Gyokeres Madueke z przodu"
Co ciekawe taki mecz na Etihad powinien im bardziej pasować niż takie Burnley u siebie
Coraz bardziej wierzę w teorię co ostatnio pisałem która krąży po tt, że Saka już nie zagra w tym sezonie
Niby Dias wypadł na mecz z Arsenalem
@vitold napisał: "Tam w City większa sraka niż u nas jest :)"
Taa ciekawe na jakiej podstawie
@Olczyck: Przy zwycięstwie na Etihad możemy później jeden mecz nawet przegrać i jeden zremisować. Duży komfort.
Piłka nożna jest niesamowita. Grasz tyle meczów a teraz najważniejszy jest ten jeden. Jeden co zdefiniuje sezon. Jak wygramy to mamy mistrza. Jak przegramy to prawdopodobnie nie.
@Marzag: Kogo byś chciał na atak po sezonie tak ogólnie? Tylko nie wyskakuj z Havertzem
Na tt krążą teorię, że Saka już nie wróci w tym sezonie, a Arteta nie chce tak tego ogłosić i to przeciąga.
Jeżeli Nwanieri nie radzi sobie w OM to oznacza, że nie jest piłkarzem na Arsenal
Jesus dał wczoraj 3 razy lepszą zmianę niż Havertz
Jak wygramy tym antyfurbolem coś to ja o tym zapominam totalnie. Trofea najważniejsze w naszej sytuacji.
@marimoshi: PSV zamiast Porto.
Atletico na ten moment jest sporym faworytem tego półfinału
Mecz na Etihad może być pierwszym z 0,00xG z otwartej gry
Sporting podobnie jak Bou ostatnio lepsze. Zaczynają czuć swoje szanse. Ogólnie od jakiegoś czasu bramkarze w meczach z Arsenalem to bezrobocie od.
@Fanatic napisał: "pozbyc sie panienki ze szwecji po sezonie za 20 mln, dolozyc 100 i za 120 kupic Alvareza i lecimy na szczyt"
Wymienić napastnika na jeszcze mniej bramkostrzelnego to ciekawa droga na szczyt
Dobrze, że Eze za Havertza to chociaż nie gramy w 10 i mniej drzewa na boisku
Ja np. nie lubię Yamala i jego zachowań, ale czysto piłkarsko nie ma lepszego skrzydłowego do oglądania
@mistrzu973 napisał: "No ta wszyscy dookoła winni tylko nie biedny Gyokeres"
Wszyscy biedni niewinni a winny tylko Gyokeres
A i co do karnych. Nie lepiej mieć pewniaka na karne i mieć 3/3 niż kogoś innego i dajmy na to 2/3? Karne to część futbolu. Gdyby nie to to taki Hazard nie byłby nawet pod uwagę brany do rankingów najlepszych skrzydłowych gdy grał
@Mastec30 napisał: "Większą głupota dla mnie jest napisanie że Gyokeres na tyle o tyle goli"
@Mastec30 napisał: "Nigdzie nie napisałem że się nie liczy ale nie był decydujący o zwycięstwie bo i tak strzeliliśmy 2 gole więcej"
Nie bądź zły ale dla mnie to głupoty. To ile Gyo ma tych goli według ciebie.
A skąd wiesz z że jakby nie strzelił na 2-1 ze Spurs to byśmy strzeli jeszcze dwa(w tym sam Gyo)?
@Mastec30: A gol na 2-1 z Tottenhamem się nie liczy?
Ujmowanie goli to niesamowita głupota. Wczorajsze gole Ferrana w sumie nie warte. Tylko statystyka.
Idąc dalej. Ronaldo strzelił może 150 goli ważnych w karierze. Pozostałe 700 nie warte niczego.
Ekitike ponoć out 9 miesięcy
@vitold napisał: "12 min. Gyokeres 1:0
30 min Gyokeres 2:0
57 min Gyokeres 3:0
DZISIAJ PEŁNA DOMINACJA, PEWNE ZWYCIĘSTWO I BÓL TYŁKA PARU OSÓB NA STRONCE :-)"
Pierwszy gol do pustej. Drugi to karny, trzeci już może się nie liczyć bo było po zawodach.
Havertz i tak MOTM
Dzień meczowy to nastawienie już inne. Dawać ten Sporting, zjeść ich i będą piękne boje z Atletico.
W meczu z Bou z tej niszczycielskiej ofensywy Gyo, Martinelli, Havertz i Madueke to tylko Szwed sprawiał wrażenie, że chce wygrać ten mecz.
Turpin to najlepszy sędzia w Europie. Nie da sobie pyskować tym symulantom z Barcelony
Byście mieli przyporządkować userow do bohaterów LOTR jakby to było?
@Marzag to Saruman dla mnie
@Marzag napisał: "To prawdopodobne, Burnley dał taki impuls że spadli z ligi"
Faktycznie szok, że najgorszy zespół ligi spadł z ligi. Arteta by z nimi pewnie TOP10 zrobił
@FabsFAN: Nawet rożne już przestały funkcjonować.
@Furgunn: Biorę w ciemno
Iraola może odbył potajemne rozmowy w lochach Emirates Studium, że ogłaszają koniec przygody z Bou?
@Marzag napisał: "m.in. przez Ciebie, tu wraz z @darek250, @Dziadyga i kilkoma innymi płaczkami oplakujecie raz po raz Arsenal i sie kąpiecie w tym przegrywowym sosiku"
M.in przez Artete który co roku sra przed kiblem.
Zazdroszczę ci, że ty zaś kąpiesz się w tym pełnym trofeów sosiku
@darek250s napisał: "Najgorsze, że wszyscy tutaj już piszą o metalu który jest głęboko na dnie, a co dopiero muszą czuć piłkarze xd"
Ciekawe przez kogo taki mental tutaj jest spowodowany? Sam się nie wziął
Rice zajechany na oparach, ale nie - wszystko to była rotacja z głową
Trochę sezony z Wengerem się przypomniały jak przegraliśmy wszystko w tydzień/dwa
@Marzag napisał: "ak gramy potężnym atakiem Martinelli - Gyokeres - Madueke to mamy 0.14xG z gry średnio."
Czemu nigdy nie dodasz kto tym atakiem steruje od tyłu?
Byle nie do Arsenalu.
Mój ulubiony piłkarz za życia także zawsze jestem na tak dla niego
@Elastico07: Zubi już tyle razy nawalił, że pewnie boi się, że to się stanie znowu i dlatego gra tak bezpiecznie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Marzag napisał: "tego ze gra w mistrzowskiej druzynie"
Jakiej drużynie?