Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34497 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 17 z 863 (komentarze od 641 do 680):

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 17.04.2026, 18:00

@Marzag napisał: "tego ze gra w mistrzowskiej druzynie"

Jakiej drużynie?

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 17.04.2026, 16:35

@Rafson95 napisał: "W niedziele liczę na trójkę Martinelli Gyokeres Madueke z przodu"

Co ciekawe taki mecz na Etihad powinien im bardziej pasować niż takie Burnley u siebie

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 17.04.2026, 15:32

Coraz bardziej wierzę w teorię co ostatnio pisałem która krąży po tt, że Saka już nie zagra w tym sezonie

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 17.04.2026, 13:40

Niby Dias wypadł na mecz z Arsenalem

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 17.04.2026, 12:12

@vitold napisał: "Tam w City większa sraka niż u nas jest :)"

Taa ciekawe na jakiej podstawie

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 17.04.2026, 10:51

@Olczyck: Przy zwycięstwie na Etihad możemy później jeden mecz nawet przegrać i jeden zremisować. Duży komfort.

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 17.04.2026, 10:41

Piłka nożna jest niesamowita. Grasz tyle meczów a teraz najważniejszy jest ten jeden. Jeden co zdefiniuje sezon. Jak wygramy to mamy mistrza. Jak przegramy to prawdopodobnie nie.

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 20:00

@Marzag: Kogo byś chciał na atak po sezonie tak ogólnie? Tylko nie wyskakuj z Havertzem

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 16:22

Na tt krążą teorię, że Saka już nie wróci w tym sezonie, a Arteta nie chce tak tego ogłosić i to przeciąga.

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 13:17

Jeżeli Nwanieri nie radzi sobie w OM to oznacza, że nie jest piłkarzem na Arsenal

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 13:01

Jesus dał wczoraj 3 razy lepszą zmianę niż Havertz

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 09:42

Jak wygramy tym antyfurbolem coś to ja o tym zapominam totalnie. Trofea najważniejsze w naszej sytuacji.

Komentowany temat: Awans do półfinału LM po zaciętym boju ze Sportingiem! 16.04.2026, 09:29

@marimoshi: PSV zamiast Porto.

Atletico na ten moment jest sporym faworytem tego półfinału

Mecz na Etihad może być pierwszym z 0,00xG z otwartej gry

Sporting podobnie jak Bou ostatnio lepsze. Zaczynają czuć swoje szanse. Ogólnie od jakiegoś czasu bramkarze w meczach z Arsenalem to bezrobocie od.

@Fanatic napisał: "pozbyc sie panienki ze szwecji po sezonie za 20 mln, dolozyc 100 i za 120 kupic Alvareza i lecimy na szczyt"

Wymienić napastnika na jeszcze mniej bramkostrzelnego to ciekawa droga na szczyt

Dobrze, że Eze za Havertza to chociaż nie gramy w 10 i mniej drzewa na boisku

Ja np. nie lubię Yamala i jego zachowań, ale czysto piłkarsko nie ma lepszego skrzydłowego do oglądania

@mistrzu973 napisał: "No ta wszyscy dookoła winni tylko nie biedny Gyokeres"

Wszyscy biedni niewinni a winny tylko Gyokeres

A i co do karnych. Nie lepiej mieć pewniaka na karne i mieć 3/3 niż kogoś innego i dajmy na to 2/3? Karne to część futbolu. Gdyby nie to to taki Hazard nie byłby nawet pod uwagę brany do rankingów najlepszych skrzydłowych gdy grał

@Mastec30 napisał: "Większą głupota dla mnie jest napisanie że Gyokeres na tyle o tyle goli"

@Mastec30 napisał: "Nigdzie nie napisałem że się nie liczy ale nie był decydujący o zwycięstwie bo i tak strzeliliśmy 2 gole więcej"

Nie bądź zły ale dla mnie to głupoty. To ile Gyo ma tych goli według ciebie.

A skąd wiesz z że jakby nie strzelił na 2-1 ze Spurs to byśmy strzeli jeszcze dwa(w tym sam Gyo)?

@Mastec30: A gol na 2-1 z Tottenhamem się nie liczy?
Ujmowanie goli to niesamowita głupota. Wczorajsze gole Ferrana w sumie nie warte. Tylko statystyka.
Idąc dalej. Ronaldo strzelił może 150 goli ważnych w karierze. Pozostałe 700 nie warte niczego.

Ekitike ponoć out 9 miesięcy

@vitold napisał: "12 min. Gyokeres 1:0
30 min Gyokeres 2:0
57 min Gyokeres 3:0

DZISIAJ PEŁNA DOMINACJA, PEWNE ZWYCIĘSTWO I BÓL TYŁKA PARU OSÓB NA STRONCE :-)"


Pierwszy gol do pustej. Drugi to karny, trzeci już może się nie liczyć bo było po zawodach.

Havertz i tak MOTM

Dzień meczowy to nastawienie już inne. Dawać ten Sporting, zjeść ich i będą piękne boje z Atletico.

W meczu z Bou z tej niszczycielskiej ofensywy Gyo, Martinelli, Havertz i Madueke to tylko Szwed sprawiał wrażenie, że chce wygrać ten mecz.

Turpin to najlepszy sędzia w Europie. Nie da sobie pyskować tym symulantom z Barcelony

Byście mieli przyporządkować userow do bohaterów LOTR jakby to było?
@Marzag to Saruman dla mnie

@Marzag napisał: "To prawdopodobne, Burnley dał taki impuls że spadli z ligi"

Faktycznie szok, że najgorszy zespół ligi spadł z ligi. Arteta by z nimi pewnie TOP10 zrobił

@FabsFAN: Nawet rożne już przestały funkcjonować.

@Furgunn: Biorę w ciemno

Iraola może odbył potajemne rozmowy w lochach Emirates Studium, że ogłaszają koniec przygody z Bou?

@Marzag napisał: "m.in. przez Ciebie, tu wraz z @darek250, @Dziadyga i kilkoma innymi płaczkami oplakujecie raz po raz Arsenal i sie kąpiecie w tym przegrywowym sosiku"

M.in przez Artete który co roku sra przed kiblem.
Zazdroszczę ci, że ty zaś kąpiesz się w tym pełnym trofeów sosiku

@darek250s napisał: "Najgorsze, że wszyscy tutaj już piszą o metalu który jest głęboko na dnie, a co dopiero muszą czuć piłkarze xd"

Ciekawe przez kogo taki mental tutaj jest spowodowany? Sam się nie wziął

Rice zajechany na oparach, ale nie - wszystko to była rotacja z głową

Trochę sezony z Wengerem się przypomniały jak przegraliśmy wszystko w tydzień/dwa

@Marzag napisał: "ak gramy potężnym atakiem Martinelli - Gyokeres - Madueke to mamy 0.14xG z gry średnio."

Czemu nigdy nie dodasz kto tym atakiem steruje od tyłu?

Komentowany temat: Newcastle rozważa sprzedaż Anthony'ego Gordona 14.04.2026, 08:30

Byle nie do Arsenalu.

Komentowany temat: Cesc Fabregas jako potencjalny następca Artety? 14.04.2026, 08:30

Mój ulubiony piłkarz za życia także zawsze jestem na tak dla niego

@Elastico07: Zubi już tyle razy nawalił, że pewnie boi się, że to się stanie znowu i dlatego gra tak bezpiecznie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady