Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34454 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 253 z 862 (komentarze od 10081 do 10120):
Wróg Arsenalu chyba numer 1. Gość jak nie pomyli się na naszą niekorzyść to będzie chory. Będzie ciężko.
O RIVALDO z banem
@Dancer: Jak Superliga będzie system zbliżona do LM i każdy zespół będzie normalnie grał również w swojej lidze to zdecydowanie jestem na tak.
I jeszcze jedno . Jak FIFA i UEFA dalej będą jak mafia to liczę, że Florentino wróci z Superliga i temat nie upadnie. Nie jestem za tymi rozgrywkami ale jak oni chcą wojny to niech mają.
Wiecie, że spore znaczenie w FIFA ma zdanie człowieka "z klasą" Arsene'a Wengera?
Jak ta organizacja podtrzyma swoje zdanie to każdy jest tam u mnie stracony z łysym i Wengerem na czele
Mam nadzieję że wszystkie reprezentacje odmówią gry z tymi psami. A jak nie to nawet niech sobie wygrają mundial walkowerami a federacje niech sobie zrobią swój puchar i wręczą go drużynie ktora obok nich awansuje do finału mundialu i zostanie takim nieoficjalnym mistrzem świata.
Ci dwa bramkarze to żart. Jak można z 20 nie obronić ani jednego? A pełno strzałów było na idealnej do nich wysokości. Dramat.
A tak z ciekawości - liczył ktoś ile trzeba zapłacić, żeby mieć "całą" piłkę? C+, Eleveny, Polsat Sport Premium i Viaplay?
@D14: Lagi, przerywane transmisje czy brak dźwięku, Wichniarek jako ekspert - ciekawe się to zapowiada wszystko.
Liczę na Chelsea dziś
@ds95: Zatęsknimy za Premier League w C+. Ale patrząc jak Viaplay działa to liczę że szybko tam wrócą
Na spokojnie jeszcze. Zaległe mecze mamy z LFC, Chelsea i Spurs. My z TOPem wszystko przegrywamy a z KFC na wyjeździe będzie ciężko - dramatycznie gramy na tym ich nowym kurniku. 4pkt byłyby tu fajne ale totalnie nie zdziwi mnie 0
Najbardziej przereklamowany trener świata bez pracy. Ciekawe kto teraz weźmie Bielse.
@Rafson95: Czyli idziesz pić dalej?
Powinni wywalić Rosję z barażu i za nich dać kolejny zespół co był w ich grupie
@M4rcin: A tak miało być
Sprawdziłem kalendarz takich zespołów ja my, Chelsea, United, WHU i Spurs.
Tak to widzę od "najłatwiejszeg" kalendarza. Chelsea > Spurs = Arsenal > WHU > Chelsea
Patrząc na tabelę można Chelsea ukąsić ale zdecydowanie mają najlatwieszy plan gier. Raczej zostaną na trzecim miejscu. Uważam że walki o czwarte miejsce rozegra się między nami a Spurs. Kalendarz podobny ale jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji na dziś. WHU zaczyna lecieć w dół a United,? Współczuję (żartuję), same ciężkie mecze, według mnie są w najgorszym położeniu, pomimo że są obecnie na czwartym miejscu.
Richarlison jaki ogór. Myślałem że będzie lepszym zawodnikiem
Watford! Brawo. Utrzymajcie się kosztem Leeds
Conteball
Tottenham sobie ładnie dziś zrobi bilans bramkowy. Ten amator Bielsa poleci po meczu pewnie
Leeds niech spada do Championship a później jeszcze niżej.
@Bukayoforever: Dla mnie kibice Liverpoolu są najgorsi. Niesamowite obrośnięte piórka. Najbardziej spoko są z City zdecydowanie. Nie ma ich dużo ale fajna grupa. Na ich stronie internetowej to widać
@KedzioRRz: Nie. Z Watford ewentualnie Emmanuel Dennis
@D14: Rozumiem. Ja właśnie często widzę zawsze na NLD czy meczach z United albo Chelsea i w LM wcześniej, że na Emirates jest mega kocioł. Według mnie mamy najlepiej z TOP6 w Anglii patrząc oczywiście z perspektywy TV. Powie mi ktoś, że Liverpool, ale mam wrażenie, że po YNWA tam kończy się doping
Brawo PZPN i Kulesza. Boniek w życiu by tak nie postąpił
@Qarol: Dla mnie bardziej rozsądne jest walczyć o rodzinę a nie o kraj.
@D14: Czyli narzekanie co tu często widzę na kibiców na Emirates mocno przereklamowane jest? Bo dla mnie u nas,oczywiście sprzed TV, mamy TOP3 atmosferę na stadionie.
@losnumeros: Nawet w większości przypadkaxh nie chodzi o złe prowadzenie ciąży przez matki. Jest choroba i tyle. Takie dziecko nie ma normalnego życia albo w męczarniach. Gdyby serio był Bóg to nie dopuściłby do tego bo przecież jest taki miłosierny
@Thierry_H: To samo miałem napisać. Albo wypadek i jedna osoba ginie a druga żyje dzięki Bogu oczywiście. Czemu tej pierwszej Bóg nie pomógł? Czemu chore dzieci od urodzenia mają mękę na całe życie?
@Paul77: Właśnie przez takie rzeczy jak atak Putina ja tracę wiarę w Boga. Kiedyś byłem bardzo wierzący ale teraz już jadę na oparach
@Paul77: Ja miałem podobnie ale chociaż na chwilę po ostatnim gwizdku zapomniałem o wszystkim i byłem cały happy
@losnumeros: Nie sojusznika tylko swojego psa
@Sobieski14: No to właśnie jak nie jesteś tą kobieta to powinieneś Granita lepiej ocenić. Patrz tylko na ten mecz a nie na jego ogół. Też jego fanem nie jestem, ale wczoraj naprawdę świetnie.
@Sobieski14: Nawet bym się zgodził z notami, ale Gabriel za nisko i nienawiść do Xhaki zasłania ci jego dobry mecz wczoraj
@kwiatinho: 3 tygodnie temu? Ja już dobry rok piszę, że Tierney to drewno. Niesamowity zjazd na tej pozycji zaliczyliśmy od odejścia Monreala. LO trzeba wzmocnić jak będziemy grać o coś więcej niż TOP4
@Bukayoforever: Mogę się zgodzić od biedy
@pawelbartosiak: Thomas, Xhaka i Odegaard TOP3 wczoraj, a najsłabszy Tierney
Reprezentacja Polski w piłce nożnej i PZPN pewnie klasycznie pewnie się sprzedadzą i wyjdą na mecz z Rosją. Lewy nawet słowa jeszcze nie powiedział.
Krytykowałem wczoraj Lace Bardzo ale jedno mu trzeba oddać - szacunek. Chłop wie że odchodzi, a ta jego radość po golach i po meczu coś fenomenalnego.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wierzycie w tę plotkę co kiedyś była, że prawdziwy Putin nie żyje?