Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34454 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 256 z 862 (komentarze od 10201 do 10240):
Ja ostrożnie podchodzę do Gabiego na ataku. Według mnie to bardziej skrzydłowy i na ataku może stracić swoje największe atuty. No ale spróbować można. Szkoda tylko że w takim momencie musimy kombinować.
Auba chyba lubi grać na stadionie Valenci.
Chciałbym, żeby Watford albo Norwich się jeszcze obudzili i Leeds do spadku
Trzeba serio nie mieć roboty żeby patrzeć kto komu zdjęcie polubił i na podstawie tego wyciągać jakieś wnioski
@Mickeylo: @simson16: Z żonką fajnie obejrzeć. Lekkie seriale na rozluźnienie
@bocian18: Snowpiercer, Toy Boy, Nocna msza, Lucyfer
@Paul77: Boję się że to nasz cel na lato. Ja tak obstawiam
@Naburator: Nie a czemu? Przecież on nie trenuje City czy LFC
@Ashburton: Trochę słabe żeby po takim czasie pracy jako największy atut Artety ludzie pisali że zrobił czystki. Jak w tym sezonie nie zrobi TOP4 to powinien odejść. Przespał okienko transferowe i takie są fakty. Wiele razy pisałem o nim i taczce ale już poczekam do końca sezonu bo szansa na LM jest. Ale jak nawali to out jak najszybciej
@Slaviola: Nie gloryfikuje. Nie raz ich cisnę. Ale wygrać na Etihad to wyczyn jest.
@Garfield_pl: A nie walczyli wczoraj? Też nimi gardzę ale piszesz farmazony w tym momencie.
@Garfield_pl: Kocham jak potrafisz umniejszać zwycięstwo Spurs na takim Etihad gdzie my dostajemy 0-5
@Rynkos7: Warunki jakie mamy na sport zimowy TOP w Europie. Ale sport zimowy jest olewany albo ludzie co się nim zajmują ( nie zawodnicy a prezesi związków itd) są poprostu głupi.
No Igrzyska fatalne w naszym wykonaniu.
@Slaviola: @BizoNxd6: Byłem za Darią ale nawet spoko piosenka wygrała. Jednak na czołowe miejsca raczej nie.
@Garfield_pl: RahU vs Eryk co-main Event
Aż sobie wyobraziłem to FameMMAKanonierzy.com.
Ja walczę z @Garfield_pl: , Rivaldo sędzią a na trybunach w loży VIP jest AVP z Mislintatem i Imprecis z Wengerem i Mbappe
@Marcinafc93: Jak tak to liczę, że pójdzie w ślady naszych ostatnich kapitanów.
@Garfield_pl: Wchodzę w to. A Rivaldo sędzią w oktagonie mój warunek
@Lamoreaux: @Dziadyga: Widzę że jestem pożądanym rywalem. Czekam na oferty
@Garfield_pl: Dobrze że z Devilpage bo z Tottenham 24 .pl mogliby mieć problem pięciu uzbierać
@Garfield_pl: Jakby Arsenal wygrał na Etihad to nie ma sensu patrzeć na styl. Tam Bayern czy Liverpool nie patrzą na styl. To stadion gdzie każdy zostaje zdominowany i jakiekolwiek punkty to sukces. Nigdy bym nie narzekał na nasze zwycięstwo na Etihad.
@Garfield_pl: Wina telefonu :)
@Garfield_pl: Oby potracili ale takie zwycięstwo da nam m mega kopa. Chociaż liczę, że Burnley już ich posadzi na ziemi
@Garfield_pl: Ale ty bredzisz. Ty myślisz że z City na wyjeździe wygrać to liczy się styl? Że trzeba nich na Etihad zdominować? Tam nikt tak nie wygra w stylu co " zasługuje" na trzy punkty.
Jedyne z czym się zgadzam w twoim komentarzu to "ebać kury"
@Garfield_pl: Tych dwóch zdobytych przez Spurs
Wyobraźcie sobie Lace w tej sytuacji Kane? To jest różnica 10 poziomów
Walker w obronie to jest taki klocek że masakra
Tych punktów nam branie do LM, rzekłem
Nie wierzę. Całe Spurs. Nikt tak nie gra jak oni..
Ufff strzelił brawo City za walkę do końca
Jak będzie karny to piłkarz City nie strzeli obstawiam
Karny jak byk
Chyba spalony był
Tottenham wraca do gry
Tottenham to wygra tam
@ostriket: Na Etihad wyglądaliśmy podobnie
@varatas: Mam wrażenie że Tierney na początku przygody z Arsenalem lepiej wrzucał niż teraz nawet. Patrzę na takiego Cancelo z City to maszyna na LO
Emile Smith Rowe: "If Arsenal want me for the rest of my career, Then I am going to stay here Forever"
Kocham go. Rośnie nam legenda. Większość powie inaczej ale dla mnie ESR > Saka
@PabloCebular: Ale wtedy był jeszcze Van Persie
Laca z Nketia to najgorszy duet napastników za czasów mojego kibicowania Arsenalowi
@illpadrino: Bo jesteśmy Arsenal. Inny klub dostałby tutaj już chociaż jednego karnego
@schnor25: Mecz jak z Burnley. Liczę na wciśnięcie tego gola ale jakbym miał obstawiać to będzie 0-0
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Średnia ta kolejka. Można powiedzieć że Status Quo w walce o LM. WHU chyba wykrusza się z rywalizacji