Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34452 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 254 z 862 (komentarze od 10121 do 10160):

@Cartman_KG: Zaraz odpalę

@Cartman_KG: W tym sezonie z 5 a ogólnie ponad 20. Nigdy nie widziałem jakiegoś jednego chociaż jego wybitnego meczu. Średniak. Na takich piłkarzach skład może opierać Wolverhampton, ale nie Arsenal.

TOP wczoraj Partey i Ode. Super Pepe i Xhaka zagrał dobry mecz. Granit > Neves znowu. Nie wiem co ludzie widzą w Rubenie. Mega średniak. Żadne wzmocnienie za dużą kasę.
Najsłabszy klasycznie Tierney

Obrażacie Cazorle, pisząc że Podense w czymś jest do niego podobny. Różnica klas między nimi

@pLYTEK: Jak Gnabry ma 10g+4a w samej lidze to aż strach pomyśleć jak nie będzie miał wahania formy. To jest TOP skrzydłowych. O takich ludzi musimy zabiegać

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 22:41

Pierwszy raz za Artety wygraliśmy mecz co serio nam nie szło. Szacunek za walkę. Takie 3 pkt czasami smakują lepiej od łatwego 5-0

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 22:38

Aaaa to jest to

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 22:24

Pepito

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 22:13

@losnumeros: Aż nie taki stary tylko 90% meczów Artety jest bez pomysłu

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 22:03

Pepe w takim gazie, odmieniony po PNA kapitalnie się prezentuje. Zgadzam się z Arteta - kozak

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 21:59

Tomek Partey i Ode coś grają. Reszta jak na sparingu

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 21:57

Brak ruchu, zero gry.

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 21:47

@Ups147: Dokładnie. Dodatkowo to Wilki były bliżej 2-0 (pudło Jimeneza) niż my 1-1

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 21:45

A jedyny gość co strzela gole trochę częściej niż wszyscy poza kadrą..

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 21:44

@losnumeros: Było okienko transferowe ale lepiej spać

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 21:40

Z takimi bokami obrony, Xhaka i Lacą ciężko mecze wygrywać

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 21:38

@Bukayoforever: Strzeliłby z lewej. Saka czasami nie potrzebnie robi drybling na swoją gorszą nogę zauważyłem

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 21:36

Saka dziwny jest. Ma taki zawias czasami i spóźniony zapłon w polu karnym. Zamiast szybko napierać i podawać albo strzelać to jakoś bez tempa drybluje i złe decyzje podejmuje. Musi to poprawić.

No dobra. W zimę się wzmocniliśmy także ławka mocna. Vlaho.. Nketiah i Tielem.. Elneny na boisko

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 21:22

Partey jakby strzelał jak Denilson bto miałby już masę goli

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 21:14

Laci nie chciałbym nawet na piątego napastnika

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 20:10

@ksowa90: Marionetka. Uczy się tekstów na pamięć i recytuje

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 20:03

Taka refleksja mnie naszła. Cieszmy się z tego co mamy. Możemy usiąść przed TV i zobaczyć mecz, i cieszyć się że jakiś angielski zespół pokona inny angielski. A ludzie na takiej Ukrainie nie siedzą przed TV tylko przed oknem i patrzą czy jakiś samolot nie rzuci bomby na ich dom i ich nie pozabija.

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 19:36

@Garfield_pl: Byle Tomiyasu to drugi Kolasinac nie był. Fajne wejście i później kontuzje i słaba gra

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 19:22

Ale jedno trzeba oddać - Putin zniszczył COVid. Ani słowa w mediach dziś nie słyszałem

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 19:15

Jakoś wiadomo mecz obejrzę, ale po tym co się dzieje straciłem jakieś emocje tym. Mam nadzieję, że od pierwszego gwizdka wszystko zapomnę i skupie się na meczu

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 13:58

@Rafson95: Dyskusja cały czas trwa i dość ostra jest. Że niby ty mistrz w tym fachu?

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 13:22

Ktoś tu ostatnio się chwalił jak to się wywołuje rozmowy i burze na K.,om.
Tak to się właśnie robi

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 13:15

@ArsenalChampion: Ale pęka jak już trzeba obrażać osobiście. Coś tam kiepsko z wychowawaniem

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 13:09

@ArsenalChampion: Dziękuję za niesamowita analizę historyczno, genetyczną o genealogiczną czy bym się urodził czy nie. Może bym się nie urodził a może w innej postaci albo wcale. Tego nie wi nikt, nawet ty!
Patrzeć jak ci żyłka pęka to coś pięknego. Będę robił to dalej

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 12:49

@illpadrino: To pytanie. Jak to jest prowokacja to nie wiem.

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 12:49

Kiedyś słyszałem tekst:" Może szkoda, że Polska wróciła na mapy. W dużej mierze bylibyśmy Niemcami. Może teraz mielibyśmy lepiej".

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 12:39

@Pitu88: Napisałem że brutalne ale prawdziwe. Sorry ale wolę dać dobre życie swojemu 2 letniemu dziecku w innym kraju niż zostawić go na stracenie.

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 12:30

@FabsFAN: @MarkOvermars: Dokładnie. Ja bym nawet tego nie nazwał ucieczką. To poprostu dbanie o rodzinę, czyli najważniejsze co człowiek ma w życiu a nie o kraj w którym się przypadkowo urodziliśmy. Brutalne ale takie są fakty. Ja nie ukrywam, że patriotą się nie nazwę

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 12:22

@Gofer999: Ok, uff. Myślałem że tylko jaki jestem taki "zły" co by nie poszedł.

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 12:19

Poszli byście walczyć za Polskę?

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 23.02.2022, 22:42

Oblak ręcznik niczym Leno

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 23.02.2022, 22:33

Rangnick z ławki wpuszcza Tellesa i AVB na ratowanie wyniku. Simeone wpuszcza Lemara i Griezmanna przy prowadzeniu. Różnica kolosalna

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 23.02.2022, 22:29

Rashford to już Welbeck czy jeszcze nie?

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 23.02.2022, 22:25

@Marzag: To było 0-4 kolego. Pogrom który nie przystoi Arsenalowi. Jak my tak mamy "potrafić" grać z mocnymi to śmiech trochę

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 23.02.2022, 22:23

Brawo Burnley. Teraz jeszcze bardziej żal, że City nie utrzymało tego remisu chociaż

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady