Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34452 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 265 z 862 (komentarze od 10561 do 10600):

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 27.01.2022, 17:09

Fotowoltaika to syf

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 27.01.2022, 12:46

Ale cisza dziś. Jak coś na rynku transferowym się wydarzy to w poniedziałek. Do tego czasu spokój

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 27.01.2022, 12:19

@Dziadyga: Ja tenisa nie lubię i eksperta nie zgrywam. Po prostu jak czasami zerkne na Ige to mnie jęk serwis dobija. Albo aut, siatka czy podwójny błąd. Takie moje spostrzeżenia

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 27.01.2022, 12:12

@TlicTlac: Jak słyszę że Iga ma dobry serwis to śmieje się. Chyba jej najsłabszy punkt

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 27.01.2022, 12:04

Pamiętacie jak Sagna u nas grał i każdy sprawdzał insta jego żony? Były czasy

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 27.01.2022, 11:30

Iga ale baty

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 27.01.2022, 08:38

A ja się dziwię, że ludzi interesują takie dzbany jak Najman i Stanowski. Goście by się w szambie kąpali byle byłoby o nich głośno.

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 26.01.2022, 20:29

@Barney: My w naszych szeregach mamy 5 razy lepszego śp niż Arthur. Problem w tym, że jest w Marsylii

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 26.01.2022, 20:23

Dobrze, że zarząd w przeciwieństwie do Edu myśli trochę i blokuje Arthura.

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 26.01.2022, 17:57

@Bukayoforever: Przecież każdy bez nich ma imię i nazwisko

Komentowany temat: The Athletic: Arsenal chce wzmocnić 3 pozycje 26.01.2022, 16:48

DCL + Bruno i jest kapitalnie.

Komentowany temat: Sociedad żąda 90 mln euro za Isaka 26.01.2022, 15:43

Nawet połowy nie jest warty. Zdecydowanie na nie jestem.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 26.01.2022, 11:20

Luka Jovic też niezła opcja. Fajny napastnik, dobre obie nogi. Myślę, że chętnie by odszedł z Realu a drogi by nie był.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 26.01.2022, 08:14

Bruno za mniej niż 50 mln to promocja

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 21:00

Alvarez w City. Mega transfer. Może Jesus jest do wyjęcia?

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 20:59

Kogo widzicie jako rywal/zmiennika Martinelliego i Saki na skrzydłach?

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 19:58

Jak odpuścimy Arthura i idziemy po Bruno to majstersztyk. Taka od początku powinna być kolejność

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 16:38

@Slaviola: Czemu niby ma być buczenie?

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 15:36

@Bukayoforever: Jak były mecze w FA Cup to widziałem, że graliśmy 11 vs 11 a nie sam Auba

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 15:15

@johnnycage1909: Nie. Jednak nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Jeden wypali a jeden nie. Gwarancji nigdy nie ma

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 14:40

@johnnycage1909: Schick, DCL, Watkins, Cabral, Adeyemi, Alvarez. Isak spoko, ale za 30 mln do rotacji. Dość wynalazków z Ligue 1? Myślałem że Gabriel gra bardzo dobrze

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 14:19

@Marcinafc93: Zobaczymy za jakiś rok. Na razie ujdzie. Pierwsze miesiące słabo, ale ostatnio jest lepiej. Oby tak dalej

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 14:08

@Mastec30: Tierneya to nawet kornik zjada

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 13:54

@miki9971: Nie każdy. Ja też nie wiem co ludzie w nim widzą.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 13:43

@fabregas1987: Na Euro nie strzelił nawet gola. Świetny NAPASTNIK.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 13:29

@Barney: Eddiego nie liczmy jajko piłkarza szerokiego składu. Jak z takim rezerwowym wejdziemy w nowy sezon to znowu na starcie można spisać nas na straty

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 13:24

Ale jestem ciekawy jaki będzie duet napastników na następny sezon. Bo chyba wszyscy wiemy, że trzeba dwóch

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 13:11

Juve to nam przysługę robi, że nie chcą Arthura wypożyczyć

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 12:39

@Matelko: Nikt,? Piszę o nim od kilku dni

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 11:55

Ja bym jeszcze na Schickiem się zastanowił.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 11:51

@losnumeros: Nie w 1 dzień? Wenger z Gazidisem w kilka godzin ogarniali

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 10:53

@Paul77: No wiadomo, ale np. kibice Arsenalu już śpiewali na RVP i Adebayora

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 10:17

@Paul77: Nie ma co się dziwić. Fiorentina i Juventus to może ciut mniejszy kaliber jak Arsenal i Tottenham.

Będzie Isak obstawiam

Komentowany temat: Oficjalnie: Ranieri zwolniony z Watfordu 24.01.2022, 23:05

Tony Pulis. Chciałbym go zobaczyć znowu w Premier League.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 21:36

@Paul77: Ja czytałem ostatnio forum Juve każdy sra że szczęścia na myśl o Vlahovicu

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 21:27

@BarcArsenal: Całkiem dobre

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 21:00

@kkam195: Nie lubię ich jakoś. Tak bez powodu. Klicha ogólnie też nie bardzo. Jak jakiś polski zawodnik gra w jakimś klubie to mi to raczej lata.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 20:29

@Kaczaza: Zobacz jaki on ma wiek a jaki miał Mesut. Serio myślisz, że będzie szybko chciał zmarnować karierę?

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 20:08

@Slaviola: To oczywiste, że jak Vlaho przyjdzie to będzie grał na 100%. Głupi ten co myśli inaczej. Będzie dawał maksa nawet z myślą o potencjalnym transferze w przyszłości

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 19:41

Jak przyjdzie Isak to wiadomo, że będę mu kibicował i niech strzela njak najwięcej ale latem przydałby mi się konkurent

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady