Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34452 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 265 z 862 (komentarze od 10561 do 10600):
Ale cisza dziś. Jak coś na rynku transferowym się wydarzy to w poniedziałek. Do tego czasu spokój
@Dziadyga: Ja tenisa nie lubię i eksperta nie zgrywam. Po prostu jak czasami zerkne na Ige to mnie jęk serwis dobija. Albo aut, siatka czy podwójny błąd. Takie moje spostrzeżenia
@TlicTlac: Jak słyszę że Iga ma dobry serwis to śmieje się. Chyba jej najsłabszy punkt
Pamiętacie jak Sagna u nas grał i każdy sprawdzał insta jego żony? Były czasy
Iga ale baty
A ja się dziwię, że ludzi interesują takie dzbany jak Najman i Stanowski. Goście by się w szambie kąpali byle byłoby o nich głośno.
@Barney: My w naszych szeregach mamy 5 razy lepszego śp niż Arthur. Problem w tym, że jest w Marsylii
Dobrze, że zarząd w przeciwieństwie do Edu myśli trochę i blokuje Arthura.
@Bukayoforever: Przecież każdy bez nich ma imię i nazwisko
DCL + Bruno i jest kapitalnie.
Nawet połowy nie jest warty. Zdecydowanie na nie jestem.
Luka Jovic też niezła opcja. Fajny napastnik, dobre obie nogi. Myślę, że chętnie by odszedł z Realu a drogi by nie był.
Bruno za mniej niż 50 mln to promocja
Alvarez w City. Mega transfer. Może Jesus jest do wyjęcia?
Kogo widzicie jako rywal/zmiennika Martinelliego i Saki na skrzydłach?
Jak odpuścimy Arthura i idziemy po Bruno to majstersztyk. Taka od początku powinna być kolejność
@Slaviola: Czemu niby ma być buczenie?
@Bukayoforever: Jak były mecze w FA Cup to widziałem, że graliśmy 11 vs 11 a nie sam Auba
@johnnycage1909: Nie. Jednak nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Jeden wypali a jeden nie. Gwarancji nigdy nie ma
@johnnycage1909: Schick, DCL, Watkins, Cabral, Adeyemi, Alvarez. Isak spoko, ale za 30 mln do rotacji. Dość wynalazków z Ligue 1? Myślałem że Gabriel gra bardzo dobrze
@Marcinafc93: Zobaczymy za jakiś rok. Na razie ujdzie. Pierwsze miesiące słabo, ale ostatnio jest lepiej. Oby tak dalej
@Mastec30: Tierneya to nawet kornik zjada
@miki9971: Nie każdy. Ja też nie wiem co ludzie w nim widzą.
@fabregas1987: Na Euro nie strzelił nawet gola. Świetny NAPASTNIK.
@Barney: Eddiego nie liczmy jajko piłkarza szerokiego składu. Jak z takim rezerwowym wejdziemy w nowy sezon to znowu na starcie można spisać nas na straty
Ale jestem ciekawy jaki będzie duet napastników na następny sezon. Bo chyba wszyscy wiemy, że trzeba dwóch
Juve to nam przysługę robi, że nie chcą Arthura wypożyczyć
@Matelko: Nikt,? Piszę o nim od kilku dni
Ja bym jeszcze na Schickiem się zastanowił.
@losnumeros: Nie w 1 dzień? Wenger z Gazidisem w kilka godzin ogarniali
@Paul77: No wiadomo, ale np. kibice Arsenalu już śpiewali na RVP i Adebayora
@Paul77: Nie ma co się dziwić. Fiorentina i Juventus to może ciut mniejszy kaliber jak Arsenal i Tottenham.
Będzie Isak obstawiam
Tony Pulis. Chciałbym go zobaczyć znowu w Premier League.
@Paul77: Ja czytałem ostatnio forum Juve każdy sra że szczęścia na myśl o Vlahovicu
@BarcArsenal: Całkiem dobre
@kkam195: Nie lubię ich jakoś. Tak bez powodu. Klicha ogólnie też nie bardzo. Jak jakiś polski zawodnik gra w jakimś klubie to mi to raczej lata.
@Kaczaza: Zobacz jaki on ma wiek a jaki miał Mesut. Serio myślisz, że będzie szybko chciał zmarnować karierę?
@Slaviola: To oczywiste, że jak Vlaho przyjdzie to będzie grał na 100%. Głupi ten co myśli inaczej. Będzie dawał maksa nawet z myślą o potencjalnym transferze w przyszłości
Jak przyjdzie Isak to wiadomo, że będę mu kibicował i niech strzela njak najwięcej ale latem przydałby mi się konkurent
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Fotowoltaika to syf