Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34451 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 263 z 862 (komentarze od 10481 do 10520):
O tym oknie dużo nam powie serial. Czy faktycznie o kogoś walczyliśmy. My może się stresujemy o jutro a taki Edu pije wino z żoną i ma gdzieś wszystko
Aubameyang w Barcelonie raczej. Ciekawe jak się tam spisze. Obstawiam że z 8 goli strzeli.
@Mizii: Gra w slabszym klubie nie przeszkadza w byciu dobrym strzelcem. Akurat Isak lubi dużo sytuacji marnować chociaż Morata pewnie więcej.
Nie żeby coś ale najgorszy napastnik na świecie Morata ma gola więcej w lepszej lidze niż potężny Isak. Fakty
@tomke: Jakby to się stało to bardzo ok. Przetrawie nawet tego Isaka
@Rafson95: Przeszkadza. Co nam zawodnik który jest bez gola w lidze? Jak rozegrał 50 minut to wiele mówi jaki jest słaby. Gole w pucharze ligi? Z kim on to strzelił tam bo nawet tych potęg nie pamiętam.
@Dominik11: A co daje ten Nketiah nawet jak gra? Gola potrafi strzelić do pustej bramki z maksymalnie 5 metrów. To lepiej nich tam Gabi gra i Pepee na skrzydło
Bruno w Newcastle. Zazdro. Jak uda im się utrzymać to latem będą kosić na rynku najlepszych.
Mamy największe szanse na TOP4 od lat i śpimy. Jak ich mamy traktować poważnie? Jak ten klub chce o coś walczyć? Jakie tu są aspiracje? Czekam do jutra, ale jesteśmy blisko kompromitacji
@darek250s: Jak nikt to Edu i Arteta się skompromitowali nie pierwszy raz w Arsenalu
Dobra Schick i Douglas Luiz i będzie dobrze
Czekamy oczywiście do jutra, ale gdyby okienko zakończyło się dziś to jak oceniacie? Ja tak z -5 na 10
Mamy tak wspaniały skład szeroki, że na treningach jest problem zagrać gierkę 11 vs 11.
Największy dziad w kadrze obok Lokongi. Piłkarskie zero. Za darmo bym go sprzedał. Bayer Leverkusen go chce? To Nketiah i z 30 mln za Schicka zaproponować
@Reamoner: Świetnym? Niezłym co najwyżej. Do Sali mu daleko.
@Jacek1s: Nie pierwszy raz jest afera z jego udziałem. Coś tam z nim jest jakiś problem.
Racja@Gunner18AFC:
Mason Greenwood zapowiada się na mega dzbana. Zaś nawijał. Better than Saka mówili haha
Dawać Jacka ma pół roku. Gorszy od Lokongi nie jest
Redakcja, dawajcie newsa z transferami. Po co czekać do poniedziałku?
@Elastico07: Z goście co strzela 15-20 goli w sezonie daleko się nie zajedzie
@Marcinafc93: No i o to chodzi. Ja też tak piszę. Tylko jak tak piszemy to nie można mówić że bto nie nasze pieniądze. Albo wszystko razem albo nie.
@kwiatinho: Nie wiem bo nie pamiętam czy po zwycięstwach Arsenalu piszesz "wygraliśmy"?. Jak tak to trochę z tyłka bo przecież w meczu nie grałeś. Bez ataku. Taki przykład
Co do Ramsdale Tomiyasu i White. Poczekajmy chociaż rok bo już się przyjęło że to kozaki. Spokojnie. Bardzo im kibicuje i oby tak dalej. Ale trzeba czasu. Taki Kolasinac miał lepsze wejście jak choćby Tomiyasu do Arsenalu i widzimy gdzie teraz jest. Oby tutaj koniec był inny.
PS. To nie narzekanie. Ja im kibicuję i chcę dobrze. I 3mam kciuki żeby grali jeszcze lepiej
@kwiatinho: Oczywiście tylko też może być gadka w stylu "przez wydatki w zimie teraz nie stać nas na duże transfery".
@cieniak14: Zapłacimy za niego prawdopodobnie przynajmniej 60 mln. Dałbym maksymalnie 40. Wtedy jestem na tak i niech już nawet teraz przychodzi
Jak przyjdzie Isak i będzie grał dobrze to będę pierwszy który go chwali. Ale jak będzie grał źle to też będę pierwszy pisał że miałem rację, że nie jest wart tak wielkich pieniędzy
@Garfield_pl: Jak wygramy mecz to się pisze WYGRALIŚMY, ale jak już chodzi o kasę to przecież nie moje pieniądze. Jak chwale po wygranych to cię nie ma. Jak pisze jakich piłkarzy bym widział to cię nie ma. Jak napiszę że kogoś nie chce to jesteś od razu. Przecież jak człowiek może mieć inne zdanie. Nie jesteś kibicem Arsenalu w takim przypadku bo chcę kogoś innego.
@Garfield_pl: Co w tym komentarzu widzisz "marudnego". Nie zgadzasz się z nim? Czemu jak ktoś ma inne zdanie to zawsze marudzi?
@Ashburton: Dokładnie. Na tych kapitalnych mistrzostwach w jego wykonaniu nie strzelił nawet gola
Dla mnie gadanie że to nie nasze pieniądze jest bez sensu. Otóż jak teraz wydamy to może bnie być później. Kibicujemy tej drużynie i też to trochę nasze pieniądze.
Ponoć Arsenal odrzucił ofertę Palace za Nketiaha bo oferowali pieniądze. Włodarze Arsenalu preferują darmowe wypożyczenie i są skłonni płacić całe wynagrodzenie. Bez opcji wykupu.
@kuade: Ale jaśniej, co?
@TomekO: Wcale nie. To ty i wielu innych nie zgadzasz się njak ktoś ma inne poglądy i chce trochę inaczej dobra klubu
@losnumeros: Z Burnley kozak wrzutki ostatnio
@Rafson95: Szanuj Tierneya. On ćwiczy w spodenkach jak jest -20 stopni. Kapitan!
Świetnie podawać ma SPO, dryblować ma skrzydłowy, a napastnik powinien strzelać gole. Isak widzę jest od wszystkiego. Nawet na bramce pewnie ogarnie
@piter1908: Jakoś dziwnie ci pokazał na mundialu jak on żadnej bramki nie strzelił.
@pierre_afc: wiele razy pisałem dlaczego go nie chce.
@pierre_afc: Każdy z tych co wymieniłeś to lepsze opcje niż Isak
To po co w tej drużynie jest Ode czy ESR jak przecież Isak może robić ich zadania? Czekam na napastnikam, łowcę goli a nie dryblera i fajnego technicznie piłkarza.
@Cux: No nie wiem czy czysto piłkarsko to zawodnik lepszy od Laci. Ja chciałbym wreszcie napastnika który nie tylko jest dobry piłkarsko ale strzela gole. Ja już mówiłem. Jestem na tak dla Isaka, ale za maksymalnie 40 mln i gość powinien być zamiennikiem/partnerem lepszego napastnika
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Powinniśmy iść teraz na całość a nie czekać do lata. Bez LM znowu będziemy ściągać szrot i tak w kółko