Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34451 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 263 z 862 (komentarze od 10481 do 10520):

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 20:53

Powinniśmy iść teraz na całość a nie czekać do lata. Bez LM znowu będziemy ściągać szrot i tak w kółko

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 20:42

O tym oknie dużo nam powie serial. Czy faktycznie o kogoś walczyliśmy. My może się stresujemy o jutro a taki Edu pije wino z żoną i ma gdzieś wszystko

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 20:20

Aubameyang w Barcelonie raczej. Ciekawe jak się tam spisze. Obstawiam że z 8 goli strzeli.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 20:07

@Mizii: Gra w slabszym klubie nie przeszkadza w byciu dobrym strzelcem. Akurat Isak lubi dużo sytuacji marnować chociaż Morata pewnie więcej.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 19:58

Nie żeby coś ale najgorszy napastnik na świecie Morata ma gola więcej w lepszej lidze niż potężny Isak. Fakty

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 18:45

@tomke: Jakby to się stało to bardzo ok. Przetrawie nawet tego Isaka

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 18:41

@Rafson95: Przeszkadza. Co nam zawodnik który jest bez gola w lidze? Jak rozegrał 50 minut to wiele mówi jaki jest słaby. Gole w pucharze ligi? Z kim on to strzelił tam bo nawet tych potęg nie pamiętam.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 18:05

@Dominik11: A co daje ten Nketiah nawet jak gra? Gola potrafi strzelić do pustej bramki z maksymalnie 5 metrów. To lepiej nich tam Gabi gra i Pepee na skrzydło

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 17:35

Bruno w Newcastle. Zazdro. Jak uda im się utrzymać to latem będą kosić na rynku najlepszych.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 17:32

Mamy największe szanse na TOP4 od lat i śpimy. Jak ich mamy traktować poważnie? Jak ten klub chce o coś walczyć? Jakie tu są aspiracje? Czekam do jutra, ale jesteśmy blisko kompromitacji

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 15:47

@darek250s: Jak nikt to Edu i Arteta się skompromitowali nie pierwszy raz w Arsenalu

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 15:44

Dobra Schick i Douglas Luiz i będzie dobrze

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 14:23

Czekamy oczywiście do jutra, ale gdyby okienko zakończyło się dziś to jak oceniacie? Ja tak z -5 na 10

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 14:18

Mamy tak wspaniały skład szeroki, że na treningach jest problem zagrać gierkę 11 vs 11.

Komentowany temat: Arsenal odrzuca kolejną ofertę za Nketiaha 30.01.2022, 14:16

Największy dziad w kadrze obok Lokongi. Piłkarskie zero. Za darmo bym go sprzedał. Bayer Leverkusen go chce? To Nketiah i z 30 mln za Schicka zaproponować

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 11:01

@Reamoner: Świetnym? Niezłym co najwyżej. Do Sali mu daleko.

@Jacek1s: Nie pierwszy raz jest afera z jego udziałem. Coś tam z nim jest jakiś problem.

Racja@Gunner18AFC:

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 30.01.2022, 10:37

Mason Greenwood zapowiada się na mega dzbana. Zaś nawijał. Better than Saka mówili haha

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 23:24

Dawać Jacka ma pół roku. Gorszy od Lokongi nie jest

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 21:01

Redakcja, dawajcie newsa z transferami. Po co czekać do poniedziałku?

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 20:20

@Elastico07: Z goście co strzela 15-20 goli w sezonie daleko się nie zajedzie

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 19:21

@Marcinafc93: No i o to chodzi. Ja też tak piszę. Tylko jak tak piszemy to nie można mówić że bto nie nasze pieniądze. Albo wszystko razem albo nie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 19:12

@kwiatinho: Nie wiem bo nie pamiętam czy po zwycięstwach Arsenalu piszesz "wygraliśmy"?. Jak tak to trochę z tyłka bo przecież w meczu nie grałeś. Bez ataku. Taki przykład

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 19:09

Co do Ramsdale Tomiyasu i White. Poczekajmy chociaż rok bo już się przyjęło że to kozaki. Spokojnie. Bardzo im kibicuje i oby tak dalej. Ale trzeba czasu. Taki Kolasinac miał lepsze wejście jak choćby Tomiyasu do Arsenalu i widzimy gdzie teraz jest. Oby tutaj koniec był inny.

PS. To nie narzekanie. Ja im kibicuję i chcę dobrze. I 3mam kciuki żeby grali jeszcze lepiej

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 19:03

@kwiatinho: Oczywiście tylko też może być gadka w stylu "przez wydatki w zimie teraz nie stać nas na duże transfery".

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 19:02

@cieniak14: Zapłacimy za niego prawdopodobnie przynajmniej 60 mln. Dałbym maksymalnie 40. Wtedy jestem na tak i niech już nawet teraz przychodzi

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 18:59

Jak przyjdzie Isak i będzie grał dobrze to będę pierwszy który go chwali. Ale jak będzie grał źle to też będę pierwszy pisał że miałem rację, że nie jest wart tak wielkich pieniędzy

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 18:58

@Garfield_pl: Jak wygramy mecz to się pisze WYGRALIŚMY, ale jak już chodzi o kasę to przecież nie moje pieniądze. Jak chwale po wygranych to cię nie ma. Jak pisze jakich piłkarzy bym widział to cię nie ma. Jak napiszę że kogoś nie chce to jesteś od razu. Przecież jak człowiek może mieć inne zdanie. Nie jesteś kibicem Arsenalu w takim przypadku bo chcę kogoś innego.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 18:51

@Garfield_pl: Co w tym komentarzu widzisz "marudnego". Nie zgadzasz się z nim? Czemu jak ktoś ma inne zdanie to zawsze marudzi?

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 18:27

@Ashburton: Dokładnie. Na tych kapitalnych mistrzostwach w jego wykonaniu nie strzelił nawet gola

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 18:20

Dla mnie gadanie że to nie nasze pieniądze jest bez sensu. Otóż jak teraz wydamy to może bnie być później. Kibicujemy tej drużynie i też to trochę nasze pieniądze.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 18:11

Ponoć Arsenal odrzucił ofertę Palace za Nketiaha bo oferowali pieniądze. Włodarze Arsenalu preferują darmowe wypożyczenie i są skłonni płacić całe wynagrodzenie. Bez opcji wykupu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 18:09

@kuade: Ale jaśniej, co?

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 18:06

@TomekO: Wcale nie. To ty i wielu innych nie zgadzasz się njak ktoś ma inne poglądy i chce trochę inaczej dobra klubu

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 17:55

@losnumeros: Z Burnley kozak wrzutki ostatnio

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 17:47

@Rafson95: Szanuj Tierneya. On ćwiczy w spodenkach jak jest -20 stopni. Kapitan!

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 17:15

Świetnie podawać ma SPO, dryblować ma skrzydłowy, a napastnik powinien strzelać gole. Isak widzę jest od wszystkiego. Nawet na bramce pewnie ogarnie

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 17:13

@piter1908: Jakoś dziwnie ci pokazał na mundialu jak on żadnej bramki nie strzelił.

@pierre_afc: wiele razy pisałem dlaczego go nie chce.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 17:07

@pierre_afc: Każdy z tych co wymieniłeś to lepsze opcje niż Isak

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 16:58

To po co w tej drużynie jest Ode czy ESR jak przecież Isak może robić ich zadania? Czekam na napastnikam, łowcę goli a nie dryblera i fajnego technicznie piłkarza.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 16:47

@Cux: No nie wiem czy czysto piłkarsko to zawodnik lepszy od Laci. Ja chciałbym wreszcie napastnika który nie tylko jest dobry piłkarsko ale strzela gole. Ja już mówiłem. Jestem na tak dla Isaka, ale za maksymalnie 40 mln i gość powinien być zamiennikiem/partnerem lepszego napastnika

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady