Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34449 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 266 z 862 (komentarze od 10601 do 10640):

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 17:21

Co do Chamakha. Mnie pamięć szwankuje czy on czasami grywał u nas na skrzydle a RVP w ataku?

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 17:18

No Chamakh to nabił u nas goli. Arshavin pół jego dorobku na Anfield strzelił

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 16:25

Leao na LS jako rywal Martinelliego byłby spoko

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 16:16

@pierre_afc: Mamy już Lace, zawodnik do Isaka według mnie dosyć podobny. I widzimy co się dzieje

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 16:06

@Furgunn: Ja od zawsze twierdzę, że pewności nigdy nie ma. Może ewentualnie jakby Haaland przyszedł. Jeżeli faktycznie Isak ma przyjść za 90 mln to przesada. Za to mamy np. David + Alvarez, Watkins + Adeyemi, Schick + Cabral.
Nie mówię, że to muszą być akurat takie duety, ale z tych zawodników można kombinować

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 15:58

@Furgunn: A no to ja też jakbym miał pewność. Ale ja, ty ani nasz zarząd tej pewności nie ma.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 15:54

@Furgunn: Zobaczymy. Oby. Tylko jak ja będę miał rację to mi prawdy nie przyznasz potem a zawsze ślepo będziesz wierzył w klub. Ty gdybyś był w klubie to dałbyś 90 mln za Isaka?

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 15:50

Za 90 mln za Isaka mamy dwóch lepszych napastników od niego.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 14:43

@XandeR: Jak nie Vlahovic to poszedłbym w duet DCL + Adeyemi

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 14:37

@johnnycage1909: Też dostałem

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 14:25

Xhaka to fajny lider w walce o szóste miejsce. W walce o TOP4 czy mistrza potrzeba innego lidera. Jak kiedyś był Vieira

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 13:42

@Sobieski14: Ale ty jesteś zje bany. Leczenie czeka.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 13:21

Za rok o tej porze będzie płacz, że trzeba napastnika. Bo Isak tu nie da rady. A on jeszcze taki drogi. Na ławkę za 30 mln jak najbardziej

Weź idź i rób ten stuletni proces jak najdalej od nas

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 12:01

@Sobieski14: Sezon temu Chelsea lekko sobie ograła Real. W tym sezonie są jeszcze słabsi. Klepanie ogórków w La Lidze nie robi na mnie wrażenie. Każdy zespół z TOP3 Premier League zrobi ich na miękko.
A ogólnie jesteś mega toksyczny gość. Nie potrafisz normalnie odpisać tylko do każdego od razu walisz agresją.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 11:49

@Sobieski14: TOP3 jest zdecydowanie mocniejsze od Realu. Każdy to widzi.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 11:19

@songoku95: La Liga jest zdecydowanie za Premier League. Real może wywalczył by tu czwarte miejsce a Barca i Atletico są słabsze prawdopodobnie od całego TOP6

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 10:50

@songoku95: Emil jak pomocnik ma dwa razy więcej goli od Isaka, który jest napastnikiem i gra w słabszej lidze. Dla my Isak ok, ale na ławkę i za 30 mln

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 10:21

Proces trwa. Jeszcze kilka sezonów. Przecież Dają, Gabi czy Gabriel są tak cierpliwi jak userzy na K.com i też będą czekać.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 08:55

Ciekawe ile kosztowałby Leao vz Milanu. Fajny i dość młody zawodnik. Fajna rywalizacja z Gabim by była.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 23:03

@AR14: Konkretny trener. Już rok temu pisałem, żeby od razu za Artetebgo brać.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 22:20

Biedny Sambi Lokonga musiał zagrać w meczu. Przecież po to był sprowadzany, aby grać. Ale biedaczek musiał zagrać na ostatni zespół w tabeli

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 18:48

Patrzmy na innych bo na siebie liczyć nie możemy.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 18:22

Rzadko oceniam piłkarzy ale dziś to zrobię.

Ramsdale, Holding i Gabriel - Fajny mecz. 0 z tyłu to najważniejsze. Były jakieś drobne pomyłki ale niegroźne.

White - Na nie swojej pozycji spoko mecz. Solidny na tyłu i z dwa niezłe wejścia.

Tierney - Żałosny występ. Totalne drewno. Przewidywany do bólu, jednowymiarowy. Wrzutek chyba w życiu nie trenował. Mnie nie przekupi tym, że zawsze trenuje w spodenkach i przez to ma zostać kapitanem.

Lokonga - najgorszy środkowy pomocnik Arsenalu za mojego życia. Nie wie gdzie biec, nie wie gdzie podać. Na boisku chyba nawet nie wie jak się nazywa.
Odegaard - dziś najlepszy u nas.

ESR - Fajne kilka szarpnięć ale raczej niewidoczny.
Saka - Bardzo słaby występ. Musi szybciej podejmować decyzje o dryblingu albo strzale. Czasami jest bardzo ślamazarny nawet w polu karnym jak trzeba szybko

Gabi - Podobnie jak Emil. Może trochę lepszy. Kilka niezłych dryblingów ale i kilka złych decyzji.

Laca - Jakby nie był napastnikiem to fajny mecz, ale jako że nim jest to słabo.

TOP4 bardzo odjeżdża. Gramy bardzo słabo i przewidywalnie. Zamiast robić od razu transfery to klasycznie to ostatnich godzin okienka będziemy czekać.
Niezmiennie #Artetaout

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 17:31

@Naburator: 4 mecze z czego jeden z drugoligowcem a drugi z ostatnim zespołem w tabeli. Rywal ma tu spore znaczenie.

@losnumeros: Ciekawe jakie jeszcze zostały. Co do Gerrarda. Zgadzam się. Steven to świetnie zapowiadający się trener. Już w Glasgow robił robotę

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 17:24

4 mecze bez gola. Idziemy po kolejny rekord. Ogólnie my za Artety więcej razy jesteśmy bez gola niż wcześniej w całej historii Emirates Stadium. Wspaniały trener. Na rekordy idealny

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 17:08

Teraz Tottenham ma już chyba bezpłatną autostradę do TOP4

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:54

@Rafson95: Co lepsze. Oni rok temu z nami wygrali tu. 180 minut u siebie bez gola z Burnley

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:53

Gwizdać tam ile się da

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:36

Saka ma jedną wadę. Jak tego nie zmieni nie będzie TOPem. Za wolno się zbiera do dryblingu/strzału

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:34

Lokonga to niech do okręgówki idzie. Jakie on ma zalety? Nic..

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 15:59

Lokonga, Tierney out, Chambers i Tavares in

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:54

@SZYMON_TYROL: Gramy w 9. Bez śp bo Lokongi nie ma co liczyć i bez LO bo Tierney to tartak.

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:48

Jak dalej jest klątwa kapitana że po chwili odchodzi to Tierney jest moim kandydatem

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:39

Niech Tierney idzie już na ławkę i poprosi zarząd o nowego LO bo nie idzie na niego patrzeć

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:27

Xhaka już byłby pod prysznicem

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:26

Czerwień i pewnie bez varu

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:26

Tierney i Lokonga najsłabsi. Odegaard na tę chwilę najlepszy

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:24

@GunnerKaspi: Bo to jest mega drewno. Na ławkę spoko ale do pierwszego składu za słaby

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:23

Tierney...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady