Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34448 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 842 z 862 (komentarze od 33641 do 33680):
Mam małą zabawę;D
Niech każdy napisze 3-ech ulubionych piłkarzy Arsenalu bo bardzo mnie to interesuje:P
Moi to:
1. Robin van Persie
2. Samir Nasri
3. Thomas Varmealen
A dlaczego Theo może nie zostać królem strzelców?
Fajny gość;D
Ja myślę ,że to on będzie partnerem Verminatora na ŚO:P
J bym wolał jakiegoś bramkarza!
Oby zdrowi wrócili ;D
A wygląda na takiego grzecznego chłopca ;)
Licze na to, że kibice go godnie przywitają na emirates. Jeśli będziemy prowadzić min. 3-0 to możesz sobie strzelić tą jedną bramkę.
Licze na to, że kibice go godnie przywitają na emirates. Jeśli będziemy prowadzić min. 3-0 to możesz sobie strzelić tą jedną bramkę.
nareszcie!! Ciekawe kto będzie partnerem Vermaelena na ŚO. coś czuje, że będzie to Squillaci.
Pewnie Denilson rozpocznie mecz na ławce a przy dobrym wyniku pod koniec zmieni Fabregasa ;D
Jedyne co możesz zrobić dla United panie Diouf to pokonać Chelsea.
Partizan Belgrad !!!
Sporting Braga !!! super
Szkoda, że Lewandowski już nie gra w Szachtarze.
Dopiero teraz zaczynają się emocje ;D
Dopiero teraz zaczynają się emocje ;D
Nie ma Laurenta
samir87
ok.
Jeśli dobrze obstawię chodziarz 2-ie grupy to stawiam wszystkim browara!
Gr.A: Bayern Monachium, Valencia, Spartak Moskwa, Bursaspor.
Gr.B:ARSENAL, Benfika Lizbona, Fc Kopenhaga, MSK Żilina.
Gr.C:Inter Mediolan, Szachtar Donieck, Ajax Amsterdam, AJ Auxerre.
Gr.D:Olympique Lyon, Panathinaikos Ateny, Tottenham Hotspur, Hapoel Tel-Aviv.
Gr.E:Ac Milan, Werder Brema, Glasgow Rangers, Rubin Kazań.
Gr.F:Fc Chelsea, Real Madryt, Fc Basel, Partizan Belgrad.
Gr.G:Fc Barcelona, As Roma, Sporting Braga, CFR Cluj.
Gr.H:Manchester United, Olympique Marsylia, Schalke 04 Gelsenkirchen, Twente Enschede.
Trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj to może będziesz opowiadał wnukom, że z takim klubem z północnego Londynu wygrałeś najważniejsze klubowe trofeum na świecie ;)
Ja zawsze będę wierzył w Arsenal i jedynie kanonierzy są moim faworytem ;D
A co powiecie na taką grupę:
1.Arsenal
2.Benfika
3.Fc Kopenhaga
4.Msk Żilina
Szkoda Jay, ale skoro tak musi być to powodzenia w Hull, życzę ci wielu sukcesów a nie wykluczone, że jednym z tych sukcesów będzie w przyszłości powrót na emirates!
ja bym chciał chociaż na jeden sezon wsiąść tego Schwarzera
Andriej to bez wątpienia jeden z najlepszych iłkarzy na świecie ;)
Jeśli wygramy premier league to chyba do śmieci się upije
Najważniejsze dobrze rozpocząć sezon! Mam nadzieję na powtórkę z zeszłego sezonu na Anfield.
Najlepsza obsada była gdy w turnieju brał udział Arsenal, Juventus i Real a turniej wygrał Hamburg
Wygramy 3-1
Cesc zostanie z nami
O nawet jesteśmy wysoko.Dla mnie premiership jest najlepsza na świecie a nie ta kopanina hiszpańska.
Myślę, że spokojnie wygramy ten turniej
Pewnie ploty
Kurde a dodatek pierwszy mecz nie będzie łatwy!
Ja jestem za!
O następny zawodnik Barcelony z niepoukładaną głową.
A ja bym Pedro nie chciał w Arsenal bo to dla mnie bardzo słaby zawodnik.
Oj Harry Harry obyś nie miał racji i lepiej nie gadaj tylko zajmij się sprawami swojego Tottenhamu bo masz eliminacje LM do rozegrania.
Wszystko może się zdarzyć, ale myślę, że Gael nas nie opuści.
Piłkarze takiej klasy są zawsze mile widziani na the emirates.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Myślę, że pierwsze miejsce spokojnie zdobędziemy