Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34448 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 837 z 862 (komentarze od 33441 do 33480):
Sprowadzenie obrońcy to teraz priorytet
Myślę, że jednak zasiądzie na ławce rezerwowych.
Genialna wiadomość! Kiedyś, już nie pamiętam kto powiedział, że Wojciech Szczęsny będzie najlepszym bramkarzem na świecie i myślę, że jest szansa aby to się spełniło. Ależ będzie rywalizacja pomiędzy Polskim bramkarzami w jednym z najlepszych klubów świata!
To na pewno zmotywuje Fabiana do dalszej pracy.
A tego idiotę Bartona to powinni zdyskwalifikować
Mam nadzieję, że opuści Arsenal. Życzę mu powodzenia w innym klubie
Andriej powoli wraca do formy co pokazał w meczu z Newcastle i wczoraj z Wolves. Mi jednak marzy się ten Andriej, który sam upokorzył Liverpool
No wreszcie Fabian doceniony przez Goal.com
Po prostu fantastycznie :( trzeba zimą kupić dobrego, ogranego stopera w Premier League. Ja liczę na obrońce Fulham Hangelanda.
Redaktorzy mam małe pytanko. Moglibyście mi usunąć ostrzeżenia bo już nie przeklinam??
No to teraz przed nami o wiele cięższy wyjazd z Evertonem!
Fabian odkupił swoje winy z meczu z Newcastle
Fabian odkupił swoje winy z meczu z Newcastle
haha jest!!!
Ciekawe ile doliczy
oj Cesc
No Arsha się przebudził
Czemu to nie weszło, tak byłby spokój a dalej będą nerwy
Pech!
Wenger to chyba lubi takie nerwy bo nie robi zmian
Wenger to chyba lubi takie nerwy bo nie robi zmia
Czas na zmiany!
Zobaczcie na stronce Barcelony jak oni aż zmuszajaą Affelaya do gry w kabarecie(Barcelonie)
Początek meczu był dobry, ale teraz słabo. Gola zdobył Chamakh.
przetrwać do przerwy...
fuck
nono Chelsea 0-0 Fulham jak narazie!
GO GO FULHAM!!!
łał mało brakowało
na razie nieźle gramy
Wigan 0-1 Liverpool
hahaha
meczyki.pl
@GunnerFab
Od kiedy to w piłce nożnej można grać po 12?
no Seba mądrze gadasz
mocny skład...mała niespodzianka to Rosa
Najbardziej obawiam się o grę DJ.
Boje się, że będzie tak jak z Rosą czyli początkowo niegroźna kontuzja a potem pauzował przez prawie półtora sezonu.
Dobrze by było powtórzyć wynik z zeszłego sezonu 1-4 bo wtedy chłopaki by się odblokowali. Mam nadzieję, że Łukasz Fabiański wróci do dyspozycji z wcześniejszych spotkań i nie popełni już żadnego błędu. Mam nadzieję, że Arshavin zagra dziś od początku bo chyba wraca do formy! Liczę na gładkie zwycięstwo i strate punktów przez ManU i Chelsea!
Ja też bym chętnie na emirates zobaczył Vagnera Love z CSKA, ale to mało prawdopodobne
no może
Cezary Pazura mój ulubiony polski aktor jest kibicem Tottenhamu:(
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
haha pięknie