Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34448 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 840 z 862 (komentarze od 33561 do 33600):
@howareyou
Ja oprócz Arsenalowi kibicuje Valencii i Ajaxowi
@Pitfal
wyglądasz na porządnego kibica
haha więcej niż kibice
@Gigi
Fajna walka była Hong Man Hoia z Fedorem Emelianenką na zasadach MMA.
@patryk878
@kubala5
@Gigi
Fight Club jest w czwartek o 21.45 na Eurosporcie
Jeśli chodzi o K1 to jestem fanem Badra Hariego i Remy'ego Bonjasky'ego.
Też nie przepadam za Semym Schiltem.
Ja jeszcze Franka Mira lubię.
Szykuje się rekord komentów albo już został pobity!
WWE też jest spoko. a i jeszcze k-1 i boks Adamek rządzi! ja ogólnie lubię sporty walki
Jaki jest wasz ulubiony zawodnik w MMA? moim jest Fedor
Kto lubi MMA?
A ja się cieszę bo nie chce nikogo z Barcelony bo gdy chłopak stanie się wspaniałym piłkarzem taki jak Cesc to znowu się zacznie kabaret pt: Fc Barcelona chce piłkarza Arsenalu.
Może poprawimy wynik z 2002r.?
Ja bym wyróżnił za ten mecz Wilshera
Wenger chociaż podczas meczu walczy o swoje a nie jak ty Harry siedzi na ławce i siedzi jak muł i czeka na koniec meczu, żeby położyć się spać bo po twoich oczach widać, że mało śpisz albo robisz coś innego...krecha wciągnięta przez nos hahaha
Każdy robi co chce...
myślałem, że boss wspomni o piciu alkoholu przez zawodników. hehe (Peszko, Iwański)
Jak spłacimy the emirates to może Arsenal trochę więcej wyda na wzmocnienia. Ale jestem pewien, że do tego czasu już coś wygramy.
Myślę, że spokojne wygramy ten mecz, mam na myśli jakieś 5-0.
I czuje, że Chelsea przegra lub co najwyżej zremisuje z City, a ManU podzieli się punktami z Boltonem.
goool!!! newcastle
komentator sportklubu: "to jest Phil Dote"
karny z kapelusza
ale nic mnie nie ucieszy bardziej niż awans Newcastle po rzutach karnych
Anelka 2-3
Chelsea łapie kolejną kontuzję. Benayoun
Z radością mogę iść spać!
takiego wyniku to się nie spodziewałem
Gael wchodzi
haha 2 karny!!!
tak rosa się wykonuje karne ;)
karny!!!
Arsenal1994--- dogrywka
hehe ten komentator na sportklubie spoko komentuje
Fabian, ależ parada
Arshavin, Chamakh in
Rosicki, Vela out
Laurent!!!
Powinien Arshavin i Chamakh wejść
haha jak on może porównywać się do Wengera.
na ale na szczęście już jesteś u nas
Na papierze mamy znacznie mocniejszy skład, lae mimo to boje się tego meczu. Mocny atak ma Sunderland
Oby Carlos nie stracił formy przez te bzdury
No jutro bardzo ciężki mecz przed nami. Ja obstawiam taki skład>
--------------Almunia------------------------------------
---Sagna---Squillaci------Kościelny---Clichy----
-------------------Song-----------------------------
-------Rosicki----------------Fabregas--------------
--------Nasri-------------------------Arshavin------
---------------------Chamakh-----------------------
I typuje wynik 3-1 dla nas!
Fabregas Rządzi!!! Żywiec!!!
haha a ty Mourinho proś Pereza o 5 lat czasu na przejście do ćwierćfinału bo dawno was tam nie było a my z tym nie mamy problemów
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Fajnie się gadało, ale jutro do budy i trzeba się wyspać.
nara panie i panowie