Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34449 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 852 z 862 (komentarze od 34041 do 34080):
ale Song odbiera piłki
cesc zagra jeszcze w tym sezonie ligi mistrzów
Fiorentina 1-0 Bayern
no to mamy ćwierćfinał
gooooooooooooooooooooooool
BENIO
Porto zaczyna przeważać
Kiedy losowanie par ćwierćfinałowych?
2-0
jest to (Real)ne
oj chce Go
Już czuję adrenalinę przed meczem.
Jato widzę tak:
Almunia
Eboue Campbell Vermealen Clichy
Nasri Song Rosicky
Wallcot Bendtner Arshawin
i będzie 2-0
damy radę panowie! musimy wieżyc! wiara przynosi sukces! Go Go Gunnnnners!!
poradzimy sobie tylko, żeby Almunia nie puścił jakiegoś klopsa
Fajnie, że Nasri gra u nas:)
najlepsze życzenia dla kobiet kibicujących Arsenalowi
Abel Hernandez- nazwisko na wielkiego piłkarza
Gallas przedłuży kontrakt.
tytuł będzie nasz
wraca do formy Theo
Może sobie gadać, ale i tak ich rozniesiemy jak w poprzednim sezonie.
A tak w ogóle to z chęcią bym zobaczył Hulka w Arsenalu
Fabregas to obecnie najlepszy środkowy pomocnik świata.
Szkoda, że nie osiągnęliśmy lepszego wyniku w Portugalii i teraz musimy grać na całość.
udało się wygrać i to najważniejsze. Majlepsi byli Nasri i Wallcot
Najważniejsza jest wygrana:)
licze na minimum 4-0
bartios na żartach się nie znasz?
Nawet Keane nasz przyjaciel zabrał głos!
Shwrcrossowi bym wybaczył bo naprawdę żałował tego co Zrobił. Pamiętacie Taylora ten sukinsyn się śmiał, że za taki faul dostał czerwoną kartke
zdecydowane TAK dla Ozila.
hahahaahahahhaahaahahahahahahahahahahahhhahahahahahahahaahahahahahhhahahahahahahahahahahahahahaahahahhahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgadzam się. Szczęsny to ogromy talent
Bez kontuzji proszę
Glann Whelan naprawdę pięknie się zachował.szacun.
Habiwin---> Oni nie kłucili się o kartkę tylko nie mogli na to patrzeć
Zbytnio nie lubiłem kiedyś Nicklasa, ale teraz jest jednym z moich ulubionych piłkarzy
Najlepsza jest odpowieć na pierwsze pytanie.
Arshawin ma zajebiste odpowiedzi
U mnie też już jest na pulpicie
Wysyłam. Wracaj do zdrowia Aaron!
Mam nadzieję, że to prawda.
A.Villa 1- 0 Man U
5 min
wyżej powinien mieć Cesc i Gael
wszystko piękne oprócz 65 minuty
no ładnie City. Teraz tylko my musimy wygrać
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
GO GO GUNNERS!!!!!