Komentarze użytkownika coooyg11
Znaleziono 4462 komentarzy użytkownika coooyg11.
Pokazuję stronę 112 z 112 (komentarze od 4441 do 4462):
Lacazette po prostu NIE MA FORMY, przecież w meczu z Tottenhamem czy po wejściu z ławki z City grał bardzo dobrze więc zawodnikiem słabym nie jest. Ma potencjał i z czasem będzie coraz lepiej bo gorzej być nie może.
@imprecis, bardzo lubię Nacho i jest on bardzo dobrym zawodnikiem, ale z tym World Classem to Cię trochę poniosło
Już nie mogę się doczekać linczu użytkowników jak nie strzeli bramki w 3 kolejnych meczach z rzędu ^^ Genialny transfer pokroju Ozila czy też Sancheza :)
@Armata500 właśnie nasze wspaniałe rodzynki mają dość spore opóźnienia, ale nie mogę nigdzie znaleźć, coś kojarzę że temat Walcotta przewinął się tutaj w kontekście Fortuny, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć ...
Witam serdecznie, jest gdzieś u naszych wspaniałych bukmacherów zakład, że Auba trafi do Arsenalu ? Pozdrawiam :D
Kurde, El Neny dzisiaj rozgrywa naprawdę dobre zawody, dużo odbiorów, parę ciekawych piłek za plecy zawodników, dobry mecz w jego wykonaniu !
Brawo Iwobi, brawo Laca, brawo Xhaka !
Czemu jak go negujesz za każde złe zagranie to teraz go nie pochwalisz za dobre ?
Niedługo już będzie patrzeć czy dobrze technicznie biega ^^ nie mam zamiaru go bronić bo jest pod formą, ale obsesja niektórych osób jest bardzo zabawna :)
Część użytkowników zapomniała chyba jaka była sytuacja z Wojtkiem, bo to że zapalił to jedno, a jego beznadziejna forma w tamtym czasie to drugie, jak dobrze pamiętam to zawalił 3 mecze w krótkim odstępie czasu, wtedy większość kibiców oczekiwała jego odejścia, gdyż był po prostu fatalny :) raczej to w dużej mierze było przyczyną jego wypożyczenia a nie zapalenia papierosa w szatni, co też definitywnie go pogrążyło. Gdyby nie był wtedy w beznadziejnej formie na pewno byłby teraz zawodnikiem Arsenalu, tylko pytanie czy byłby teraz zawodnikiem takiej klasy zostając ?
@adamkanonier dzięki wielkie :)
Siemka, gdzie mogę obejrzeć cały mecz Arsenalu w sieci ?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@imprecis w jakim ty świecie żyjesz ? Dwóch dobrych kumpli wymieni się miejscami w klubie ? Już widzę jak wyrzucony Lacazette rekomenduje grę w Arsenalu Fekirowi ^^ wyłącz tego FM bo chyba wirtualna rozgrywka miesza ci się z rzeczywistością.