Komentarze użytkownika darek250s
Znaleziono 12319 komentarzy użytkownika darek250s.
Pokazuję stronę 66 z 308 (komentarze od 2601 do 2640):
The Times informuje, że Chelsea grozi złamanie zasad Finansowego Fair Play, jeżeli "The Blues" nie zdołają zakwalifikować się do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.
@Bukayoforever:
Ciężko coś doradzić, twoja wizja, pewnie grasz podoba taktyka co w Arce, dlatego może tak niskie miejsce w tabeli. Po to stworzono FM żeby kombinować. Ale bym zagrał mmm
@darek250s:
Nie jutro, a w sobotę sorry
Martinelli czy Trossard jutro od pierwszej? Zapraszam do dyskusji.
Według mnie Martinelli.
Balogun ciekawy zawodnik, natomiast powiedzmy sobie szczerze, ze Ligue 1 jest to liga w której Lacazette czy Pepe błyszczeli, Arsenal nabrał się na ich umiejętności, a Premier League zweryfikowała ich szybciutko. Ciekawe jak będzie z naszym zawodnikiem, szanse ewidentnie musi dostać :)
Thiago Silva (Jorginho) “We lost one of our great leaders in the dressing room Jorginho, a guy who spoke a lot, this gap will remain but we have to move on, we did not expect him to leave but it happened”
To ze bezmózgi kibice Chelsea się tak wypowiadają o swoim piłkarzu, nie znaczy, ze nie miał szacunku w szatni od kolegów.
Albert Sambi Lokonga powodzenia chłopaku, mentalnie odstajesz od drużyny, może Vieira ci tam pokaże jajca
Jorginho dobry transfer, a wy dalej się zastanawiacie czy nam pomoże. Oczywiście, ze pomoże.
Jakim cudem ten Enzo jest wart 130 mln i czym sobie zasłużył?
Jaka jest gwarancja ze sprawdzi się w Premier League?
No tacy eksperci z tym Jorginho, a bez niego Chelsea będzie wyglądała jak dzieci we mgle. Zobaczycie.
@Ech0z:
Dobrze, ze tego typa nie kupiliśmy to dopiero byłby strzał w kolano…
Jeszcze będą płakać za tym Jorginho cwaniacy…
Jak do Cecha i Williana byłem negatywnie nastawiony, tak tutaj szczerze osłabiamy smerfow. Odczują brak Jorginho.
Dla mnie dobry transfer i u nas się sprawdzi. Nie trzeba teraz się martwić o stratę Parteya.. ;)
Wytłumaczcie mi dlaczego tak hejtujecie Jorginho ?
Sabitzer w United
Ciekawe co zrobi Chelsea jak nie uda im się pozyskać tego Enzo xd
Elneny do końca sezonu kontuzja.
Lokonga w Crystal Palace
Zamieniamy 2 na 1. Trochę nie fair chłopaki.
Manchester United po Marcela Sabitzera!
@danielosik:
5 pkt przewagi to na dobra sprawę dwa mecze, żadna przewaga.
Znaczy to moja opinia, bo zawsze w marcu cieniujemy, dodatkowo mamy tez kadrę wąska, a sezon jeszcze długi. Wiec No zobaczymy, top4 musem.
@angel1953:
Nie, dla mnie City.
@angel1953:
Czemu bekę? Nie jesteśmy faworytem do mistrzostwa.
@kylo100:
The End
Ma ktoś listę zawodników Chelsea, których sprowadziła wraz z cenami? Zastanawia mnie jak to się prezentuje .
@Womanizer:
United weźmie Caicedo albo Tielemansa na koniec okienka.
@danielosik:
Nigdzie nie odlecą, moim zdaniem to będzie projekt „niewypał”. Wszyscy ci zawodnicy co ich nakupowali nie musza okazać się trafionymi zawodnikami.
Caicedo w United !!!
Nie No okienko dla nas po transferów Jorginho juz skończone.
Jakiś pomocnik do United przyjdzie.
Kadra wąska mówicie, bo wypożyczamy Marquihniosa i Lokonge? Jeden i tak nic nie grał, a drugi nie nadążał za poziomem Premier League. Zadne straty, bo jedyne fronty na ten moment to Premier League i LE.
@Loka:
Bo jeszcze nie ma oficjalki.
Crystal Palace are interest in Albert Sambi Lokonga, talks are taking place on potential loan deal until June #CPFC
Final decision up to Arsenal and the player.
//Fabrizio Romano
Ciekawe czy puszcza Belga.
@filo94:
Daj mu chociaż zagrać jakieś minuty.
@peciakk:
Nie No Jorginho to zastestwo za Elnenego, nawet jak Sambi odejdzie to nie będą za niego nikogo sprowadzać, chłop i tak mało co grał.
@silvano95:
Jak tobie się podoba takie wydawanie to możesz kibicować Chelsea. Argument, ze taki jest rynek jest z dupy, na dobra sprawę mógłbym ci gowno sprzedać za 100 mln i powiedzieć ze taki jest rynek, pewnie byś przyjął ofertę, bo taki jest rynek. Boże, ludzie wasze myślenie jest tragiczne.
@silvano95:
No właśnie kogo innego jak jesteś taki ekspert. 80 mln za murzyna który zagrał dobre pół roku to jest dymanie.
@silvano95:
Arteta chciał Jorginho, to był klucz do tej transakcji. Czemu powielasz głupoty?
@lordpat:
Żeby Jorginho mógł wygrać mistrza.
Wartość tego piłkarza jest ściśle zależna od tego w jaki sposób chce grać dana drużyna. Moim zdanjenxdo Arsenalu gość pasuje idealnie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Pierre Emerick Aubameyang wypisany z kadry Chelsea na rozgrywki Ligi Mistrzów
The Blues dodali do listy Enzo Fernandeza, Mychajło Mudryka oraz Joao Felixa
NOTHING PERSONAL