Komentarze użytkownika enrique
Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 400 z 550 (komentarze od 15961 do 16000):
Co do wycieków, Raula i Ornsteina.
Wydaje mi się że tu jest sporo niezłej gry aktorskiej. Ornstein sam przecież pisał w czasie okienka że nie mamy pieniędzy i że nikogo drogiego nie kupimy. I co ? I nagle stał się Pepe. Moim zdaniem to nie był żaden fail ze strony Ornsteina, tylko część gry który prowadzi nasz zarząd.
Akurat teraz, kiedy naprawdę znowu robi się gorąco, właśnie Ornstein informuje że zarząd jest za Emerym i nic się nie zmieni. Moim zdaniem - kolejna zasłona dymna. Słuchajcie Ci ludzie nie są ślepi, widzą co się dzieje, gdzie jesteśmy w tabeli i czym grożą kolejne porażki. Oni mają w dupie nas, AFTV, niezadowolonych kibiców itd. ale oni umieją liczyć. Bardzo umieją liczyć, a krzesełka na Emirates pustoszeją. Sami zobaczycie ile tych pustych krzesełek będzie na Soton.
Raul z pewnością ostro pracuje, ale wydaje mi się że w grze są duże nazwiska które nie wypłyną bez ich wiedzy dlatego Ornstein znowu wszedł do gry.
Czas pokaże.
Sarri zdjął Ronaldo po 57 minutach ?
Heh, ten baran poleci szybciej niż Kasztan...
@ares765: Dokładnie. Od kilku dni ludzie pisali że to jest konto niezweryfikowane a co najlepsze nikt o nim w Sky nigdy nie słyszał.
Eh po Arsenalu mam dość piłki na ten tydzień, zaraz robię sobie podwójnego JD z lodem i włączam RDR2.
@schnor25: Trudny wybór... ale chyba jednak wybiorę Rolnika.
Prawda jest taka że VAR w PL nie działa.
Tydzień temu było to samo, tydzień wcześniej też i w zasadzie co tydzień mamy wiele pomyłek, w tym kilka na poziomie ekstremalnym.
Dopóki ktoś w końcu czegoś z tym nie zrobi, tak będzie kolejka w kolejkę.
Ciekawe w jakim meczu w kolejnej kolejce sędziowie od VAR'u nie dojrzą ręki czy 100% karnego.
@PrzeArs: Ta, 3 bramki strzelił sędzia. Gratuluję logiki.
Dajcie spokój w PL sędziowie sędziują sobie co chcą. Dziś Live trafił się stronniczy sędzia, za tydzień trafi się przeciwko nim.
Wszystkie drużyny w PL taką mają...
Po 11 kolejkach Live ma dokładnie 2x razy tyle punktów co my.
To jest jakiś totalny kosmos - nie wiem jednak czy w ich wykonaniu, czy w naszym...
@Jack_Herrer: Popatrz na Bayern.
Szczerze wolałbym zaryzykować od TERAZ z Ljungbergiem, byle tylko oderwać kasztana od krzesła.
Koleś już nic nie zmieni, na nic nie ma wpływu, oddajemy pod nim po 2-3 strzały w światło bramki na mecz, tracimy więcej niż strzelamy, nie ma pomysłu, nic ma nic.
Ljungberg bardziiej tego nie spiep..., a ja wierzę że wyciuła punkty tam gdzie kasztan nie da rady. No i najważniejsze - jego instrukcje będą zrozumiałe, bo nie będą po ebeningowsku.
@Montoya: Dokładnie tak właśnie będzie, a strata to top-4 będzie na poziomie 20 punktów.
"mamy nadzieję"...
No tak, bo w końcu za nadzieję Wam płacą.
@Alonso: Nie musisz trzymać kciuków, spójrz na kalendarz.
Niedawno wyliczyliśmy że do końca W NAJLPSZYM WYPADKU zdobędziemy z kasztanem 9pkt.
Ja chyba robię pauzę od Arsenalu do końca roku, bo oglądanie tego festiwalu przegrywanych meczy nie sprawi mi żadnej radości.
Emery ma poparcie ?
To ja tu wejdę na stronę 31 grudnia tego roku i przypomnę Wam dzisiejszy dzień. Przy okazji wypomnę ile punktów straty mamy nie do top-4, a do top-6.
Kasztan za 2 tygodnie jakoś ogra Soton, a potem będzie festiwal traconych punktów.
@Simpllemann: I skończy się jak rok temu, wpierdzielem w finale.
Dziń dybry.
Kasztan jeszcze nie został zwolniony ? Czyżby zarząd wolał żeby w kolejnych 2 miesiącach totalnie utopił nasze szanse na top-4 i by nasi najlepsi zawodnicy odeszli latem ?
@Mihex: FC Barcelona to jednak stan umysłu.
Są na 1 miejscu w tabeli... i chcą wywalenia trenera.
Tottenham fans demand Mauricio Pochettino is sacked after Sheffield United draw
Ponoć kasztan zabukował lot w jedną stronę do Hiszpanii na wtorek i wynajął firmę przewozową na środę.
@DoomSlayer: A no, obrońcy kasztana powinni dostać tymczasowe bany by ochłonąć i zastanowić się nad sobą.
Przypominam że do Top-4 mamy 9 pkt. starty, a do strefy spadkowej tylko 6 pkt.
Przypominam że do Top-4 mamy 9 pkt. starty, a do strefy spadkowej tylko 6 pkt.
Piękna fota !!!
@Dominik11: Widziałeś jakie mecze mecze do stycznia ? Emery nawet 10 punktów nie uzbiera.
No nic, zwolnić gada jutro rano i mamy 2 tygodnie na ogarnięcie tematu.
https://twitter.com/IamKitto0/status/1193243476701245441/photo/1
Papa kasztanie kończ Waść i wywalaj z powrotem do słonecznej Hiszpanii.
realizator właśnie pożegnał kasztana
Przypominam że ostatni mecz ligowy wygraliśmy 6 października.
Lisom gratuluję Brendana, Arsenalowi współczuję Kasztana.
nasi bossowie na trybunach
DLACZEGO PEPE NIE GRA ?
I co zaraz będzie 3:0
9pkt straty do top4, a przed nami takie mecze...
@SoulStorm: Przestań już serio to nie jest strona UNAI-EMERY.COM
Niech dalej kisi 75mln na ławie CO ZA ZWAŁ MENTALNY
2:0 KASZTAN WYPIER Z ARSENALU TY HISZPAŃSKI WĄWOZIE
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Oddanie Ramseya za friko to był akurat fail dekady. Można było nie lubić, można było go nie cenić, ale oddać gracza wartego minimum 40mln za darmo ? Serio ? Gdybyśmy mieli budżet na poziomie City to powiedziałbym ok spoko nie pasował do koncepcji, ale my nie City i nie mamy takiego środka.
Dziś Ramsey BARDZO by się nam przydał. A tak się kisi. W Juve. Za... 400k tygodniowo ?