Komentarze użytkownika enrique
Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 404 z 550 (komentarze od 16121 do 16160):
Zaskakujące.
Emery to jeszcze całkiem młody facet - 47 lat - a zachowuje się jakby łapał pierwsze poważne objawy demencji.
Szanowna redakcja mogłaby odblokować Teveza.
Napisał prawdę, wielu z nas tu myśli tak samo, tyle że on miał jaja żeby to powiedzieć.
@alfa1993: Dobry mecz, ciężko harował, wracał do obrony, nawet raz robił za lewego obrońcę.
Papa Tevez.
Brzydko to ująłeś, ale masz rację.
@ares765: No to leci, bo za tydzień będzie 0 pkt.
Emery asked if his job is under threat: "I am very demanding myself. I feel responsibility to work."
On nie do końca rozumie co mówi - jestem bardzo wymagający ?
Może rzeczywiście trzeba było postawić na Artetę tak jak Chelsea postawiło na Lamparda.
Ludzie związani z klubem to jednak inna para kaloszy, nie można zapomnieć że Arteta zakończył u nas karierę, był kapitanem i nawet zgodził się na obniżkę pensji by u nas grać.
Emery to najemnik, do tego bardzo przeciętny i to jest skandal że koleś włada językiem angielskim w stopniu kasztanowym.
Jak ta mameja wygrała Ligi Europy to ja zielonego pojęcia nie mam.
Może ten u nas to jakiś klon ?
AFTV zaprasza dziś na spektakl
@Czeczenia: Fakty są takie że od miesiąca meczu w lidze nie wygraliśmy
Live 2:1 HAHAHAHAHA
I cyk PatGunner zgłoszony
KONIEC
#EmeryOut
90 minuta
Dajesz KASZTAN !!!
Kolasinac ?
Kasztan zwariował, dzwonić po karetkę.
Strzelimy na 2:1 ale nie zmienia to faktu że za tydzień będzie WPIER... od Lester.
Z tego co widzę już 3 nazwiska na dziś do wywalenia:
Emery
Valverde
Kovac
Mina kasztana mówi wszystko
To i tak cud że dopiero teraz całą drugą połowę tylko oni grali
Good Ebening
Newcastle wygrywa 1:3 z WHU w tym sezonie to zespół-zagadka oni na wyjazdach od lat zbierali lepy z byle kim.
W Bayernie kibicuje oczekują już oficjalki odnośnie zwolnienia Kovaca.
Bayern 5:1
Kasztan wpuść w końcu Martinelliego, gorzej od Lacy nie zagra.
Nas wyjazdy zawsze weryfikują tylko w jedną stronę.
ovostreams.com/arsenal-vs-wolves.php
@dolny: Gratulacje.
Wygrałeś kinder niespodziankę.
Lewy po tym meczu będzie miał nowego trenera.
Kasztan to cwana bestia.
Porozstawiał zawodników na nie swoich pozycjach nie dając im możliwości pokazania czegokolwiek pozytywnego by udowodnić że jego X(S)raka zasługuje na 1-szy skład.
Ale Bayern dziś dostaje baty oj będą w szatni latały buty prezesa.
OZIL !!!!!!!!!!!
@DoomSlayer: Za tydzień Lester. Wyjazd. Będą LEPY.
Soton 2:0
Oni w ogóle dziś grają na nie swoich pozycjach.
Jak Chambers może grać na prawej skoro nie umie dośrodkować ??
Prawy obrońca słynie z dośrodkowań, a ten w ogóle tego nie umie. Biegnie, zwalnia, podaje do tyłu. Do dupy z takim wsparciem.
ja wcale nie mam orgazmu bo 1:0 w przypadku Arsenalu to nic.
Kasztan dajesz !
Lewy znowu gol co za maszyna szkoda że reszta kupa i przegrywają 1:2
Spokojnie Walcott zaraz poda do Chamakha i będzie 1:0
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@ZielonyLisc napisał: "Dajcie Emeryemu czas"
Na spakowanie.