Komentarze użytkownika enrique

Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 422 z 550 (komentarze od 16841 do 16880):

Komentowany temat: Zakończyć sezon ligowy z twarzą. Burnley - Arsenal 12.05.2019, 15:31

Chciałbym żeby City prowadziło 0:1 i żeby w 90 minucie Brighton wyrównało... mielibyśmy 2 zawały serca - jeden u Guardioli, drugi u Kloppa.

Komentowany temat: Zakończyć sezon ligowy z twarzą. Burnley - Arsenal 12.05.2019, 15:11

Eintracht 1:1

Komentowany temat: Zakończyć sezon ligowy z twarzą. Burnley - Arsenal 12.05.2019, 15:03

Niezłe jaja z tym LFC nie wygrać ligi z 97pkt na koncie... zdarzyło się już coś takiego w PL ?

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 12.05.2019, 00:52

Też bym sobie dziabnął przed snem... w lodówce stoi sobie Pan Daniels i się tak na mnie patrzy, no ale nie mogę... grypa mnie rozłożyła, jadę na syropach i różnorakich tabletkach, jeden drink i do widzenia...

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 11.05.2019, 23:52

Obejrzyjcie sobie za darmo na YT dokument TYLKO NIE MÓW NIKOMU.
Ma 1,2mln obejrzeń w niecałe 12h.

Daje po bani, oj daje...

Komentowany temat: Czego możemy się spodziewać w meczu z Burnley? 11.05.2019, 23:38

Obejrzyjcie sobie za darmo na YT dokument TYLKO NIE MÓW NIKOMU.
Ma 1,2mln obejrzeń w niecałe 12h.

Daje po bani, oj daje...

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 11.05.2019, 15:44

Raiola zawieszony przez FIFA na 3 miesiące.

Dobrze gnojowi.

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 11.05.2019, 11:48

Dobre:

Klopp wita się z zawodnikami po meczu z Barceloną
twitter.com/FootbalIStuff/status/1126959821725544449

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:30

Oooo niefajnie 73 minuta a ludzie wychodzą

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:15

Dopóki nie ma 4:2 dopóty jest ok.

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:13

Dobra ten mecz się już skończył, teraz tylko trzeba uważać by kontuzji nie było bo zawodnikom Valencii puszczają nerwy i chamsko faulują.

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:12

@Theo10: 29.05 o 12:00

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:11

@Ranczomen: :P

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:10

Ja mam tylko jedno pytanie

CZEMU MY TAK NIE GRAMY W PL ???????????????????????????????

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:10

@ZielonyLisc: pO PROSTU pij.

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:09

eintracht !:1:1 1111111

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:07

2/:1 yeahahahhahaaaaaaaaa

Komentowany temat: Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:06

Eintracht 1:1

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 22:04

@Kowal96: :P

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 22:03

Eintracht 1:1

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 22:01

@Fanatic: Grałem w Gwinta: Grę Karcianą ale co update to zmieniali i kombinowali i przestało mi się podobać.

Do dziś potrafię włączyć Wieśka 3 tylko po to by z Zoltanem zagrać w gwinta :)

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:59

@Arsenal96l: Zgadzam się.

Serca z Kamienia to najlepszy dodatek do gry, jaki kiedykolwiek ograłem, a gram od 1994r.

Fenomenalny, a przy pierwszym przejściu robi piorunujące wrażenie.

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:57

@Ech0z: Dodatki lepsze od podstawki.

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:55

@radzio_TRN: Główny ? Hmmm ?

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:53

Nie wiecie kim był Dettlaff ???!!!!!!!

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:53

@Ech0z: Przedziwna wypowiedź.

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:50

O ile nie nastąpi jakaś katastrofa jesteśmy już w finale.

Teraz trzymać kciuki za Eintracht bo nie chcę by nasi grali z CFC w pożegnalnym meczu Hazarda, ten jeszcze coś odwali i dopiero będą jaja.

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:48

Ozil wyparował jak Thanos pstryknął.

Wróci po meczu.

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:47

@SoulStorm: :P

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:46

Eintracht 0:2

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:43

Brytyjski sędzia już by podyktował karnego.

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:40

O tu mi Auba zaimponował ! Widzieliście ten powrót na pełnym speedzie przez pół boiska ?

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:34

@M1eszko:
Nam dobrze SZŁO, ale teraz nam NIE IDZIE. Od 2 miesięcy w PL dostajemy lepy od byle kogo, więc to jak nam szło 3 miesiące temu nie ma już żadnego znaczenia.

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:31

O kurde tylko nie CFC w finale tylko nie CFC dobrze gramy z Europą ale z zespołami z PL wpier... co drugi mecz...

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:25

O Ozil wrócił czyli jednak nie wyparował po pstryknięciu Thanosa.

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:24

No i jest git. Valencia totalnie opadła po tym golu, jest bezpiecznie, szkoda tylko że Ozila zabili bo nie ma go na boisku, a w 10-tkę ciężko się gra.

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 21:12

PORA SIĘ OBUDZIĆ

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 20:59

@JAKUB98ZS: Wiem Zbilu wiem...

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 20:57

@JAKUB98ZS: Oj zbilu...

JAKUB98ZS

No to jak to było ? Jest Z, jest B, 9-ta litera alfabetu to I, odwróć J masz L i masz U - czyli - ZBILU !

Komentowany temat: Po awans do finału. Valencia - Arsenal 09.05.2019, 20:53

A ja nie mogę wypić bo na tabletkach jadę grypa wilki jakieś ....

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady