Komentarze użytkownika enrique
Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 426 z 550 (komentarze od 17001 do 17040):
Bale wchodzi w 30 minucie xD
No i kartkowanie Ajaxu rozpoczęte
Stara prawda jest jedna: TAM GDZIE REAL NIE MOŻE TAM SĘDZIA POMOŻE
0:2 dla Ajaxu ?
No to czekam na karnego dla Realu albo jakieś czerwo dla gracza Ajaxu.
Może mi ktoś napisać jak gra Ozil na tle tych potentatów z... Borysowa ?
Yeah, może wygramy ten mecz !
Oglądałem sobie ponad 2 godziny streama z Anthema... odpuszczam, nie dla mnie takie coś.
Odpowiemy w kolejny meczu.
Remisem.
@JanikK: Nie no patrzę i nie wierzę... co się stało ?
Bate mecz życia jak zwykle ?
O ja Cię Panie pier.... przewaliliśmy z Bate ?
ŻE JAK ??????????????????
Welbeck to chyba zamknięty już temat, nawet sobie nie wyobrażam że moglibyśmy mu cokolwiek zaproponować. Jenkinson podobnie.
Monreal... cóż, ja bym przedłużył z nim kontrakt na jeden sezon, bo z kasą latem może być ciężko a z obrońcami mamy wręcz tragedię.
Wymienimy Suareza na Ozila xD
@Catalonczyk: To ja zadam lepsze pytanie - po co zostawił Ramseya którego sadza na ławce i który odchodzi za darmo ? Przecież latem można było lekką ręką ze 25-30 baniek za niego zgarnąć.
Tacy z nas filantropi że oddajemy za darmo, a jednocześnie nie mamy za co kupić i chodzimy po prośbie za wypożyczeniem ?
Czy Ozil odejdzie ? Może. Z jednej strony nie ma u nas przyszłości bo za dużo zarabia, z drugiej ma gwarantowane 3 lata siedzenia na ławie i 1,2m funtów miesięcznie. Mając 30 lat, średnią ochotę do gry i tytuł mistrza świata w kieszeni... nie wiem czy nie wybrałbym łatwiejszego rozwiązania.
Z tym poniża to bym się wstrzymał.
Jakby szef mi mówił nawet 10 razy na dzień że jestem do dupy i kazał mi siedzieć na ławce, a jednocześnie co tydzień płacił 300k za nic nie robienie to byłbym w niebie.
Konflikt personalny - powtórka z Mou i Pogby.
Nie odstawia się takiego zawodnika ze względów czysto sportowych. Może mu czymś podpadł, może coś powiedział - przyczyny raczej nie poznamy, widzimy jedynie skutki.
Nie łudźcie się, nie będzie ani Top-4 ani tym bardziej wygranej LE.
Życzę mu jak najlepiej, bo to jednak wieloletni kanonier, ale 400k (?!) - to już jest jakaś kpina...
Ewidentnie jest jakiś problem na linii Ozil -> Emery, tak samo jak w przypadku Isco -> Solari.
Nie wierzę że chodzi o powody czysto sportowe, bo żaden zawodnik grzejący notorycznie ławę nie załapie formy. I jeden i drugi podpadli trenerom i skończy się to albo w momencie wyoutowania trenera, albo transferu.
Komu latem oprócz Ramseya i Lichego wygasają kontrakty ?
Czyli jednak wygraliśmy ? REWELACJA. Liczą się 3 punkty.
A styl... cóż, wiele od nich nie oczekuję.
Btw. Co z Ozilem ? Katarek ? Plecy bolą ?...
Dzień dobry
I jak tam , wygrywamy już pewnie 0:4 ?
R.I.P. Emiliano.
Małe sprostowanie: ciała Davida Ibbotsona nadal nie znaleziono.
Atak hakerów na kanonierów ratuj się kto może
Nie będę ukrywał, z taką obroną to ja nawet przed meczem z Huddersfield mam obawy... no ale liczę że strzelimy więcej niż stracimy.
No no Stan Kroenke musi być w niebie - całe 3 punkty w finale - to jakiś antyrekord chyba.
ps. DT lubi to :)
Znaleziono samolot którym leciał Emiliano Sala.
Rashford gra tak samo dobrze jak grał dopóki nie pojawił się Mourinho.
Ten chłopak mógł rozwinąć się o wiele bardziej gdyby tyle nie ławkował za czasów kierowcy autobusu.
No nic, przed nami Huddersfield, tego nie możemy NIE WYGRAĆ.
Mamy też mały problem z naszym trenerem i to widać. Suarez kompletnie nieprzygotowany wchodzi na mecz z City, widać że sporo mu zajmie ogarnięcie PL - a Ozil nie dostaje ani minuty.
@Alonso: Lichego chciał Emery.
Leno, Guendo i Torreira. Dziękować.
Iwobi i Lichy... nie wiem, do Londynu powinni wracać na piechotę.
@pauleta19: Tak, ale Guendo pokazuje że ma zadatki na świetnego piłkarza. Jeśli będzie się odpowiednio rozwijał i kontuzje będą się go mijały, to będziemy mieli z niego wiele radości.
Yeeah koniec żenady.
Lichy MOTM.
@pauleta19: + Guendo.
@FoxuTheGunner: Aha
@Mihex: @thegunner4life: @mar12301:
Wasze odpowiedzi oddają całkowicie moje odczucia względem tych ruchów klubowych.
Oddajemy za darmo Ramseya który gra, a trzymamy w klubie Ozila 300k który nie gra.
Ktoś może mi wytłumaczyć pod jakim względem ma to sens ?
@rreddevilss: przecież Ozil nie gra
Gdyby nie Leno byłoby 5:1
Odpuśćcie Suarezowi.
Jego pierwszy mecz, do tego z City na wyjeździe a koleś musi zrozumieć że to nie Barcelona i że rywale tu nie chowają się licząc na jak najmniejszy wymiar kary.
Eh koledzy Wy nadal nie rozumiecie sytuacji z Ozilem.
Klub nie chce mu już płacić 300k więc koleś ma grzać ławę albo trybuny by mieć dość i nakazać swojemu agentowi znalezienie innego klubu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Real kolejna kontuzja