Komentarze użytkownika enrique

Znaleziono 21986 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 516 z 550 (komentarze od 20601 do 20640):

Komentowany temat: Magiczny dotyk Girouda: Arsenal 2-0 Crystal Palace 02.01.2017, 18:43

Jakoś ostatnio piłka przestaje mnie bawić. Jedno to że sędziowie robią co chcą, niszczą mecz po 20 minutach bo takie mają widzimisie; drugie to że to co chinole robią z tym sportem to jakaś parodia; w ciągu następnych paru dni pewnie ogłoszą jakiś transfer i dodadzą że będą gościowi płacić 600 tys. euro tygodniowo, a może i milion.

Komentowany temat: Magiczny dotyk Girouda: Arsenal 2-0 Crystal Palace 02.01.2017, 18:40

Ja takie mecze momentalnie wyłączam.
Pamiętam taki śmieszny mecz Barcy z Atletico gdzie Torres dostał kartkę jedną po drugiej, od razu wyłączyłem.

Komentowany temat: Magiczny dotyk Girouda: Arsenal 2-0 Crystal Palace 02.01.2017, 18:37

niech zgadnę... ktoś z WHU dostał czerwo ?

Komentowany temat: Debuchy rozwścieczył Wengera? 02.01.2017, 18:36

Płaczek. Szczerze niech idzie gdzie chce.

Komentowany temat: Arsenal wysłucha ofert za Jenkinsona? 02.01.2017, 18:35

Bardzo fajny chłopak, prywatnie wielki fan Arsenalu; niestety pewnego poziomu nie przeskoczy, ale liczę że w jakimś klubie ze środka tabeli PL powalczy i kto wie, może jeszcze będzie z niego solidny ligowy obrońca na lata, czego szczerze mu życzę.

Komentowany temat: Trzeźwo rozpocząć nowy rok: Arsenal - Crystal Palace 31.12.2016, 22:40

A ja właśnie obejrzałem The Force Awakens obalając przy okazji 2 setki Jamesona :)

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 27.12.2016, 10:34

sorry na eksport

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 27.12.2016, 10:34

Tevez praktycznie w Chinach... ze stawką 615 tysięcy funtów TYGODNIOWO.

TO jest chore; i to się dzieje w kraju, w którym dzieci składają zabawki na import dostając 2 centy za godzinę...

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 18.12.2016, 19:32

Nie mam pojęcia po co w ogóle ściągnęliśmy Pereza. Tyle kontuzji, schodzi Ox, my wynik w plecy, a mistrz wprowadza Elneny'ego...

Ciężko pojąć.

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 18.12.2016, 19:23

Ostatnich 15 minut NIE DAŁO SIĘ OGLĄDAĆ.

To nawet nie była kompromitacja, to była kpina i robienie sobie jaj z fanów. Ta banda, bo nie zespół - ta banda, co była na boisku ostatnie 15 minut, powinna jutro dostać kary finansowe - WSZYSCY BEZ WYJĄTKU.

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa na Goodison Park 1-2 13.12.2016, 22:12

Panie co ten Lukaku.....

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa na Goodison Park 1-2 13.12.2016, 22:08

heh ostatnie 2 minuty to jakaś tandeta co oni chcieli zrobić z tą piłką ? wbiec do bramki ?

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa na Goodison Park 1-2 13.12.2016, 22:05

Kto idzie na Łotra 1 ?

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa na Goodison Park 1-2 13.12.2016, 21:57

Ozil co to było....

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 07.12.2016, 23:44

Każdy jest do przejścia, jeśli ma się dobry dzień i sporo szczęścia.
A szczęście jest potrzebne, gdy po drugiej stronie barykady jest taki CR7 albo Lewy, bo zawsze może się trafić kolejny mecz życia przykładowo Lewego, gdzie w ciągu 9 minut każdy jego kontakt z piłką kończył się golem, albo na jakiś sędzia-cudotwórca który wyrzuci nam z boiska zawodnika dlatego, że ten nie słyszał odgwizdanego spalonego....

Ostatnie lata LM w fazie po-grupowej to niestety, ale jedno wielkie pasmo sędziowskich kompromitacji.

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 07.12.2016, 23:37

Sevilla ! Też mi tak wyszło.

Komentowany temat: Fabregas wróci do Arsenalu? 04.12.2016, 17:26

Jakiś czas temu oddałbym wiele by go ponownie zobaczyć w koszulce Arsenalu; teraz zaś po prostu mam do niego tyle serca ile mam do Adebayora.

Idź sobie chłopie do ligi chińskiej.

Komentowany temat: Grudzień, nareszcie - West Ham vs Arsenal! 03.12.2016, 19:02

OX egoista, do tego bezmyślny.

Komentowany temat: Grudzień, nareszcie - West Ham vs Arsenal! 03.12.2016, 18:27

Ładny ten ich nowy stadion.

Komentowany temat: Grudzień, nareszcie - West Ham vs Arsenal! 03.12.2016, 18:25

Bo klasyki mają to do siebie, że nimi nie wygrywa się ligi. Tam trzeba ogrywać Granady, Levante i inne tego typu ekipy - a jak z nimi tracisz punkty, to tracisz mistrza, nawet jak wygrywasz oba klasyki po 5:0.

U Anglii jest inaczej, bo tu poziom jest o wiele bardziej wyrównany. Tutaj nie ma "sensacji" bo WBA ogra Chelsea czy Swansea ogra Man City; w Hiszpanii każda strata punktów dwóch drużyn, no może pomijając Atletico czy Sevillę, to mega wielki szok.

Komentowany temat: Grudzień, nareszcie - West Ham vs Arsenal! 03.12.2016, 18:18

Coraz nudniejsze te klasyki... wyłączyłem po 1-szej połowie.
Nie wiem, kiedyś te mecze to było coś - kupowało się browar i coś do przegryzienia, były emocje itd. a teraz to jest to jest, nie ma to nie ma i tyle.

Komentowany temat: Grudzień, nareszcie - West Ham vs Arsenal! 03.12.2016, 13:38

Jutro zacznie się jazda z Ozilem...
Wczoraj Ronaldo, dziś Mou, jutro Ozil.

Chodzi o te wałki finansowe z czasów jego gry w Hiszpanii...

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:26

Serio to jest kpina ja rozumiem że można mieć pupili ale żeby TAK GRAJĄCEGO Ramseya zostawić na boisku do końca meczu ?!
To już jest jawny sabotaż.

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:16

GIROUD JOKER ROKU !

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:14

Szczerze ? Niech lepiej Ramsey zarobi jeszcze jedną zółtą i wyleci z czerwem, przynajmniej za tydzień będziemy grali w 11-tu.

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:13

Wengera dopada jakaś mentalna ułomność przed każdym meczem z United... nie wiem z czego to wynika.

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:11

Ramsey wrócił i tyle w temacie.
Zamiast grać sprawdzonym, uzyskującym dobre wyniki składem trzeba znowu zrobić miejsce dla tego.... no i wynik jest.

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 09.11.2016, 18:28

No to mamy Brexit 2.0
Za parę miesięcy wybory w Niemczech, tam też pewnie cuda na kiju będą.
Ludzie jasno się określili - koniec z przyjmowaniem byle kogo, niech Makrela sama sobie radzi ze swoimi 2,5 miliona "uchodźców".

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis kontuzjowany 09.11.2016, 18:26

Nienawidzę przerw reprezentacyjnych - normalnie jeden wielki FM - co przerwa to 4-5 graczy wraca z urazami, z tego 1-2 z kilkumiesięcznymi.

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 16:16

Ej Swansea co jest no chyba nie dacie Mou zarobić 3 pkt ?

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 16:15

Dziś zabrakło na boisku kogoś takiego jak Jack, który akurat z Totkami to biegałby za dwóch.
Mam wrażenie, że wielu zawodników nie wykazuje zrozumienia jak ważny jest to mecz dla fanów Kanonierów - z Ox'em na czele.

Wiadomo że nas w tv bardziej kręcą pojedynki z United czy Chelsea, ale dla tych mieszkających w Londynie...

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 14:58

W drugiej połowie większość naszych myślała już o niedzielnym obiedzie.

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 14:57

dupa nie mecz

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 14:54

Arbiter klasa ! Zorientował się całe 5 sekund po że piłka wyszła ! KLASA

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 14:52

znowu strata punktów ?

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 14:23

W takim meczu brakuje mi Jacka... biegałby za dwóch.

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 06.11.2016, 14:22

Jak to możliwe że w takim meczu co niektórzy nie pokazują zaangażowania ????

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 13:04

@Smolek
Remembrance Day
Rok w rok oddają w ten sposób hołd żołnierzom poległym w 1 wojnie światowej.

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 13:03

@Fabri
W Ekstraklapie już by h... i k... z trybun leciały.

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn: Arsenal - Spurs! 06.11.2016, 13:02

Akurat Rudzki powinien dostać bana na komentowanie meczów Arsenalu, od dawna pierdzieli bez sensu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady