Komentarze użytkownika fabregas1987

Znaleziono 27185 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 453 z 680 (komentarze od 18081 do 18120):

Komentowany temat: Kontynuować dobrą passę, czyli Arsenal vs Newcastle! 12.03.2012, 21:50

narazie jest dosc srednio, musi Arsenal wykorzystywac te sytuacje, bo inaczej bedzie lipnica

Komentowany temat: Kontynuować dobrą passę, czyli Arsenal vs Newcastle! 12.03.2012, 21:47

co ten Krul mu tam wymysla ?

Komentowany temat: Kontynuować dobrą passę, czyli Arsenal vs Newcastle! 12.03.2012, 21:24

Sagna z****ł wrzutke, ale Walcott swietnie to zrobil :D

Komentowany temat: Kontynuować dobrą passę, czyli Arsenal vs Newcastle! 12.03.2012, 21:21

mecz zaczyna sie odnowa, teraz nie mozna juz stracic ...

Komentowany temat: Kontynuować dobrą passę, czyli Arsenal vs Newcastle! 12.03.2012, 21:09

macie jakąs transmisje na slaby internet po polsku ?

Komentowany temat: Kontynuować dobrą passę, czyli Arsenal vs Newcastle! 12.03.2012, 20:58

kocham te poddenerwowanie przedmeczowe ;p

Komentowany temat: Kontynuować dobrą passę, czyli Arsenal vs Newcastle! 12.03.2012, 20:56

no to lecimy :D
GO GO THE GUNNERS !!!

Komentowany temat: Składy Arsenal vs. Newcastle - Chamberlain od początku 12.03.2012, 20:21

lepszego skladu sie nie da :D GO GO THE GUNNERS !!!

Komentowany temat: Van Persie: Szanujemy Newcastle 12.03.2012, 20:20

Wazne, ze gramy u siebie ... musimy podtrzymac dobra passe na ESs ;)
GO GO THE GUNNERS !!!

Komentowany temat: Raport z wypożyczeń: Kanonierzy strzelają i asystują 12.03.2012, 19:42

jak myslicie czy Mannone zostanie w Arsenalu ?
IMO powinni odejsc Almunia i Fabiański, a 2 i 3 bramkarzem zostaliby Mannone i Shea ...

Komentowany temat: Jenkinson: Chciałbym pójść w ślady Tomasa 12.03.2012, 19:41

zagral 3 dobre mecze i nagle stał sie przykładem dla mlodych ...

Komentowany temat: Wenger: Rosicky może grać przez wiele lat 12.03.2012, 19:40

z jednej strony ciesze sie, ze Rosicky złapal teraz taka forme, ale z drugiej martwie sie, ze Wenger nie kupi zadnego Hazard'a, bo powie, ze Czech jest w dobrej formie :P

Komentowany temat: Song: Świetnie rozumiemy się z Robinem 12.03.2012, 19:35

dzisiaj tylko 3 punkty wchodza w gre i mam nadzieje, ze Szczęsny zaliczy czyste konto :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Rosicky z nowym kontraktem 12.03.2012, 19:34

Fajnie, ze przedluzyl, jesli bedzie grac tak jak teraz to czemu nie :) ?

Komentowany temat: Wenger zainteresowany marokańskim pomocnikiem 12.03.2012, 19:33

Maroko w Arsenalu ? zle mi sie to kojarzy ;/

Komentowany temat: Coyle: Ryo równie wartościowy co Wilshere 12.03.2012, 19:32

Chamberlain i Miyaichi moga za kilka lat naprawde ciekawy duet skrzydlowych stworzyc, duzo lepszy niz Gervinho - Walcott ;p

Komentowany temat: Wenger: Gervinho otrzymał lekcję w Newcastle 12.03.2012, 19:31

Gervinho troche zawodzi, mam nadzieje, ze jeszcze przed koncem sezonu odbuduje forme :d

Komentowany temat: Rezultaty turnieju Haxballa! 11.03.2012, 23:30

haha troche smieszne, ze jest filmik z tego meczu i oceny, ale gratulacje dla zwyciezcow !!!

Komentowany temat: Podolski: Nic nie zostało jeszcze ustalone 11.03.2012, 23:22

najbardziej mnie zawsze wkurza to, ze na YT juz sa filmiki "Welcome to Arsenal", a potem jak zawsze nici ...

Komentowany temat: Czy Lehmann powróci w nowej roli? 11.03.2012, 23:21

trener bramkarzy jak znalazł :D

Komentowany temat: Robin van Persie: Wciąż się rozwijam 11.03.2012, 23:20

Rooney juz traci 5 goli tylko do RvP, wiem, ze to praktycznie nie mozliwe, ale oby Świniak nie dogonil naszego Robina :D

Komentowany temat: Wenger: Walczymy o 3. miejsce! 11.03.2012, 23:19

Chciałbym zeby teraz Tottenhamowi zaczelo isc slabiej i zebysmy my wskoczyli na 3, a 4 bylo Newcastle :D

Komentowany temat: Kontynuować dobrą passę, czyli Arsenal vs Newcastle! 11.03.2012, 17:51

Vertonghen, Podolski i ktos z trojki Hazard, Gotze, Martin ...
nie widze pozycji, na ktore Boss mialby jeszcze kogos sprowadzac, bo jest wielu mlodych zawodnikow i nawet gdyby 10 graczy mialo odejsc z Arsenalu to i tak bedzie sie dalo ich zastapic ...
Lansbury, Miyaichi, Campbell, Bartley itd. to wszystko wielkie talenty i oni caly czas czekaja az zwolni sie miejsce w skladzie :D

Komentowany temat: Wideo: Vela zdobywa bramkę dla Realu Sociedad 11.03.2012, 17:42

askanonier3 -->
ekhem ... w pilce rzadza pieniadze, spojrz na miejsca w tabeli tych druzyn i to sie liczy, a nie jeden mecz :P

Komentowany temat: Vermaelen: Ta drużyna będzie odnosić sukcesy 11.03.2012, 17:40

przeciez przy dobrej formie Belga i Koscielny'ego Per i tak nie gra to o co mu chodzi ?

Komentowany temat: Arsenal uprzedzi Tottenham? 11.03.2012, 17:39

Ten zawodnik jest naprawde dobry i moze warto go pozyskac, nie zwazajac na to czy Arsenal ma juz 2 dobrych ŚO czy nie ...

Komentowany temat: City zaoferuje Van Persiemu 11 mln funtów rocznie? 11.03.2012, 17:36

oby został, bo nie dosc, ze jest bardzo potrzebny Arsenalowi to jeszcze wydaje mi sie, ze w City nie grałby tak dobrze jak tu ;)

Komentowany temat: Van Basten: Arsenal musi przekonać Robina, by został 11.03.2012, 17:35

Van Basten mowi o doswiadczeniu, a srednia wieku pilkarzy, ktorych przytoczyl to 23 lata ;p
aczkolwiek ta 4 to pilkarze, ktorych sam by bardzo chcial ujrzec na ES ;)

Komentowany temat: Hannover chce Bendtnera? 11.03.2012, 17:26

Gotze i Podolski ? byloby zaje...fajnie :D

Komentowany temat: Wenger o wystawianiu Oxlade-Chamberlaina 11.03.2012, 17:25

Narazie to moze i jest Walcott No.2, ale szybko go AOC przerosnie ...

Komentowany temat: Kontynuować dobrą passę, czyli Arsenal vs Newcastle! 11.03.2012, 00:12

jesli zagramy takiem skladem jak wyzej to raczej wygramy, potem na zmiany Walcott i AOC i bedziemy tracic juz tylko 1 pkt. do Spurs :D
GO GO THE GUNNERS !!!

Komentowany temat: Wenger: Moyes zasługuje na uznanie 10.03.2012, 23:55

A dzisiaj jeszcze wygral z naszym glownym rywalem :D

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Santos, Diaby, Benayoun 10.03.2012, 23:54

no i dobrze, wszystko po mału wraca do normy :D

Komentowany temat: Wenger: Podolski to świetny piłkarz, ale... 10.03.2012, 23:54

Dokladnie Poldi jest uniwersalny i zawsze sie przyda :D

Komentowany temat: Wenger: Van Persie nie przejmuje się plotkami 10.03.2012, 23:50

zawsze jest jakas alternatywa ... jesli Boss mialby dostac 50 mln. na transfery i RvP by odszedl to wtedy na transfery byloby juz jakies 85-90 mln. a to ogromne fundusze i moznaby naprawde niezly sklad i bez Holendra zrobic :P
chociaz oczywiscie bardzo chce zeby zostal on na ES ;)

Komentowany temat: Fabregas: Wenger przywróci dni chwały 10.03.2012, 23:49

Jesli Wenger nie bedzie mial ograniczen finansowych to wydaje mi sie, ze zrobi naprawde dobra ekipe z Arsenalu ...

Komentowany temat: Wenger: Łatwo było podnieść drużynę na duchu 10.03.2012, 23:48

Teraz trzeba wykorzystywac podkniecia innych i przec do przodu :D

Komentowany temat: Spotkanie z Wigan przełożone 09.03.2012, 20:49

to moze byc szansa na najwyzsze zwyciestwo w sezonie :D

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Santos bliski powrotu do gry 09.03.2012, 20:47

Fajnie, ze coraz mniej kontuzji, marti mnie jednak Gibbs, ktorego wystep stoi pod znakiem zapytania praktycznie co kazdy mecz :P

Komentowany temat: Podolski: Pieniądze nie są najważniejsze 09.03.2012, 20:45

Parkowi dałbym jeszcze szanse, bo ktos musi byc na ławce, ale czekam na oficjalne potwierdzenie tego transfery ...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady