Komentarze użytkownika fabregas1987

Znaleziono 27185 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 455 z 680 (komentarze od 18161 do 18200):

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 22:31

Mamy jeszcze 6 minut !!! GO GO THE GUNNERS :D

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 22:27

Park-Gervinho-V.Persie-Chamakh :D:DD

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 22:25

Ale skład Papcio skleja !! wygramy czy nie, jestem dumny, ze zaryzykowal :D

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 22:24

co ten sedzia gwizdze ?!? !?!?!?

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 22:20

Dziekujemy, Szczęsny :D !!!!

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 22:18

Czemu za Chambera, a nie za Gerwazego ??? :(((

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 22:17

OMG Chamakh ;/ to juz wolalem Arszawina bez formy ...

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 22:14

Oyzakup wejdzie ? Wenger ryzykuje ... oby Gervinho zszedl ...

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 22:05

Szczęsny co ty chcesz zebym na zawal zszedl ??!!!

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 22:02

czemu Robin lobował ?? trzeba bylo *******nac ;/

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:57

spokojnie ...

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:51

Ok, zaczelo sie 5-0 i Milan pakuje walizki :D
GO GO THE GUNNERS !!! 4EVER

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:43

IMO to Rosicky i Oxlade narazie najlepiej :))

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:38

przed karnym zaslonilem oczy szalikiem AFC i nasluchiwalem trybun :D

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:36

W tej polowie dalej prosze o czyste konto + 2 bramki, nic wiecej :D

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:33

Nie wierze 3-0, awans jest w zasiegu reki, tylko trzeba sie spiac na kolejne 45 minut i nie puscic gola !!!
GO GO THE GUNNERS :d:d:

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:32

nie mozna ich tak puszczac !!!

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:30

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 3-0 ""D"D"D"D""D"D

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:28

Mowcie co chcecie, ale ze wszystkich fryzow Songa ten jest najlepszy :D:D

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:26

ale mecz !!! oby nic sie nie stalo Theo :D

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:18

w drugiej polowie Park za Gervinho, nie mamy nic do stracenia, a Koreanczyk potrafi strzelic :D

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:16

niech strzela jeszcze 1 przed przerwa to sie Rossoneri w gacie zesraja :D

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:12

gooooooooooooooooooooooooolllll rosa 2-0

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:12

czy ci kibice nie maja zadnych przyspiewek ? tylko gwizdy, albo krzyk ;p

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:08

Gervinho co zrobil o.O

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:02

Walcott drewienko ;/

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 21:01

co on tak szasta tymi żółtymi ??

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 20:54

***** taaak !!!! dajemy !!!!!!!!!!!

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 20:42

no to jedziemy !!!
dobra transmisja jest ? jest ? po polsku ? tak ;)
wiara w wygrana jest ? jest :D
GO GO THE GUNNERS !!!

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 20:22

haha dobra sorry, nie widziałem ;p

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 20:16

sa juz sklady !!!
Arsenal: Szczęsny - Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs - Song, Rosicky, Chamberlain - Walcott, Van Persie, Gervinho.

Ławka rezerwowych: Fabiański, Djourou, Jenkinson, Miquel, Ozyakup, Park, Chamakh.

Milan: Abbiati - Mexes, Mesbah, Thiago Silva, Abate - Van Bommel, Nocerino, Emanuelson - Robinho, Ibrahimovic, El Sharaawy.

Ławka rezerwowych: Roma, Amelia, Zambrotta, Bonera, Yepes, Aquilani, Ganz.

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego, czyli Arsenal vs Milan 06.03.2012, 20:15

Ibrahimovic strzeli samobója w 90' i bedzie to gol na 4-0 dla Arsenalu :D

Komentowany temat: Vertonghen nie przedłuży kontraktu z Ajaksem 06.03.2012, 18:14

Adams_86 --->
a tak w 1 komentarzu to sie nie dalo ?
IMO Vertonghen moglby przyjsc do AFC, ale chyba grzałby lawke ...

Komentowany temat: Sagna: Musimy być bezbłędni 06.03.2012, 17:21

jezeli po pierwszej polowie bedzie wynik 2:0 to uwierze w awans Arsenalu :D

Komentowany temat: Oni dokonali niemożliwego 06.03.2012, 17:20

wlasnie dobrze by bylo jakbysmy przegrali 4:1, bo bylby punkt zaczepienia i gol na wyjezdzie, a tak to dupa ;/

Komentowany temat: Podolski może odejść za 5 milionów funtów 06.03.2012, 17:18

eaczej nie spadna, ale Arsenal musi wydawac pieniadze !!!

Komentowany temat: Robinho: Arsenal może zapomnieć o cudzie 06.03.2012, 17:06

Haterzy juz sie odezwali :D
IMO Arsenal wygra, ale nie tyloma bramkami aby awansowac ;p

Komentowany temat: Wenger: Nasi kibice są niesamowici 06.03.2012, 17:04

szkoda tylko, ze na niewielu meczach (oprocz derbow itp.) jest doping, a tak to jakis piknik ...
Liverpool na kazdym meczu ma wrzawe !!!

Komentowany temat: Wenger: Możemy zagrać sześcioma napastnikami 06.03.2012, 17:03

Chamakhiem i Parkiem nie ma co grac, bo sa za slabi ;p

Komentowany temat: Allegri: Musimy zapomnieć o pierwszym spotkaniu 06.03.2012, 17:01

no zobaczymy co sie uda zdzialac Kanonierom, a awans bedzie bardzo trudno ;p

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady