Komentarze użytkownika fabregas1987

Znaleziono 27185 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 536 z 680 (komentarze od 21401 do 21440):

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 01.08.2011, 13:47

goal.com/en/news/1717/editorial/2011/08/01/2596009/goalcoms-top-20-transfers-of-summer-2011

Gervinho na 6 !!! zaloze sie, ze Mata i Jagielka tez byliby wysoko ;))

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 01.08.2011, 13:43

Co do Ramsey'a to on jedyny nie boi sie strzelac z dystansu, jak jeszcze Mata bedzie to mozemy sie spodziewac troszke wiekszego bombardowania :D

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 01.08.2011, 13:41

kiedy beda zdjecia albo video z wreczania pucharu Titiemu i NYRB ??

Komentowany temat: Wilshere: Musimy coś wygrać w tym sezonie 01.08.2011, 13:39

Jesli odejdzie Cesc to uwazam, ze powinni przyjsc: Jagielka, Parker i Mata ... jesli Hiszpan zostanie to Parkerowi bym podziekowal, zobaczymy jak to bedzie, ale bez transferow nie mamy szanse na Top4, natomiast ze wzmocnieniami, z odrobina szczescie odnosnie ilosci kontuzji i z optymistycznym nastawieniem co do gry Kanonierow, mysle, ze mozemy wygrac Lige :D:D

Komentowany temat: Fabregas dopłaci do transferu? 01.08.2011, 13:36

Nie wierze, ze przy wydatkach prawie 75 mln. na transfery 4 mln. robia im taka wielka roznice ... A Cesc powinien sie zastanowic czy naprawde chce tam grac, skoro Barcy tak zalezy, ze nawey nie dadza calej kasy dla niego :PP mi sie wydaje, ze on chce tam poprostu byc, a na samej grze to juz mu tak nie zalezy ;/ szkoda, bo u nas jest gwiazda ;/

Komentowany temat: Riquelme: Frimpong sprawiał mi najwięcej problemów 01.08.2011, 12:38

jesli Frimpong jest naprawde taki dobry to nie ma potrzeby sprowadzac nowego DP ... on za kilka lat przerosnie juz Song'a :D

Komentowany temat: Riquelme: Frimpong sprawiał mi najwięcej problemów 01.08.2011, 12:38

jesli Frimpong jest naprawde taki dobry to nie ma potrzeby sprowadzac nowego DP ... on za kilka lat przerosnie juz Song'a :D

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 01.08.2011, 00:45

fabri04 -->
mozna, ale w koncu ktos (Cashley) pojdzie za kasa :PP

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 01.08.2011, 00:40

tak sobie wlasnie wyobrazilem obrone po zakupie 2 graczy Evertonu:
--Sagna--Jaagielka--Vemaelen--Baines

miazga.

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 01.08.2011, 00:38

fajnie by bylo jakby nikt nie odszedl, a Jagielka z Mata przyszli, ale patrzac realnie to transfery "IN" takie beda, ale niestety chyba odejdzie Cesc, a Samir za rok, chyba ze cos wygramy i postanowi przedluzyc kontrakt :D:D

ciekawe czy Cesc dzisiaj sie widzial z Thierry'm ... moze pogadali o odejsciu Hiszpana :P

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 01.08.2011, 00:20

czy ktos moze wie gdzie mozna zobaczyc video badz zdjecia z wreczanie pucharu ??

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 01.08.2011, 00:16

wlasnie obejrzalem sporo filmikow z Henrym wypowiadajacym sie po EC i musze stwierdzic ze ten zawodnik naprawde kocha ten klub, nie mowiac juz o tym jak przyjemnie slucha sie jego wypowiedzi ...

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 23:49

chcialbym zeby Hendry dostal pozwolenie na zagranie meczu z Benfica w barwach the Gunners :D

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 31.07.2011, 23:38

fajnie by bylo jakby jednak Thierremu pozwolili zmienic barwy na te 5 minut, nawet bysmy wygrali ;)

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 23:28

slyszeliscie to ?? w wywiadzie pomeczowym Henry powiedzial, ze chcial zagrac druga polowe w koszulce Arsenalu, ale przez "glupie reguly" nie mogl :PP jak milo ...

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 23:13

Thierry sam sie przyznal w wywiadzie, ze wlasciwie tylko sie bronili i Arsenal powinien wygrac, powinien, ale jak to czesto bywa tego nie zrobil :PP

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 23:07

imprecis -->
ale teraz jak jest jeszcze Miyaichi, Vela i moze bedzie Mata to odejscie nasri'ego nie zepsuje sytuacji na skrzydlach ...

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 23:04

imprecis --> co ?! przeciez skrzydla to nawet bez transferu Maty i tak najlepiej obsadzona pozycja w Arsenalu ...

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 23:02

Powiem tak .. mogl zostac w Arsenalu i z nim wygrac LM, przeciez patrzac na poziom jaki jeszcze prezentuje bylby caly czas wzmocnieniem naszego teamu ;)

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 22:58

Endrjum --> ja jestes taki madry to sam wymysl nowa taktyke, ustawianie sie "autobusem" to najgorsze co moze byc, nawet Barca ma z tym problemy, patrz - mecz LM z Interem rok temu ;)

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 22:54

ej mam jeszcze jedna niejasnosc ... dlaczego wszyscy w kontekscie odejscia Fabregasa mowia, ze nas opsuci, ze zaden z niego kapitan itp. a Henry tez odszedl do Bacry, a przeciez tez mogl zostac i dalej grac na wysokim poziomie ? przeciez Fabs jest juz kuszony od jakichs 3 lat i caly czas nic nie wygrywa !! a jednak stoi twardo przy Arsenalu, docencie to ;)

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 22:47

zdecyodowanie teraz Bartley jest wazniejszy od takich graczy jak Squillaci i uwazam, ze temu panu Wenger powinien juz podziekowac, bo sie poprostu nie sprawdzil.

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 22:44

zonadlapersiego -->
twoj komentarz wiele wniosl i daje do myslenia :D

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 22:38

Arsenal_1886 -->
tak, ale klepanie, ktore jest skuteczne to zupelnie co innego od bezsensownego karzenia wokol szsnastki ;)

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 22:30

ogladalem dzisiaj ten mecz z ojcem ;) na poczatku mowil, ze ladnie graja, ale potem stwierdzil, ze go denerwuje czemu pykaja caly czas przed polem karnym i wgl. nie strzelaja ? chyba mial rajce, ten styl gry zaraz zrobi sie nudny, a nie ladny !!

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 22:15

gdzie mozna zobaczy video albo zdjecia z wrezenia pucharu ??

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 22:09

to, ze nie wygralismy ECup to najmniejszy problem, bo tak naprawde nikomu na tym nie zalezy :PP chodzi tylko o to, ze zajelismy 3 miejsce, remisujac mozna powiedziec z ogorkami ...

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 22:05

musze przyznac, ze myslalem, ze Arsenal jest mocny, ale teraz wiem, ze bez Cesc'a nie istniejemy ... wszystkie nasze przedsezonowe niepowodzenia byly bez niego, zauwazyliscie > Nasri, Mata, Ramsey zaden z nich nie wejdzie na taki poziom jaki Fabs prezentuje, dlatego moze Fabregas zostanie w AFC, bo zobaczy, ze Tiago sie wybyja w FCB i tam juz jest tłok na pozycji naszego El Capitano ... oby ;)

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 21:59

ale przepraszam po ch. Wenger kupuje Mate, jesli odejdzie Fabs to i tak trzeba kupic rozgrywajacego, a poza tym to obrona kuleje nie atak !!!

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 21:52

Mnie tylko martwi, ze Wenger wgl. nie wyciaga z takich meczow wnioskow ... skoror futbolowo podstarzaly Henry robil nasza obrone jak chcial (btw. Henry jest niesamowity, zdecydowanie bardziej wolalbym miec jego niz Chamakh'a teraz w skladzie) to chyba cos jest nie tak ... DP i ŚO niezwlocznie musza sie pojawic na Emirates :D a moze tak mailo byc skoro ostatnio wygrywalismy EC i a potem nic to teraz bedzie odwrotnie ?? szczerze watpie, no ale nadzieja umiera ostatnia, a i ... nie wiedzialem, ze Titi z Alexem to tacy dobrzy kumple :DD

Komentowany temat: Ogromne rozczarowanie: NYRB zwycięzcą Emirates Cup 31.07.2011, 21:42

ogladaliscie jeszcze chwile po meczu, kiedy Henry gadal za wszystkimi, przy Nasrim zapewne mowil po francusku, obaj mowili szeptem, a nasri nawet zaslonil usta reka, jestem przekonany, ze chodzilo o sprawy zwiazane ze zmiana klubu ...

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 31.07.2011, 21:40

bedzie Samba albo Jagielka, musi byc, Gibbs i Traore to jeszcze nie to, wiec mysle, ze Enrique powinien zawitac na ES ;)

Komentowany temat: Kontuzja kostki Wilshere'a 31.07.2011, 21:38

wieksze to zmartwienie dla nas, bo Anglia ma wielu swietnych graczy ... a my ? trzeba bedzie zagrac Ramsey'em :)

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs. Red Bull 31.07.2011, 21:37

żałosne, jak taki stary Henry jezdzil bez praktycznego zmeczenia Gibbs'a czy Koscielny'ego ;/

Komentowany temat: Vasquez: Cesc nie jest potrzebny Barcelonie 31.07.2011, 21:36

wszyscy wiedza, ze Cesc jest zbedny dla Barcy, ale chca go kupic zeby nie osiagnal czegos jako gracz nie BaRCY :d

Komentowany temat: Parlour: Arsenal zawalczy o podium, a nie o tytuł 31.07.2011, 21:34

osobiscie uwazam, ze 3 miejsce w lidze i wygrana w Fa Cup to bylby naprawde dobry wynik w przyszlem sezonie ...

A co do wczorajszego meczu Barcy z United to ten Alcantara jest naprawde niezly (tez nie przepadam za Barca, ale trzeba mu to oddac) ...
w tej chwili Pep bedzie stawial na Inieste i Xavi'ego, a potem wlasnie na Tiago, wiec jesli Cesc chce grac to powienien zostac, wziasc sie w garsc i wreszcie cos wygrac na Emirates Satdium :D

JanekB -->
no IMO jest idealny na ten mecz ^^

naprawde chcialbym zobaczyc taki sklad jaki podali Kanonierzy.com :DD

mysle, ze PSG wygra z Boca, a my poradimy sobie z NY i znow zgarniemy EC :PP

Pastore jest juz na wikipedii graczem PSG !

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady