Komentarze użytkownika fabregas1987
Znaleziono 27187 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 539 z 680 (komentarze od 21521 do 21560):
dywanik ... czy ten facet naprawde sam maluje te linie ? tak rowno to chyba jakas maszyna musi, a nie on z ta taczka :D
ale bylby fail jakby nie powolal Henry'ego :D
ehh, jak sie raz zlapie powazna kontuzje, to potem sa tego skutki ;/ no coz miejmy nadzieje, ze sztab medyczny cos z tym zrobi ;)
Holandia ma swietny sklad, Robin tam zawsze gra w pierwszej XI, wiec miejmy nadzieje, ze nie zlapie urazu ...
dokladnie, wazne zeby ladnie pograli, nie zblaznili sie, a potem niech wygraja chociaz Puchar Angli ;) jesli dla Andrieja wazniejsze jest jego 15 bramek niz sukces calej druzyny to ja dziekuje bardzo. a i mowi ze we wszystkich rozgrywkach, czyli z 9 w lidze, 3 w LM, i 3 w pucharach krajowych, to niezbyt wygorowane osiagniecia :D
koscielny i verma beda mieli co robic, to jest pewne :DD
1. Schudnij 2. Wez sie do roboty 3. Przestan sie opier..... na meczach ...
a i zostan, jak najbardziej :)
to dobrze, ze wszyscy maja aspiracje na bycie No1, taka zdrowa rywalizacja podniesie umiejetnosci naszym bramkarzom, ale jak dla mnie sytuacja wyglada tak:
1.Szczęsny
2. Fabiański
3.Mannone
Almunia - OUT !
IMO bundesliga to dobre miejsce dla niego, mysle, ze Wenger robi blad pozbywajac sie Nicklas'a, ale chyba poprostu nie chce sie przyznac, ze transfer Chamakh'a to kaszana ;/
czy kazdy mlody pilkarz Arsenalu musi przejsc przez takie okropienstwo ?? Diaby, Frimpong, Ramsey, Gibbs, a teraz Henderson ;/
jeszcze Jagielka, Campbell i Mata i pogratuluje Wemgerowi pierwszego udanego okienka :D:D
taa, od gdybysmy mieli zawsze po niepowodzeniach stawac sie sliniejsi to op 6 latach bylibysmy potega :D
wszyscy tak wierza, no ale zobaczymy ^^
miejmy nadzieje, ze to nic powaznego i ze zagra na E Cup :D
moga, ale nie musza i mysle, ze tego nie zrobia ...
Wenger musi przemyslec sprawy transferowe i moze dojdzie do wniosku, ze stawiajac na takich graczy jak gibbs (w tej chwili) niczego nie osiagni :PP
ehh Cesc jest niedoceniany, nie dosc, ze nie chca za niego dac odpowiedneij sumy, to jeszcze bardziej im zalezalo na Sanchezie :(
jak najbardziej tak! Gibbs to za malo ;/
Gervinho jeszcze z nikim nie gada ;/ moglby juz sie zaczas komponowac w druzyne ;P
Boss mowil, ze nie kupi nikogo na LO, wiec nawet nie ma co marzyc :PP
fajny ten arsenlplayer jest, wiemy co sie dzieje przynajmniej :D
Laurent ! najpierw masa potem rzezba, to moja rada dla ciebie :D
pewnie, niech sie ogrywa chlopak !!!!
ok. milion funtow chyba za niego Arsenal dostal ...
moze za 2,3 tala zawita w jakims klubie z PL ;)
Cesc odchodzi, Samir zostaje na rok, tak to chyba wszystko sie zakonczy :P
powodzenia JET ;) zawsze jakos podobal mi sie jako pilkarz, wiec troche sie dziiwe, ze odchodzi no ale coz nie moja decyjza ;)
skoro United dalo za swojego 16,5 to jesli chcemy z nimi walczyc to my 15 powinnsimy wylozyc bez mrugnieciea okiem :P
Czy z kontuzjami czy bez i tak ich pokonamy GO GO THE GUNNERS !!!
Samir jeszcze sezon pogra ;p dobrze, ze jest tam z nimi ;)
Szczesny jak dla mnie No1 potem Fabianski i Mannone, a Almunie niech szuka nowego klubu /..
Ja tylko przypominam, ze moze i to bylo odruchowe, ale to Szczesny wypuscil ta pilke :P ale i tak oczywiscie wole zeby to on stal pomiedzy slupkami ;)
HellSpawn -->
nie chce nic mowic, ale przpomnij sobie final CC i swietna obrone Szczęsnego ... ;pp
damian199656 --> od kiedy Flamini to lewy obronca ?! czy cos mnie ominelo ? DP, CP i rzadko PO o.O
Midgardsorm --> jak dla mnie nie realne ;PP Cesc jesli juz odejdzie to do Barcy ...
ciekawe tylko dlaczego jak Balotelli "zazartowal" to gracz MC stajacy obok niego sie nie smial tylko mial pretensje , ze nie podal :P
mam pytanie, dlaczego juz nie ma codziennego podsymowania transferow, jak to mialo miejsce na poczatku okienka ??
Afobe napewno bedzie gral w CC, a na lige to jest jednak chyba troche za wczesnie ...
ja juz sie pogodzilem z odejsciem Cesc'a, nierozumiem tylko jednego, skoro Barca sporo przeplacila na transfer Sancheza (37,5 mln.) to dlaczego nie moze przeplacic takze na Fabsa ?? patrzac na cene za Chilijczyka, Arsenal powinien dostac 50 mln. za fabregasa :P
jesli jest dobry, to czemu nie ? ;)
mam tylko nadzieje, ze Wenger nie zapomnial o prawdziwych wzmocnieniach ...
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
ja zupelnie tego nie rozumiem, akurat skrzydla to najlepiej obsadzona pozycja w Arsenalu, a Mata jest wlasnie skrzydlowym, nam trzeba srodkowych: obronce, pomocnika i napastnika ;)