Komentarze użytkownika fabregas1987
Znaleziono 27187 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 537 z 680 (komentarze od 21441 do 21480):
Pastore jest juz na wikipedii graczem PSG !
Czy wy tez uwazacie, ze Arsenal jest juz tak silny, ze zaraz eksploduje ta moca ?? no bo skoro zawodnicy mowia, ze po niepowodzeniach staja sie coraz silniejsi to ja nie wiem jaka potega bedzie Arsenal w przyszlym sezonie, o Squillaci'm juz nie wspominajac :D
Mi chyba bardziej zalezaloby na Fabsie, bo razem z Mata miazdzyliby w PL :D:D
co do samego meczu to uwazam, ze Wenger zbyt optymistycznie podchodzi do tego wyniku, mysli, ze to przez zmeczenie, ale przeciez SS juz wiele razy zawalal nam mecze, Boss mysli, e jest wszystko dobrze, a tak naprawde jest odwrotnie ;/ jesli nie bedzie transferow to nie mamy co liczyc na jakies trofeum, wszystkie klubu sie wzmacniaja i my tez powinnismy, a zalatanie dziury po Fabregasie Matą to guzik a nie wzmocnienie ... mam nadzieje, ze Wenger milczy zeby nie "zapeszac" trabsferow i zeby ecna sie nie podniosla, ale szczerze watpie, bo on ma jakies chore opory przy wydawaniu pieniedzy
ja osobiscie sadze, ze Cesc juz niedlugo zawita na Camp Nou, ale jesli mialoby to pomoc Arsenalowi ... bo zobaczcie w ostatnim sezonie nie gral tak b. dobrze, wiec przynajniej kasa bedzie na trabsfey spora, no a w koncu Nasri bedzie go chyba zastepowal tak ? :PP
powiem tak jest tylko jeden sposon zebym Wengerowi wybzczyl odejscie Cesc'a ...
niech za te 40 mln. kupi:
porzadnego ŚO (ale takiego naprawde z jajami, typu Samba);
zdolnego i silnego DP (nie wiem tu juz daje Bossowi pole do manewru)
i niech sfinalizuje transfer Maty :D
Christopher Samba i Lass Diara tak bym rozwiazal nasze problemy :PP
arsenal.com/fanzone/wallpapers/wallpaper-detail?id=301
ale ladna tapeta :D:D
No PSG jest (przepraszam za okreslenie) s****ysyńsko bogate i bedzie w przyszlym sezonie IMO pierwsza sila w L1
jak dla mnie trzeba kupic DP i ŚO, a nie Mate :D
jak chesz od razu sukces to graj PSG/Man.City a jak chcesz sie pobawic to zagraj np. N'Castle :D
ponawiam pytanie ... czy ktos kupowal cos z oficjalnego, internetowego sklepu AFC ? jesli tak niech napisze i iwytlumaczy jak to jest z tym logowaniem ...
mam pytanie ... czy ktos probowal kupic koszulke z oficjalnego sklepu Arsenalu ? bo ja nie wiem czy tam sie trzeba zarejestrowac ? czy co ...
takie zestawienie jak IceMan napisal jest najbardziej prawdopodobne, jesli bedzie jekis cud albo Polska zacznie dobrze grac (co jest rownoznaczne z cudem) to zagramy w MŚ :D:D
no czyli walka o 3 jest bezsensowna :PP 3 czy 4 i tak nie pojedziemy do Rio ;pp
a co do MŚ trzecie miejsce tez cos daje ?
nie ogladalem za bardzo meczu ... niech ktos mi powie jak gral Chamakh i Traore ?? bedzie mozna na nich stawiac w przyszlym sezonie ??
Walcott, Gibbs, Wislhere vs Szczęsny i moze Fabian :D:D
Nie ma szans ... z Czarnogora i Anglia nie wygarmy :(
Polska z Anglia ;/
Ramsey jest coraz lepszy, ale jeszcze Cesc'a nie jest w stanie zastapic :pp
OMG Djoirou i Squill - Troublesome ;/
GO GO THE GUNNERS !!! walczymy z NYRB o tytul ;)
bardzo dobzre ... Niech Wenger zobaczy jkak slabo gra Traore i moze dojdzie do wniosku, ze jednak trzeba kogos kupic ;)
zawsze to dla nas jakis plus, chociaz wzpolczuje Gerrard'owi z powodu tak przewlekej kontuzji ;/ tak czy siak Liverpoll mocno sie obkupil, wiec trzeba bedzie uwazac :D
Ja mysle, ze jesli Samirowi zgotuje cieple powitanie, a jeszcze Boss dorzuci kilka porzadnych wzmocnien to Nasri zdecyduje sie na podpisanie nowej umowy :PP
Slyszelisice o transferach Villi ? N'Zogbia i Given to calkiem przyzwoite wzmocnienia ...
moim zdaniem Lansbury powinien trenowac razem z druzyna A :D
moim zdaniem Lansbury powinien trenowac razem z druzyna A :D
No1 to Szczęsny bez dwoch zdan ... tak sie zastanawiam, bo on mowi, ze razem z Fabianem i Vito beda rywalizowac o bluze z jedynka, ale narazie to Almunia ja ma ^^
cos czuje, ze przez Henry'ego nasza obrona popelni kilka bledow ;/ GO GO THE GUNNERS !!! a co do samej wypowiedzi to tak chyba poprostu powiedzil Titi, bo kto nie lubi jak o nim pisza w gazetach ? ;p
to dobrze, ze wroci na zlojenie tylka MU i LFC :D:D
Chodzi sobie na mecze NY Knicks i jest szczesliwy, za 2,3 lata wroci jako trener napastnikow ;))
Man.City tez jakos wydaje ogromne sumy tak od 3 lat, a jakos jeszcze misztrzem nie sa, pieniadze to nie wszystko, a PSG zanim sie zgra to bedzie w dolnej polowie tabeli ...
ja bym chcial Sambe i Mate, bo Jagielka tez jest podatny na kontuzje, a przeciez takiego gracza nam nie potrzeba :PP
Henry moglby zostac trenerem napastnikow, napewno dalby im wiele cennych wskazowek :D
pytanie tylko dlaczego go nie wzial na pre-seasony skoro ma grac w XI ?
z ostatnim wersem sie nie zgodze, zeszloroczne transfery Wenger'a (Squillaci i Chamakh) to niezbyt dobry przyklad graczy, ktorzy "nie siedza na lawce" :DD
masz czas do jutra !! ja Cesc'a zawsze dazylem szacunkiem i nie zmienie o nim zdania tylko dlatego, ze kocha klub, w ktorym sie wychowal :PP Chce oczywiscie zeby zostal, ale to jego decyzja ...
jest szybki i dosc silny, do tego dobry technicznie, mam nadzieje, ze stzreli wiele bramek naszym przeciewnikom :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
naprawde chcialbym zobaczyc taki sklad jaki podali Kanonierzy.com :DD
mysle, ze PSG wygra z Boca, a my poradimy sobie z NY i znow zgarniemy EC :PP