Komentarze użytkownika fabregas1987

Znaleziono 27187 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 574 z 680 (komentarze od 22921 do 22960):

Komentowany temat: Wenger o uniwersalności Wilshere'a 11.02.2011, 22:20

mam nadzieje, ze nie bedzie typem gracza od wszystkiego i od niczego ...

Komentowany temat: Wenger: Nie będziemy się przejmować derbami Manchesteru 11.02.2011, 22:19

Me w meczu z Newcastle nie mozna dostrzec zadnych pozytywow, a ten, ze umiemy zdobywac bramki na wyjezdzie, przeciez roztwonilismy 4 bramkowa przewage (!) ...
mam nadzieje, ze Citizens wygraja, bo i tak mamy mecz wiecej ;pp

Komentowany temat: Szczęsny: My bramkarze jesteśmy szaleni 11.02.2011, 16:32

tak ;)
Barcelona kupila Afellay'a po to zeby sciagnac Nasri'go, brawo dla pisma, ktore napisalo taki bzdet, a wy tuy wszyscy sie denerwujecie, przeciez to wyssane z palca jest :P

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Djourou i Song bliscy powrotu 11.02.2011, 16:24

Topek -->
dobra, sorry, zmylil mnie ten news ;pp

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Djourou i Song bliscy powrotu 11.02.2011, 16:13

Topek -->
Rosa kontuzowany ??
napewno ... gral z Chorwacja, a Wenger powiedzial "Nikt nie doznał kontuzji podczas meczów międzynarodowych", wiec siezastanow, a co do ataku to wolalbym zeby Asrha i Theo odpoczeli, wiec z koneicznosci taki wystawilem i ... mala poprawka Sagna moze byc w pierwszym, bo zapomnialem, ze on na FCB jest zawieszony ... ;p

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Djourou i Song bliscy powrotu 11.02.2011, 16:07

Song i Djourou powinni byz na lawce, nie ma co ryzykowac, taki sklad bym widzial:
-----------------Szczęsny----------------
--Eboue--Squillaci--Koscielny--Clichy--
-----Fabregas--Denilson--Rosicky-------
----Chamakh----V.Persie----Bendtner----
ławka:
Almunia, Sagna, Djourou, Song.B., Wilshere, Walcott, Arshavin ...

Komentowany temat: Szczęsny: My bramkarze jesteśmy szaleni 11.02.2011, 13:59

co tam z Frimpong'iem, ktos sie orientuje ??

Komentowany temat: Podsumowanie meczów reprezentacyjnych 11.02.2011, 13:37

mam nadzieje, ze zadnych kontuzji nie przybylo ;dd

Komentowany temat: Faza pucharowa Turnieju w Haxball 11.02.2011, 13:34

ciekawe kto wygra, szkoda, ze nie ma konkuru na naljepsza nazwe ;PP

Komentowany temat: Zubar: Kanonierzy będą chcieli się "odkuć" 11.02.2011, 12:41

mam nadzieje, ze wygramy ...
zeby przed Barca lepsze morale byly, no i sa derby Manchesteru, wiec mozemy zmniejszyc strate do Mułów ...

Komentowany temat: Diaby chciałby grać w Realu lub Barcelonie 10.02.2011, 20:01

igol.pl/article,31585.html

dalej 5 !!!
i co z tego jak i tak nie wydamy nic...

Komentowany temat: Diaby chciałby grać w Realu lub Barcelonie 10.02.2011, 19:57

Cesc to jeszcze by mogl cos tam namieszac, a Diaby to przeciez nawet u nas czasem lawe grzeje ;pp
jesli zawodnik sie tak wypowiada to mam wrazenie, ze chce odejsc albo, ze Arsenal to tylko miejsce gdzie chce sie podszkolic ;/
Diaby i Denilson nie pasuja do AFC, trzeba ich sprzedac i kupic kogos bardziej odpowiedniego ...

Komentowany temat: Blanc: Wenger wróży Koscielnemu wielką przyszłość 10.02.2011, 18:16

Kosicelny swietnie czysci ...
mam nadzieje, ze zadomowi sie na dobre w kadrze ;))

Komentowany temat: Szczęsny: My bramkarze jesteśmy szaleni 10.02.2011, 12:59

arsenal33fan -->
raczej z Wolves nie zagra, ale miejmy nadzieje, ze na FCB bedzie gotow ... ;)

Komentowany temat: Wilshere zadowolony ze zwycięstwa 10.02.2011, 12:46

Wilshere moze byc jak Scholes, a nie mowie tego, bo jestem fanem MU, uwielbiam Arsenal, ale dostrzegam podobienstwo w tych 2 pilkarzach ...

Komentowany temat: Szczęsny: My bramkarze jesteśmy szaleni 09.02.2011, 20:32

Theo krwawi, dostal w twarz ;/;/

Komentowany temat: Szczęsny: My bramkarze jesteśmy szaleni 09.02.2011, 20:31

widzieliscie asyste Walcott'a ??
WOW

Komentowany temat: Szczęsny: My bramkarze jesteśmy szaleni 09.02.2011, 20:29

heh, juz myslalem, ze Beniu strzelil, a jednak Agger !!!
1:0

Komentowany temat: Vertonghen gotowy opuścić Ajax 09.02.2011, 20:03

jakby Wenger zrobil 2 transfery latem to bym go ... lubil ;pp
Reina i Verthongen, to by bylo cos ...

Komentowany temat: Szczęsny: My bramkarze jesteśmy szaleni 09.02.2011, 19:16

igol.pl/article,31543.html

Szczęsny w pierwszym !!!

Komentowany temat: Szczęsny: My bramkarze jesteśmy szaleni 09.02.2011, 19:00

Vermaelen opuscil juz 3/4 sezonu i jesli wroci przed zakonczeniem to z calym szacunkiem, ale juz nam nie pomoze ;pp
mam nadzieje, ze zagramy mocnym skladem przeciwko FCB, wiem, ze wygrac bedzie ciezko, ale przegrac po zacietej walce z podniesionym czolem to jest to, a nie 4:1 w du*e ...

Komentowany temat: Lehmann o niebywałym sukcesie sprzed 7lat 09.02.2011, 18:55

Jens jest swietny, heh ;)

Komentowany temat: Wideo: Pamiętny wieczór na Anfield Road 09.02.2011, 18:52

czytalem o tym pojedynku kiedys ;pp
cos takiego przezyc to WOW, to musi byc przezycie ...

Komentowany temat: Arsenal złoży ofertę za Diego Lopeza ? 09.02.2011, 18:36

w tej chwili to bardziej potrzebujemy obroncy, a jesli chodzi o bramkarzy (relanych do pozyskania) to Neuer lub Reina ;p

Komentowany temat: Pepe Reina dołączy do Arsenalu? 09.02.2011, 18:35

chcialem zeby przyszedl juz przed sezonem, troche bysmy musieli za niego zaplacic, ale uwazam, ze to wielki bramkarz i ten transfer mzoe wypalic ...
wtedy bym sprzedal Fabiana i Manuela i taka hierarchie wprowadzil:
1. Reina
2. Szczęsny
3. Mannone ...

Komentowany temat: Barcelona rezygnuje z Fabregasa? 09.02.2011, 18:31

Arsenal to to jeden z glownych faworytow do wygrania LM ??
fajnie wiedziec ... ;pp

nie chcialbym zeby Beniek odchodzil, pomimo jego chorej ( co stwierdzil specjalista ;dd) pewnosci siebie lubie go jako pilkarza i czlowieka ...
szkoda takze, ze Chamakh ostatnio nie wystepuje, IMO mecz z Wilkami to idelalna okazja dla graczy, ktorzy jakos nie moga sie przebic do skladu na pokazanie umiejetnosci, ten mecz trzeba wygrac, ale jednoczesnie nie mozna byc przemeczonym przed FCB ! :D

Komentowany temat: Nasri wróży Wilshere'owi wielką przyszłość 09.02.2011, 12:29

Jack i Nasri w tym roku ciagna Arsenal, kiedy Cesc'owi nie idze ... ;PP

Komentowany temat: Lehmann o bramkarzach Arsenalu 09.02.2011, 12:27

Kozak0700 -->
jakbsymy zawsze mieli takich zwyklych "grajkow" na bramce, to bysmy byli niepokonani ;pp
ja tez za nim nie przepadalem, ale umiejetnosci bramkarsie posiadl niebywale ;;)

Komentowany temat: Villa: Arsenal to świetny zespół 09.02.2011, 12:25

szkoda, ze Nasri nie zagra, bo wtedy bysmy mieli podwojna sile razenia ;dd
czy ktos moze sie orientuje jak tam sytuacja Vermaelen'a, czy zdazy na rewanz ??

Komentowany temat: Możliwy powrót Djourou, drobny kłopot Szczęsnego 09.02.2011, 12:23

ja na Wolves bym nie ryzykowal Szczęsnego i Djourou ...
lepiej niech oboje odpoczna na Barce, a w sobote Squillaci i Almunia ;pp

Komentowany temat: Szczęsny: My bramkarze jesteśmy szaleni 08.02.2011, 22:18

ej ten wywiad Szczęsnego to juz taki pokazny ;)
wydaje sie byc fajnym chlopakiem ... ;pp

Komentowany temat: Adkins o sytuacji Oxlade-Chamberlaina 08.02.2011, 22:15

zapewne przyjdzie w lato, chcialem to napisac chociaz wiem, ze inni pisali to juz przede mna ;pp
mam pytanie, czy ktos sie orientuje jak wyglada sytuacja z kontuzja Frimpong'a ??

Komentowany temat: Data możliwego rewanżu z Leyton Orient 08.02.2011, 22:05

zastanawiam, sie jak Wenger wybrnie z ustawieniem skladu ...
na Wolves trzeba silna 11, na Barce to samo, a zaraz potem jest to cale Leyton Orient, wiec raczej nie wystawi mocnego, bo w sumie nie ma sensu, ale boje sie, ze po meczu z Wilkami bedziemy zbyt zmeczeni na Barce ... ;p

Komentowany temat: James Shea z nową umową 08.02.2011, 16:20

concrete13 -->
sprzedalem, bo musialby byc 2 jak nie 3 bramkarzem, a uwazam, ze to go nie satyskwacjonuje ;pp

Komentowany temat: James Shea z nową umową 08.02.2011, 16:02

pierwszy wariant:
1. Szczęsny
2. Fabiański
3. Mannone
drugi wariant:
1. Neuer (wg. mnie to jeden z lepszych btamkarzy)
2. Szczęsny
3. Mannone

a powiedzcie mi, bo sie nie orientje, ten Shea to godny uwagi gracz ??

Komentowany temat: Chelsea zamierza sięgnąć po Fabregasa 08.02.2011, 15:48

to w Chelsea on decyduje kogo kupia ??
Fabs nie odejdzie do CFC, jak juz to do Barcy ... ;pp

Komentowany temat: Za wysokie progi, czy za duże wymagania? 08.02.2011, 15:35

BOSS89 -->
jesli mozna sie wtracic to uwazam, ze pilkarze i tak zarabiaja nierealne wrecz sumy, wiec nie ma sie co uzalac na stosunku ich zarobkow do aktorow ...

Komentowany temat: Za wysokie progi, czy za duże wymagania? 08.02.2011, 15:29

wLO -->
IMO Barcelona to jedyne miejsce, w ktore Fabs ewentualnie moglby sie przeniesc, tymbardziej, ze zanosi sie na to, ze skonczymy sezon przed ****sami w ligowej tabeli ...

Komentowany temat: Za wysokie progi, czy za duże wymagania? 08.02.2011, 13:01

jak myslicie czy Wenger bylby w stanie pozyskac Cavani'ego z Napoli ??
juz przed sezonem (tzn. na MŚ) podobala mi sie jego gra, a teraz przewodzi w klasyfikacji strzelcow Serie A i we wszystkoch rozgrywkach strzelil 23 gole w 32 meczach, jest wyskoki i szybki ... co wy na to ??

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady