Komentarze użytkownika kanonier91

Znaleziono 4577 komentarzy użytkownika kanonier91.
Pokazuję stronę 87 z 115 (komentarze od 3441 do 3480):

Komentowany temat: Vermaelena walka z czasem 13.03.2011, 11:35

szkoda ze nie moze grac... brak Dj i obecnosc SS sprawia ze nie najlepiej bedzie w naszej obronie =/

Komentowany temat: Szczęsny: Wciąż wierzymy w tytuł mistrzowski 13.03.2011, 11:33

jakby nie patrzyc jezeli wygramy wszystkie mecze mamy mistrza ;) wszystko w naszych rekach...

Komentowany temat: Koniec sezonu dla Djourou. United 2-0 Arsenal 13.03.2011, 09:59

KwaZI14-- nie badz taki pewny... wiem ze Fabregas ma swoje wady ale nie wyobrazam sobie Arsenalu bez niego... i obys sie mylil co do jego odejscia chociaz to raczej nieuniknione jest =/

Komentowany temat: Koniec sezonu dla Djourou. United 2-0 Arsenal 13.03.2011, 09:53

nie ma co sie oszukiwac. Wielkich transferow napewno nie bedzie. No moze jezeli Fabs odejdzie to jakis klasowy grajek w jego miejsce przyjdzi (jednak mam nadzieje ze Fabs zostanie). W tych waznych meczach brakuje nam Vermaelena i jego spokoju... szkoda ze ma sezon caly stracony =/

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 13.03.2011, 09:46

nie oszukujmy sie... tyle akcji mielismy i zadnej bramki?? tak nie mozna!!! trzeba popracowac nad tym elementem... Podobala mi sie gra bo zagralismy dobre spotkanie... szkoda bledow w obronie ale tak bywa... Nie poddajemy sie i walczymy do konca!!!!

Komentowany temat: Koniec sezonu dla Djourou. United 2-0 Arsenal 12.03.2011, 21:45

brakuje nam skutecznosci jak fix... tyle akcji i nic nie strzelic to chyba tylko Arsenal potrafi. Jeszcze DJ wylecial ze skladu i zostaje nam nieobliczalny SS + Almunia na bramce = wielka niewiadoma. Ja wierze do konca ze uda sie lige wygrac!!!

Komentowany temat: Z hukiem wrócić na angielskie podwórko - MU vs. Arsenal 12.03.2011, 17:03

Biggestfan... jak Manu da Evertonowi 25 mln to mozemy o nim zapomniec bo Papcio i tak nie przebije tej kwoty... Jednak uwazam ze 25 mln to za duzo jak na niego mimo ze jest to gracz bardzo dobry

Komentowany temat: Z hukiem wrócić na angielskie podwórko - MU vs. Arsenal 12.03.2011, 16:53

mi sie osobiscie bardzo podoba :D i material tez bardzo fajny... jeszcze dobrze nie rozchodzilem jej bo mam ja od stycznia :D byla promocja swiateczna to ja zamowilem ;)) czekam na lato az na miescie bede mogl poszpanowac troche :D

Komentowany temat: Z hukiem wrócić na angielskie podwórko - MU vs. Arsenal 12.03.2011, 16:48

ToKo95 wlasnie taka koszulke posiadam =)

Komentowany temat: Fabregas senior: Cesc zniszczony klęskami 12.03.2011, 13:57

pewnie poprosiłby o zmiane jakby nie kontuzja Wojtka... w 20 min dwie zmiany? Cesc sie poswiecil i wyszlo jak wyszlo . Taki jest sport i trzeba sie z tym pogodzic. Mam nadzieje ze zostanie z nami jeszcze kilka lat albo nawet do konca kariery chociaz to malo prawdopodobne...

Komentowany temat: Wenger i Ferguson przed meczem 12.03.2011, 13:54

ciekaw jestem jak nasi zagraja... Mam nadzieje ze sie pozbieali juz po ostatnich meczach i zagraja dobre zawody... licze na awasn, ewentualnie remis ktory dam nam rewanz na Emirates ;)

Komentowany temat: Z hukiem wrócić na angielskie podwórko - MU vs. Arsenal 12.03.2011, 11:34

mam nadzieje ze nie zobaczymy dzis Denilsona... moze Aaron wybiegnie dzis w podstawowej 11 ;)

Komentowany temat: Giggs o starciu z Arsenalem 12.03.2011, 11:15

Brawo dla tego pilkarza. Szkoda ze jego kariera powoli dobiega konca....

Komentowany temat: Wenger: Nie musimy się martwić o przemęczenie 11.03.2011, 17:21

jedyny pozytyw odpadniecia z Lm to fakt ze bedziemy grac teraz mniej meczy od Manu(chyba ze oni tez odpadna) i bedziemy bardziej wypoczęci...

Komentowany temat: Wenger o wadze pojedynku z Manchesterem 11.03.2011, 16:54

sorka za bledy klawisze sie poknocily i sorka za 2 kom...

Komentowany temat: Wenger o wadze pojedynku z Manchesterem 11.03.2011, 16:53

jak zagramy na 100% bez Denilsona to mamz syanse wzgrac ł=

Komentowany temat: Wenger chwali pełnego godności Almunię 11.03.2011, 16:51

Alumunia dobrze broni jak ma duzo roboty niestety popenia bledy gdy nie ma nic do roboty:P z Manu powinien bronic pewnie ;)

Komentowany temat: Wenger: UEFA? Arogancka dyktatura! 10.03.2011, 20:44

coraz więcej napinaczy z Barcy na tej stronie =/ dzieci ogarnijcie sie!!!

Komentowany temat: Djourou: Barca była lepsza, ale wstyd mi za Busaccę 10.03.2011, 17:44

moze sedzia uslyszy ta krytyke i sie nauczy interpretować wydarzenia na boisku...

Komentowany temat: Keown: Arsenal musi odkupić winy 10.03.2011, 17:06

ja wierze ze wygramy PL w tym sezonie... bo podobnie jak poprzednik uwazam, ze mamy wieksze sznse niz przez ostatnie kilka lat aby to wygrac ;)

Komentowany temat: Wenger: UEFA? Arogancka dyktatura! 10.03.2011, 17:03

Brawo Wenger!!! trzeba im pokazac ze nie sa najważniejsi na swiecie.... mamy prawa jak wszyscy i kazdy moze miec pretensje do pracy sedziow... a w tym przypadku widzimy ze UEFA nie potrafi przyznać sie do bledu... Mam nadzieje ze ich nie przeproszą bo racja jest po naszej stronie...

Komentowany temat: Szczęsny uda się do specjalisty 10.03.2011, 16:58

i znow trzeba liczyc na Almunie... :) dobrze ze zostal z nami bo mogłoby byc krucho...

Komentowany temat: Van Persie zagra z Manchesterem 10.03.2011, 16:56

to fajnie ze Robin bedzie... Szkoda Fabregasa ale taki jest sport

Komentowany temat: Sagna: Czas wygrać jakieś trofeum 10.03.2011, 16:55

walczymy walczymy do konca o co tylko mozna ;)

Komentowany temat: Vermaelen: Nie wiem, kiedy wrócę do gry 10.03.2011, 16:52

czemu mnie to nie dziwi :(

Komentowany temat: Wyniki konkursu Nike! 10.03.2011, 14:11

gratulacje przede wszystkim dla Jedliny :)

Komentowany temat: Almunia: Kondycyjnie nie daliśmy rady 10.03.2011, 14:08

Almunia ladnie bronil i szkoda wyniku... ja najbardziej nie moge sie pogodzic z akcja Benia gdzie zle przyja pilke po podanie Wilshera... moze gdyby z pierwszej strzelil by cos z tego wyszlo...

Komentowany temat: Shea w składzie na Manchester United 10.03.2011, 14:05

wielka niewiadoma jaki z niego bramkarz ;)

Komentowany temat: Kanonierzy za burtą Ligi Mistrzów, Barcelona 3-1 Arsenal 09.03.2011, 18:52

damian czyli wychodzi jednak ze jest dzieckiem... pierwsze wrazenie zawsze dobre ;)

Komentowany temat: Kanonierzy za burtą Ligi Mistrzów, Barcelona 3-1 Arsenal 09.03.2011, 18:51

michal3 zdaje sobie sprawe ze zagrali do bani ten mecz ale to nie powod zeby nasmiewac sie z satystyki bo po pierwsze liczba strzalow w duzej mierze zalezy od obranej taktyki... zagralismy defensywnie i brnilismy sie dzielnie bardzo dlugo i gdyby nie blad Fabsa to chyba nikt by nie byl zalamny remisem 0:0 do przerwy bez oddanego zadnego strzalu na bramke wiec nie mow ze bylo tak zle...

Komentowany temat: Kanonierzy za burtą Ligi Mistrzów, Barcelona 3-1 Arsenal 09.03.2011, 18:43

damian tez wlasnie nie moge tego pojac....

Komentowany temat: Kanonierzy za burtą Ligi Mistrzów, Barcelona 3-1 Arsenal 09.03.2011, 18:41

michal3 każdy sezonowiec pisze ze kibicowal barcelonie blblbalblalblabla... prawda jest taka ze twoj post swiadczy ze masz gora 13 lat a jak wiecej to gratuluje inteligencji... a druga sprawa jest taka ze zaden szanujacy sie kibic nie wchodziłby tutaj i robil z siebie debila jakimis durnymi przechwalkami

Komentowany temat: Kanonierzy za burtą Ligi Mistrzów, Barcelona 3-1 Arsenal 09.03.2011, 18:33

michal3 podnieta?? kolejny sezonowiec taki mowimy odrazu wyjazd.

Komentowany temat: Kanonierzy za burtą Ligi Mistrzów, Barcelona 3-1 Arsenal 09.03.2011, 18:17

dajcie bany wszystkim dzieciakom z barcy na tej stronie bo sie robi tylko nie milo i wogole:D ban i spokoj i dzieciaki pojda sie zalic na wlasna strone jak ich traktujemy i bedzie git :D dla mnie barca zawsze byla tylko zlepkiem gwiazdeczek ktore tylko pitola ze wychowuja graczy a wydaja kasy wiecej jak real ostatnio na transfery ktore w dodatku sa kompletnie nie trafione =) z dedykacja dla sezonowcow z Barcy bo prawdziwych kibicow tego klubu jest bardzo malo i na pewno ich tu nie ma , ale szacunek dla nich ;)

Komentowany temat: Kanonierzy za burtą Ligi Mistrzów, Barcelona 3-1 Arsenal 09.03.2011, 18:04

szymonst... moze dlatego nie bylo strzalu ze postanowiliśmy bronic wyniku??? i udawalo nam sie az do momentu gdy Fabregas popełnił blad w koncowce... wiec nie oceniaj meczu bo liczbie strzalow bo wszystko zalezy od zalozen taktycznych... kazdy ogarniety kibic o tym wie...

Komentowany temat: Kanonierzy za burtą Ligi Mistrzów, Barcelona 3-1 Arsenal 09.03.2011, 17:58

Messi8 po Twojej wypowiedsi widac ze jestes sezonowcem wiec schowaj sie lepiej...

Komentowany temat: Kanonierzy za burtą Ligi Mistrzów, Barcelona 3-1 Arsenal 09.03.2011, 17:53

RomanAbramov ladna riposta ;) sedzia prowadzil zawody na poziomie polskiej ekstraklasy chyba....

Komentowany temat: Kanonierzy za burtą Ligi Mistrzów, Barcelona 3-1 Arsenal 09.03.2011, 17:48

Kibice Barcy wracajcie do siebie bo to jest żenujące co tu wyprawiacie... pokazujecie wlasnie jaki poziom prezentuje wasz klub i wy jako ich kibice... idźcie sie podniecac do siebie i wypad !!!

Komentowany temat: Graham: Nie wiem, czy Arsenal poczynił postęp 09.03.2011, 17:40

dobrze ze przynajmnie dobrze sie wypowiedzial co do kartki dla Robina ;)

brawo Jack... taka postawa jest godna pilkarza Arsenalu!!! trzeba walczyc do konca o co tylko mozna;)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady