Komentarze użytkownika krzykus1990

Znaleziono 7729 komentarzy użytkownika krzykus1990.
Pokazuję stronę 169 z 194 (komentarze od 6721 do 6760):

Komentowany temat: O'Neill zaczyna wątpić w Ligę Mistrzów 14.04.2009, 17:18

Aston Villa już nie ma szans nas dogonić. Pora walczyć o trzecią pozycję, ale chcący ją zająć wypada wygrać wszystkie mecze do końca sezonu. Będzie bardzo ciężko ponieważ najpierw musimy pokonać Liverpool a oni też są w dobrej formie więc łatwo nie będzie.

Komentowany temat: Niedziela - podsumowanie dnia 12.04.2009, 22:10

Z YouTube może być???

www/youtube.com/watch?v=fXnij_1Pfls

Komentowany temat: Niedziela - podsumowanie dnia 12.04.2009, 22:10

Z YouTube może być???

http://www/youtube.com/watch?v=fXnij_1Pfls

Komentowany temat: Arsenal wyeliminuje Villarreal 12.04.2009, 22:07

Tak jak stawiają bukmacherzy i tak będzie. My pokonamy Villarreal, są bez formy więc można się nastawić optymistycznie. Kraj, z którego będzie pochodził zwycięzca LM, Anglia??? Możliwe, ale Barca jest na wysokich obrotach więc nie łatwo przewidzieć, ale za to na pewno do finału się dostanie jeden z Angielskich klubów. Liczę, że to będzie nasz Arsenal. Ale czy wygra poczekamy i zobaczymy. Ja natomiast mocno w Kanonierów wierzę i wyobrażam sobie jak podnosimy ten wielki puchar...

Komentowany temat: Niedziela - podsumowanie dnia 12.04.2009, 21:55

Podsumowanie: W środę zatonie "Żółta łódź podwodna" Bez Senny i z taką formą jaką prezentują nie mają szans z nami. W naszym przypadku widzę Arsenal w finale, na pewno z Barcą więc jej nakopiemy za 2006 rok.

Liczę na Cesca w środę. Villarreal myśli, że jak Cesca zatrzymie to wygra. Śmieszne Cesca nie zatrzymią tylko my ich. Cesc jest szybki, techniczny i zwinny więc nie mają szans.

W Rzymie był ciężko dopiero awansowaliśmy po rzutach karnych. Zauważcie wszystkie gole jakie trafiliśmy w dwu meczu padły z karnych, nie mamy na koncie w meczu z Romą żadnego gola z akcji. To był ciężki mecz ale ja uważam, że nasze przebudzenie nastąpiło w meczu z West Brom to było pierwsze zwycięstwo po złej pasji bezbramkowych remisów i od tego czasu ciągle wygrywaliśmy.

Arshavin jest świetnie wyszkolonym piłkarzem więc i świetnie gra. Jak się okazuje mimo iż tego nie widać na boisku jest samotny. Dlatego życzę mu na te święta wielkanocne aby znalazł jakiś piękny dom i dziewczynę.

Mecz Aston Villa - Everton był jednym z najciekawszych meczów tej kolejki. Mimo iż nie znalazł się zwycięzca mecz był bardzo ciekawy i padło w nim 6 bramek, a dla Kanonierów okazał się dobrym rezultatem iż mają teraz 8 punktów przewagi nad Aston Villą i mogą się skupić w walce o trzecią lokatę.

Komentowany temat: Aston Villa remisuje 3:3 z Evertonem! 12.04.2009, 18:53

fabri04----> Ja w UEFA też kibicuję MC tyle, że mają teraz marne szanse na awans, licząc się z pierwszym meczem.

Komentowany temat: Aston Villa remisuje 3:3 z Evertonem! 12.04.2009, 18:43

Manchester City - Fulham 1-3 . Wynik mówi za siebie Man City jest całkowicie bez formy.

Komentowany temat: Aston Villa remisuje 3:3 z Evertonem! 12.04.2009, 17:53

Liczyłem na remis i się spełniło, wynik mnie nie rozczarował.

Komentowany temat: Capdevila: Musimy zneutralizować Fabregasa 12.04.2009, 15:18

Od 33 2:1 dla Evertonu gola dla A. Villa trafił J.Carew.

Komentowany temat: Capdevila: Musimy zneutralizować Fabregasa 12.04.2009, 15:14

Cesc_Fan---> Masz rację Everton pięknie gra i w FA CUP na pewno pokona Man U gdyż im ostatnio nie idzie.

Ciężko pędzie awansować w lidze na 3 pozycję gdyż Chelsea ma łatwy terminarz, Liverpool jest w formie a Man U już nam za dużo odskoczył chociaż są w słabej formie.

Trochę bym się nie zgodził z naszym wykresem gdyż nie tak dawno przez dużą część sezonu mieliśmy większy spadek formy a teraz kreska powinna pójść dużo pod górę.

Komentowany temat: Capdevila: Musimy zneutralizować Fabregasa 12.04.2009, 15:04

Cesc jest w świetnej formie z nim i Ade sobie na pewno poradzimy. Z takim składem jaki wymienił
Cesc_Fan pokonamy każdego.

Komentowany temat: Arszawin: Przytłacza mnie codzienne życie w Londynie 12.04.2009, 14:59

Twardy jest i sobie poradzi. Niech sobie kupi willę a potem znajdzie laskę i będzie miał odlotowo.

Komentowany temat: Arsenal sprowadzi Mathieu Coutadeura? 12.04.2009, 14:57

Czemu nie. Niech Wenger go kupuje i dużo nie wyda na ten transfer. Opłaca się w przszłości może być świetnym piłkarzem.

Komentowany temat: Wenger: Na pewno nie będziemy się bronić 12.04.2009, 14:55

Pewność siebie to jest klucz do zwycięstwa. Będzie to więc pełen emocji mecz ponieważ będziemy osro walczyć o następne gole. Szykuje się nie złe widowisko.

Komentowany temat: Simpson: Udowodnię, że nadaje się do gry w Arsenalu 12.04.2009, 14:47

Simpson jest świetnym napastnikiem to on teraz powinien grać za Bendtnera ponieważ jest o niebo lepszy. Ja doradzam Wengerowi aby Bendtnera wypożyczył na sezon do jakiegoś słabego angielskiego klubu i tam się nauczy dobrze grać.

Komentowany temat: Wenger: Mecz z Romą punktem zwrotnym tego sezonu 12.04.2009, 14:44

Ja myślę, że punktem zwrotnym był mecz z West Brom, którym odnieśliśmy w końcu zwycięstwo po 4 bezbramkowych remisach.

Komentowany temat: Senna kontuzjowany, wątpliwy występ Hiszpana w LM 12.04.2009, 14:41

Nie życzę nikomu kontuzji ale, to dobra wiadomość oby stała się faktem ponieważ Senna potrafi dobrze udeżyć z dystansu i jest mocnym punktem Villarreal.

Komentowany temat: Z obozu rywala: Villarreal upokorzony na El Madrigal 12.04.2009, 14:37

Mamy szanse nieźle dokopać Villarreal na Emirates Stadium gdyż widać, że nie są w formię. Może być tak jak z porto w fazie grupowej czyli 4:0 dla nas, mocno wierzę.

Komentowany temat: Wigan - Arsenal: Najlepsze, najgorsze 12.04.2009, 14:33

Kiepsko z naszą obroną, oby wszystko w meczu z Villarreal poszło po dobrej myśli bo jeszcze jedna kontuzja, któregoś z obrońców i nie będzie kogo dać na obronę.

Komentowany temat: Theo zadowolony z występu 12.04.2009, 14:30

Brawa dla Theo zasłużył na tego gola, zagrał świetnie. W końcu ma powody do radości bo długi czas musiał leczyć kontuzję barku.

Komentowany temat: Sobota - podsumowanie dnia 12.04.2009, 14:26

Podsumowując: był to udany dzień, ale też nerwowy. Pierwsza połowa fatalna połowa i strata gola, szkoda mi Fabiana bo walczy z Almunią o bramkarza nr.1. Cieszę się z tego zwrotnego gola Walcotta w końcu poczuł pewność siebie po kontuzji. Ade jest świetnym napastnikiem i nie ma sensu go sprzedawać.

Komentowany temat: Z obozu rywala: Villarreal upokorzony na El Madrigal 12.04.2009, 09:41

"który (jutro) może stracić czwartą"- błąd bo dziś może stracić tą 4 lokatę. News był pisany o 00:32 czyli dziś.

Komentowany temat: Arsenal gromi Wigan 4-1 na JJB Stadium! 11.04.2009, 22:34

Druga połowa to istny cud. Po pierwszej połowie straciłem całkie nadzieję na zwycięstwo.

Komentowany temat: Lansbury zostanie w Scunthorpe na dłużej 11.04.2009, 22:29

To bardzo dobrze niech zbiera doświadczenie i niech wróci jak będzie gotowy.

Komentowany temat: Nordtveit może wrócić do Norwegii 11.04.2009, 22:28

Niech odchodzi i zbiera doświadczenie.

Komentowany temat: Arsenal - Fulham na żywo w internecie 11.04.2009, 22:27

Oglądałem ten mecz na tych kanałach był bardzo nudny nie miłe wspomnienia.

Komentowany temat: Relacja radiowa: Arsenal - Fulham 11.04.2009, 22:26

Miło Galasa widzieć:)

Komentowany temat: Wenger: Zadowolenie fanów zależy tylko od nas 11.04.2009, 22:25

Ciągnęliśmy złą passe bezbramkowe remisy więc to były nudne mecze dla fanów.

Komentowany temat: Wyjściowe jedenastki: Arsenal - Fulham 11.04.2009, 22:23

Bez Fabregasa i Ade było bardzo ciężko...

Komentowany temat: Hodgson żałuje niewykorzystanych szans 11.04.2009, 22:22

Niech się cieszy z remisu, niech pomyśli zremisowałem z wielkim Arsenalem.

Komentowany temat: Wenger: brakowało nam pewności 11.04.2009, 22:18

To były dla nas cięszkie czasy, traciliśmy dużo punktów, ale dobrze się wrucić i przyponieć to sobie wszystko.

Komentowany temat: Pomeczowe oceny Sky Sports: Arsenal - Fulham 11.04.2009, 22:17

Słabo wtedy z Fulem zagraliśmy lepiej tych czasów nie wspominać.

Komentowany temat: Nasri: Wenger jest najlepszy 11.04.2009, 22:16

Podoba mi się postawa Nasriego.Wenger jest świetny z nim wiele osiągnęliśmy oby został z nami jeszcze na długie lata.

Ade i Robi świetnie się pokazali w drugiej połowie i przyczynili się do pięknego zwycięstwa. Szkoda, że Nasri nie zagrał, ale na pewno Wenger dał mu wypocząć przed rewanżem z Villarreal.

Nie będzie łatwo, ale wygramy LM i FA Cup. Będzie to ciężka napewno walka, ale mamy szanę. Ciężko będzie nam napewno walczyć o 3 miejsce gdyż Chelsea ma łatwy terminarz, a Liverpool jest w doskonałej formie i do Man U tracimy już zbyt wiele.

Komentowany temat: Bruce: Wiley winien naszej porażki 11.04.2009, 21:42

Może Gibbs powinien wylecieć z boiska, ale Valencia na pewno by nie zdążył uderzyć na bramkę i tu się więc Bruce myli.

Komentowany temat: Eden Hazard chce do Arsenalu 11.04.2009, 21:32

Przydałby się nam jakiś doświadczony piłkarz gdyż mamy młody zespół, którym musi ktoś doświadczony pokierować. Kupmy Xabiego Alonso i będzie świetnie a przedewszystkim utrzymajmy nasz zespół tak jak napisał kolega niżej.

Komentowany temat: Le Tissier: Adebayor i van Persie odmienili obraz gry 11.04.2009, 21:10

Walcott powinien grać do końca, ja też tego nie rozumiem. Bendtner wogule nie powinien wychodzić
na ten mecz.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady