Komentarze użytkownika krzykus1990

Znaleziono 7729 komentarzy użytkownika krzykus1990.
Pokazuję stronę 172 z 194 (komentarze od 6841 do 6880):

Komentowany temat: Cazorla: Możliwa jest powtórka scenariusza z Aten 10.04.2009, 16:23

Cuda się na co dzień nie zdarzają więc niech da sobie spokój ich szanse na awans są znikome.

Komentowany temat: Franco: Arsenal dostał od nas prezent 10.04.2009, 16:20

W pierwszej połowie pozwalaliśmy im na zbyt wiele, na Emirates już nie dostaną od nas takiego prezentu i pewnie wygramy oraz awansujemy do półfinału.

Komentowany temat: Be A Gooner, Be A Giver - nadal trwa! 10.04.2009, 16:18

Pomoc potrzebującym się przyda to dobry pomysł.

Komentowany temat: Winterburn: Kontuzja Gallasa to cios dla Kanonierów 10.04.2009, 16:16

Będzie brakować Galasa szkoda, że nie może grać bo teraz czekają nas ciężkie mecze.

Komentowany temat: Wenger: Skrzydłowi główną bronią Villarrealu 10.04.2009, 16:15

W rewanżu Villarreal zobaczą co to skrzydłowy jak ujrzą pędzącego Theo.

Komentowany temat: Walcott: Niezwykły gol od niezwykłego gracza 10.04.2009, 16:12

Piękny gol Ade, aż miło patrzeć. Ade nabiera dobrej formy i nie ma sensu go sprzedawać.

Komentowany temat: Mecz Villarreal - Arsenal do pobrania! 10.04.2009, 16:11

Piękny i ciekawy był to mecz, aż kusi ściągnąć cały ten mecz, ale szkoda mi czasu.

Komentowany temat: Senna: Cesc nie jest supergwiazdą 10.04.2009, 16:09

Jak może on mówić tak o Cescu, nigdy mu nie dorośnie nawet do pięt. Zazdrosny kołek!!!

Komentowany temat: Wenger: Fabiański jest klasowym zmiennikiem 10.04.2009, 16:07

Fabiana czekają trudne mecze i zobaczymy jak się sprawdzi, trzymam za niego kciuki.

Komentowany temat: Arsene Wenger o urazach Gallasa i Almunii 10.04.2009, 16:05

Trochę obrona padła ale damy sobie radę i wygramy jakiś puchar w tym sezonie.

Komentowany temat: Davison powołana do reprezentacji 10.04.2009, 16:04

Dziewczyny grają świetnie i cały sezon utrzymują świetną formę.

Komentowany temat: Fabregas i Eduardo chwalą kolegów 10.04.2009, 16:03

Zły mieliśmy początek straciliśmy Galasa i Almunię, ale w drugiej połowie było już świetnie.

Jak przyjedzie Senna na Emirates to już nie będzie taki pewny siebie a my zatopimy Żółtą Łudź Podwodną.

Komentowany temat: Pellegrini: Remis jest niesprawiedliwy 10.04.2009, 15:54

Nie ma co się zbywać remis był zasłużony i my najprawdopodobniej awansujemy do półfinału.

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 10.04.2009, 15:52

Jest świetnie spokojnie awansujemy dalej. Pocieszające jest też to, że Fabian w końcu sobie pogra.

Komentowany temat: Wtorek - podsumowanie dnia 10.04.2009, 15:51

Ade powrócił w wielkim stylu i trafił pięknego gola tak samo Cesc błyszczy formą, martwi mnie jedynie kontuzja Galasa. Man U w końcu może odpaść z ligi mistrzów a tacy byli pewni, że wygrają.

Komentowany temat: Bayern chce Wengera 09.04.2009, 22:32

Znowu marzenia innych klubów tym razem Bayern. Nie mają szans Arsene Wenger nie odejdzie od Arsenalu, tutaj ma swoje serce i swoją politykę kupowania młodych talentów i niech tak zostanie.

Komentowany temat: Arsene Wenger o urazach Gallasa i Almunii 09.04.2009, 22:30

Damy sobie radę bez nich ważne, że Fabian trochę sobie pogra.

Komentowany temat: Cesc Fabregas szczęśliwy w Arsenalu 09.04.2009, 22:28

Wygramy LM i Cesc z nami zostanie na długie lata, jak zresztą Ade, Theo, RvP, Toure, Galas i reszta zagrożonych odejściem piłkarzy i jeszcze pewnie jakieś sławy do nas dojdą.

Komentowany temat: Adebayor zachwycony wyrównaniem 09.04.2009, 22:26

Do był piękny gol Ade. Ogółem licząc jeszcze reprezentację Ade po powrocie zdobył 4 gole.

Komentowany temat: Wenger: Theo utrapieniem obrońców 09.04.2009, 22:24

Co tam Ronaldo Theo dla mnie jest najszybszy.

Komentowany temat: Oceny Sky Sports: Villarreal - Arsenal 09.04.2009, 22:23

Ade i Cesc zasłużyli na lepsze noty.

Komentowany temat: Sky Sports: Best of Champions League 09.04.2009, 22:20

Dobrze, że nasi są wyróżnieni.

Komentowany temat: Ade: To mój najlepszy gol w karierze 09.04.2009, 20:28

Gol Ade to ósmy cud świata nie mogą przestać się temu nadziwić.

Komentowany temat: Skandalicznie dobry konkurs! Dajemy nagrody za pomysły! 09.04.2009, 20:27

Świetny konkurs brawo dla wydawcy.

Komentowany temat: Remis 1-1 na Estadio El Madrigal 09.04.2009, 20:23

Mecz był ciekawy, w pierwszej połowie graliśmy słabo i pozwalaliśmy Villarreal na zbyt wiele ale w drugiej połowie nasza gra się znacznie poprawiła i po podaniu Cesca Ade pięknie to wykorzystał robiąc cudną przewrotkę i pakując piłkę do siatki.

Komentowany temat: Relacja radiowa: Villarreal - Arsenal 09.04.2009, 20:19

Mecz był ciekawy nie wiem jak wy ale ja oglądałem tylko skryty bo kompa miałem zepsutego, karta grafiki mi siadła.

Komentowany temat: Czwartek - podsumowanie dnia 09.04.2009, 20:17

Cały obraz zepsuła ta kontuzja Galasa, szkoda mi go ale bez niego też damy radę i będziemy wygrywać. Szkoda, że zabraknie Clichego a bez Almuni się obejdzie bo jest Fabian.

Komentowany temat: Villarreal - Arsenal na żywo w internecie 09.04.2009, 19:33

Szkoda, że będą znowu transmitować Man U na TVP2, to jest już dobijające, Czerwone Diabły straciły już całkiem formę więc nie ma sensu ich transmitować.

Komentowany temat: Zdjęcie, które podsumowuje karierę Piresa w Arsenalu 09.04.2009, 19:31

Nasz skład się ogromnie zmienił w okresie kilku lat.

Komentowany temat: Lopez: Cesc prosił mnie o radę 09.04.2009, 19:29

Barca może tylko pomarzyć o Cescu.

Komentowany temat: Wenger: Chciałem aby Pires został z nami 09.04.2009, 19:26

Brakuje mi Piresa ale trudno stało się.

Komentowany temat: Wenger: W Champions League jesteśmy 'outsiderami' 09.04.2009, 19:24

A tam lepiej, że nie jesteśmy faworytami bo jak wygramy ligę mistrzów więcej będą o nas pisać niż jakbyśmy byli faworytami.

Komentowany temat: Wenger: Nadal będziemy inwestować w młodzież 09.04.2009, 19:22

Wenger ma rację i ja go popieram, budowa stadionu wiele nas kosztowała, tak oszczędność i kupowanie młodzieży to dobra inwestycja.

Komentowany temat: Wenger: Nasz ćwierćfinał nadal nierozstrzygnięty 09.04.2009, 19:16

My awansujemy do półfinału natomiast w meczu Porto - Man U. stawiam na Porto.

Komentowany temat: Gallas prawdopodobnie nie zagra do końca sezonu 09.04.2009, 15:52

Koledzy, obrona nie stoi aż tak źle. Gibbs za Clichego a Silvestre za Galasa.

Komentowany temat: Cesc: Ja w Realu? Tylko z Wengerem 07.04.2009, 20:23

Wenger zostanie z nami do końca swojej kariery więc Fabregas jeszcze długo będzie grać w Arsenalu.

Komentowany temat: Hansen: Manchester wygra, lecz nie wiem jak Arsenal 07.04.2009, 20:21

Hansen przesadza. Man United nie ma ostatnio formy więc się nie zdziwię jak nawet przegra, a Arsenal jest w formie, która idzie w górę i do tego wrócił Walcott, Fabregas i Adebayor.

Komentowany temat: Wenger o polityce finansowej klubów 07.04.2009, 20:13

Wenger jest oszczędny i to mi się podoba, inwestujemy w młodych piłkarzy rozwijają się u nas i to nam wychodzi na dobre. Man City ma wielkie marzenia, od razu chcą stworzyć zespół gwiazd ale jak na razie im to nie idzie.

Komentowany temat: Zapowiedź video: Villarreal - Arsenal 07.04.2009, 20:03

Świetne wideo zapowiedzi, to mnie bardzo motywuje przed dzisiejszym meczem. Wygramy ten mecz!!!

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady