Komentarze użytkownika krzykus1990
Znaleziono 7729 komentarzy użytkownika krzykus1990.
Pokazuję stronę 179 z 194 (komentarze od 7121 do 7160):
Ale pierniczy ten Ljungberg pewnie zazdrości Wengerowi.
Z Owenem czy bez na pewno byśmy tak samo wygrali.
Diaby jest świetnym piłkarzem i zasługuje, aby go porównywać do Vieiry.
Przydałby się, załatałby naszą dziurę w środku pomocy.
Oby nas nigdy nie opuścił gra coraz lepiej i staje się z jednym z najważniejszych piłkarzy tego zespołu.
Słaby z niego strzelec i mało się rusza po boisko prawdzie drewno i nie ma go co chwalić, że teraz trafił gola bo naprawdę ma ich bardzo mało.
Ja już nie wierzę w mistrzowski tytuł maksymalnie zajmiemy 3 miejsce, bo z Liverpool jest jeszcze bardziej na fali niż my a do ManUnited mamy już za dużą stratę.
Tabela końcowa moich realnych marzeń:
1.Liverpool
2.Manchester United
3.Arsenal
4.Chelsea
itd.
Laski Arsenalu też pięknie grają i myślę, że wygrają ten puchar.
Liverpool zdobędzie miszczostwo.
Może odejść z Barcelony od nas też odszedł, a tyle razy się wypowiadał, że zostanie w Arsenalu do końca swojej kariery.
Znowu jakieś plotki mediów, po prostu żal.pl
Dziwi mnie to, że nie trąbili nic o tym, że Liverpool bije się o Arshavina.
Tak szczerze nie chciałbym aby Newcastle spadło.
Wenger w Arsenalu zostanie do końca kariery.
Liverpool będzie Mistrzem bo ManUnited już padł z Fulhamem przegrali 2:0
Villarreal w tamtym sezonie zajmowała 2 miejsce w tabeli, a w tym sezonie trochę puścili z tonu i to dobrze dla nas.
Mamy szanse zająć 2 lub 3 miejsce w tabeli nasza forma rośnie i to cieszy.
No za ten mecz Bendtnera należy pochwalić, zasłużyła na tą ocenę.
Myślę, że zagra w rewanżu przeciwko Villarreal.
To jest może dobry zespół ale nasz jest najlepszy i damy im niezłego kopa.
Przydałby się nam.
Villarreal gra dobrze, ale jak na boisku będzie Fabregas to nie mają szans.
Wenger ma rację to pomoże tym piłkarzom uwierzyć w wiarę swoich umiejętności.
Mam przeczucia, że w finale LM zagra Arsenal z Liverpoolem.
Tak Flamini pięknie trafił gola z dystansu no super.
Eboue się nam ostatnio poprawił i zaczął w końcu szczelać gole.
Gra dobrze ale najlepsze lata już za nim, pora kończyć karierę.
Bardzo mi żal Theo tak pięknie gra i się rozwija a toki ma ostatnio problem z kontuzjami.
Szkoda, że nie w TVP he he.
Cieszą się, że widzę Theo i myślę, że powróci około połowy kwietnia.
I wygraliśmy 3:1 Sroki były bez szans.
Dawno nie było tak ciekawej kolejki, piękna wygrana Arsenalu i Liverpoolu dały pozytywny efekt.
Bayern pokazał najlepszą klasę, zobaczymy jak zagra z Barcą.
Jest naszym mocnym punktem.
To jest dobra wiadomość.
Arsene z nami do końca kariery, naprawdę zrobił wiele dla zespołu, zbudował wiele gwiazd.Wyszukuje młodych piłkarzy, w których widzi talent i zawsze trafia, to tak jakby znał wykres ich rozwoju.
Polecam: www.youtube.com/watch?v=XHyLHock-v
www/youtube/com/watch?v=XHyLHock-v4
Polecam:http://www/youtube/com/watch?v=XHyLHock-v4
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Villa nie ma szans nas wyprzedzić ba to ich z całą pewnością jeszcze Everton wyprzedzi.