Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 263 z 1243 (komentarze od 10481 do 10520):

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z WBA 16.03.2017, 14:44

Kwiecien, Maj to miesiace Arsenalu, mamy maj wiec trzeba wygyrac i teraz dlatego prawie pelna kadra to dobra wiadomosc przed nadchodzaca kolejka

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 22:41

@Mihex
Niby nic ale normalnie to wiadomo

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 22:39

Lisy ratuja honor Premier League, do tego to doszlo

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 22:19

No prosze 3-1 i zaczynamy znow

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 22:13

2-1 i ma MOnaco za swoje

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 22:08

Co to Monaco juz sił nie maja czy co

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 21:33

6 strzalow 3 celne Monaco
0 strzalow 0 celnych City

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 21:21

Lemar tez jest warty uwagi

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 21:19

kazdych*

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 21:18

Mbappe jest wart wszystkich pieniedzy

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 21:17

Monaco u siebie jest niemozliwe

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 21:15

I 2-0 akcja kosmos :D

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 21:07

Obywatele to w tym meczu beda grali w 10ciu bo Monaco za szybkie akcje robi i ci sie gubia i fauluja

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 15.03.2017, 20:54

No to co gra Monaco w tym sezonie u siebie to jest poezja, nie boja sie zadnego rywala. Pieknie sie rozpoczyna ten mecz

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 14.03.2017, 22:21

Hahahahah obronił, brawo SCHMEICHEL :D

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 14.03.2017, 22:14

Hahahahaha Nasri jaki młotek, teraz to lisy musza awansowac :D

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 14.03.2017, 21:55

LISY!!!! reaktywacja :D

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 14.03.2017, 21:19

No Lisy byle tak do Finalu :D

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 13.03.2017, 22:52

Tak połfinały juz na Wembley

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 13.03.2017, 22:50

I dobrze, ze City.

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 13.03.2017, 21:55

A to Chelsea gra z przewaga zawodnika? ledwo ogladam ten mecz, przysypiam i wlasnie to przegapiłem :D

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 13.03.2017, 21:54

Ale Kante to ładnie zmiescil

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 13.03.2017, 20:24

Liczba kontuzjowanych w Chelsea - 0 i wszystko jasne

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 13.03.2017, 15:48

Xhaka do Bayernu? dzis nie pierwszy kwietnia :D

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 19:44

Zawsze jak odpadamy z Ligi Mistrzow to zaczynamy dobrze grac i tak jest co sezon

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 19:24

1-3 przegralismy przeciez

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 19:23

@simpllemann
Tak tak racja, zamotałem sie ;)

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 19:21

no tak, jeszcze z Liverpoolem na wyjezdzie gramy a tak to reszta u siebie z tych mocnych

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 19:20

Tylko z Tottenhamem gramy na wyjezdzie wiec sie tak nie podniecaj a LFC znajac zycie i tak sie potknie na wyjezdzie ze słabym rywalem

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 18:55

Dobrze, ze mamy dwa zalegle mecze, minusem jest wyjazd do Southampton

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 18:34

@tomek_13
Pilkarze? wczoraj grali i wygrali na 2-1 na wyjezdzie w Trzebini

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 18:28

Radovic droga do Barcelony otwarta :D

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 18:18

W Wisle jest niestety to samo co z Arsenalem, Zachara stracił i nawet mu sie nie chcialo wracac po pilke tylko sobie truchta, zawsze powtarzam PRESSING to najlepsze rozwiazanie a nie ma go ani tu ani tu

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 18:09

@DexteR_000
Kontuzja kolana na czwartkowym treningu :/

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 12.03.2017, 18:02

Kurde Brozka nie ma a on lubi strzelac Legii. Bedzie ciezko o wygrana ale moze remis wyciagniemy.

Komentowany temat: Jutro losowanie półfinałów FA Cup 12.03.2017, 14:05

Najwazniejsze zebysmy grali mecz na własnym stadionie i wtedy rywal malo wazny bo i tak bedzie mocny (nie sadze by Tottenham nie awansował dalej)

To samo sie tyczy Sancheza, dziennikarz ktory z taka mysla wyszedł jest głupi jezeli mysli, ze sie ludzie na to nabiora. Pilkarz gra po to zeby wygrywac, z Wengerem jest to niemozliwe wiec gadanie, ze zostana tylko jak Wenger zostaje byloby nad wyraz bardzo dziwne.

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 11.03.2017, 20:14

Ja bym chciał zobaczyc przynajmniej raz Arsenal grajacy w LE. Łatwiej byłoby wygrac niz LM :)

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 11.03.2017, 20:08

No w koncu cos Ramseyowi wyszlo :D

Komentowany temat: Dwie różne połowy, Arsenal 5-0 Lincoln 11.03.2017, 20:06

Henry mu sie właczył :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady