Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 265 z 1243 (komentarze od 10561 do 10600):
Ox to akurat niech sobie idzie gdzie chce, najlepiej z Wengerem i niech zabierze do tego Walcotta chociaz nie, jeden Anglik musi zostac a Wilshere za duzo kontuzji łapie wiec jego ciezko liczyc.
City chyba straci punkty ze Stoke
Cavani to wszystko twoja wina, powinno byc 3-2 i po meczu, na wlasne zyczenie
Panie Wenger, to nauka dla Pana :D
hahahaha ale koncowka :D
@mistiqueAFC;
Szkoda nawet komentowac to co powiedział, biedna Barcelona
Brawo sedzia, niech ich kara zołtymi kartkami za symulowanie, do cyrku niech ida
Oj Cavani why :)
CAVANI tak ma byc :D
Chciałbym zeby to Arsenal kiedys miał takiego karnego. Od nas to szczescie jakos tak zawsze ucieka
PSG zrobilo ten sam bład co my robimy, cofneli sie, oddali pilke Barcelonie i teraz drza o wynik
Gdybysmy mieli tyle szczescia co Barcelona ehh
No ładnie pierwsza polowa i poł strat z Paryza odrobione
Sedziował nam na pewno mecz z Monaco
Przeciez to turek Deniz Aytekin, na pewno tutaj kartki czerwone zobaczymy
specjalnie bedzie sypał kartkami sedzia :D
Szybko zaczeli strzelanie w obu meczach :D
Barcelona dzisiaj awansuje a PSG bedzie grało w 10ciu albo w 9tke :D
Kurde ufff przeoczyłbym City - Stoke w typerze :D
No to ostro musiał wejsc ktos w Sancheza (tez stawiam na Xkahe) skoro doszło do kłotni. A od tego, ze zszedł do szatni pilkarze robia gorsze rzeczy, nie trzeba pilkarza od razy karac. Posadzenie Sancheza było błedem za co zapłacilismy w pierwszej polowie.
I jest awans na 25 miejsce a byłoby nawet 18 gdybym nie zmienił wyniku Swansea i gdyby Everton na 3-2 nie zdobył gola. NIestety ale drugi raz na porazce Arsenalu zarobiłem 21 pumktow, to było do przewidzenia patrzac na forme i na sytuacje w zespole
Typera byscie zaktualizowali ;) A o meczu jak najszybciej niech wszyscy zapomna bo inaczej zaczniemy hurtowo tracic punkty
Odejdz i oddaj stery Allegriemu. Ten klub potrzebuje swiezosci a nie corocznej kompromitacji. Kibicom, pilkarzom, druzynie i samemu Wengerowi potrzeba nowych wyzwan. Niestety nie kazdy skonczy tak jak Ferugoson nawet jezeli na to zasługuje. A wypowiedzi Wengera to juz od bardzo dawna straciły sens
2-10 w dwumeczu, nie mam pytan
Ciekawe co na to ten kibic co po pierwszym meczu tak sie darł do mikrofonu co mysli o tej druzynie
Kolejny mecz daje Wengerowi do myslenia odnosnie jego przyszlosci w klubie
Co sie ma Sanchez spinac skoro i tak awansu nie ma, gdybysmy mieli szanse a by go Wenger sciagnał to co innego
Moze czas najwyzszy zagrac przynajmniej raz w Lidze Europejskiej :) Przynajmniej nie bedzie Bayernu w 1/8
Szkoda nawet komentowac ta czerwona kartke. Sedziowie amatorka
Jak chce sie myslec o czyms wiecej niz tylko o wygranej dzisiaj to takie okazje trzeba wykorzystywac
Byloby 1-3 w pierwszym meczu, byłoby dzisiaj ciekawie a tak zwykly mecz do odznaczenia
No na pare sytuacji Walcotta w koncu mu cos wyszlo
Ciekawe jaka kontuzje ma Welbeck i na ile wypadnie. Kolejna szklanka z Arsenalu :/
Kamera oczywiscie na Wengera i Sancheza
Jest troche wolnych miejsc, ciekawe czy pierwszy raz na Emirates frekwencja bedzie nizsza niz 59900
Bellerin mecz numer 100 czyli jak w Arsenalu nie lubia jubileuszy
Szkoda tego pierwszego meczu bo skład dzisiejszy fajnie wyglada a i ławka bardzo ciekawa. No nic, gramy o honor i to wszystko.
Lewy i jego ulubieniec Henry :)
Dobrze byłoby wygrac bo drugiego z rzedu blamazu nasi kibice by nie przezyli. Ciekawe czy bedzie dzisiaj pełny stadion czy jednak kibice zaczna swoj protest. To by było cos nowego bo do tej pory ponizej pewnego pulapu frekwencji nie schodzilismy a bilety mamy bardzo najdrozsze. Nie wazne ile, wazne by sie godnie pozegnac z Liga Mistrzow
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jak podejmiecie decyzje, ze Wenger zostaje to powinni kibice wywiezc was wszystkich na taczkach.