Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 265 z 1243 (komentarze od 10561 do 10600):

Komentowany temat: Wiadomość od prezesa Arsenalu 09.03.2017, 14:53

Jak podejmiecie decyzje, ze Wenger zostaje to powinni kibice wywiezc was wszystkich na taczkach.

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 09.03.2017, 07:29

Ox to akurat niech sobie idzie gdzie chce, najlepiej z Wengerem i niech zabierze do tego Walcotta chociaz nie, jeden Anglik musi zostac a Wilshere za duzo kontuzji łapie wiec jego ciezko liczyc.

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 22:49

City chyba straci punkty ze Stoke

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 22:44

Cavani to wszystko twoja wina, powinno byc 3-2 i po meczu, na wlasne zyczenie

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 22:39

Panie Wenger, to nauka dla Pana :D

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 22:37

hahahaha ale koncowka :D

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 22:20

@mistiqueAFC;
Szkoda nawet komentowac to co powiedział, biedna Barcelona

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 22:15

Brawo sedzia, niech ich kara zołtymi kartkami za symulowanie, do cyrku niech ida

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 22:12

Oj Cavani why :)

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 22:09

CAVANI tak ma byc :D

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 22:02

Chciałbym zeby to Arsenal kiedys miał takiego karnego. Od nas to szczescie jakos tak zawsze ucieka

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 21:59

PSG zrobilo ten sam bład co my robimy, cofneli sie, oddali pilke Barcelonie i teraz drza o wynik

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 21:58

Gdybysmy mieli tyle szczescia co Barcelona ehh

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 21:28

No ładnie pierwsza polowa i poł strat z Paryza odrobione

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 21:04

Sedziował nam na pewno mecz z Monaco

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 21:02

Przeciez to turek Deniz Aytekin, na pewno tutaj kartki czerwone zobaczymy

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 21:01

specjalnie bedzie sypał kartkami sedzia :D

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 20:51

Szybko zaczeli strzelanie w obu meczach :D

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 20:45

Barcelona dzisiaj awansuje a PSG bedzie grało w 10ciu albo w 9tke :D

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 18:35

Kurde ufff przeoczyłbym City - Stoke w typerze :D

Komentowany temat: Pires ujawnia kulisy sytuacji z Alexisem 08.03.2017, 15:19

No to ostro musiał wejsc ktos w Sancheza (tez stawiam na Xkahe) skoro doszło do kłotni. A od tego, ze zszedł do szatni pilkarze robia gorsze rzeczy, nie trzeba pilkarza od razy karac. Posadzenie Sancheza było błedem za co zapłacilismy w pierwszej polowie.

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 27. kolejki 08.03.2017, 15:14

I jest awans na 25 miejsce a byłoby nawet 18 gdybym nie zmienił wyniku Swansea i gdyby Everton na 3-2 nie zdobył gola. NIestety ale drugi raz na porazce Arsenalu zarobiłem 21 pumktow, to było do przewidzenia patrzac na forme i na sytuacje w zespole

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 08.03.2017, 11:58

Typera byscie zaktualizowali ;) A o meczu jak najszybciej niech wszyscy zapomna bo inaczej zaczniemy hurtowo tracic punkty

Komentowany temat: Wenger: Ciężko to zrozumieć 08.03.2017, 00:09

Odejdz i oddaj stery Allegriemu. Ten klub potrzebuje swiezosci a nie corocznej kompromitacji. Kibicom, pilkarzom, druzynie i samemu Wengerowi potrzeba nowych wyzwan. Niestety nie kazdy skonczy tak jak Ferugoson nawet jezeli na to zasługuje. A wypowiedzi Wengera to juz od bardzo dawna straciły sens

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 07.03.2017, 22:32

2-10 w dwumeczu, nie mam pytan

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 07.03.2017, 22:25

Ciekawe co na to ten kibic co po pierwszym meczu tak sie darł do mikrofonu co mysli o tej druzynie

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 07.03.2017, 22:24

Kolejny mecz daje Wengerowi do myslenia odnosnie jego przyszlosci w klubie

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 07.03.2017, 22:17

Co sie ma Sanchez spinac skoro i tak awansu nie ma, gdybysmy mieli szanse a by go Wenger sciagnał to co innego

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 07.03.2017, 22:14

Moze czas najwyzszy zagrac przynajmniej raz w Lidze Europejskiej :) Przynajmniej nie bedzie Bayernu w 1/8

Komentowany temat: Ile jeszcze można? Arsenal 1-5 Bayern (2-10) 07.03.2017, 21:59

Szkoda nawet komentowac ta czerwona kartke. Sedziowie amatorka

Komentowany temat: Powalczyć o dumę i honor, Arsenal vs Bayern 07.03.2017, 21:51

Jak chce sie myslec o czyms wiecej niz tylko o wygranej dzisiaj to takie okazje trzeba wykorzystywac

Komentowany temat: Powalczyć o dumę i honor, Arsenal vs Bayern 07.03.2017, 21:32

Byloby 1-3 w pierwszym meczu, byłoby dzisiaj ciekawie a tak zwykly mecz do odznaczenia

Komentowany temat: Powalczyć o dumę i honor, Arsenal vs Bayern 07.03.2017, 21:06

No na pare sytuacji Walcotta w koncu mu cos wyszlo

Komentowany temat: Powalczyć o dumę i honor, Arsenal vs Bayern 07.03.2017, 20:59

Ciekawe jaka kontuzje ma Welbeck i na ile wypadnie. Kolejna szklanka z Arsenalu :/

Komentowany temat: Powalczyć o dumę i honor, Arsenal vs Bayern 07.03.2017, 20:46

Kamera oczywiscie na Wengera i Sancheza

Komentowany temat: Powalczyć o dumę i honor, Arsenal vs Bayern 07.03.2017, 20:44

Jest troche wolnych miejsc, ciekawe czy pierwszy raz na Emirates frekwencja bedzie nizsza niz 59900

Komentowany temat: Powalczyć o dumę i honor, Arsenal vs Bayern 07.03.2017, 20:20

Bellerin mecz numer 100 czyli jak w Arsenalu nie lubia jubileuszy

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Bayern [AKTUALIZACJA] 07.03.2017, 20:17

Szkoda tego pierwszego meczu bo skład dzisiejszy fajnie wyglada a i ławka bardzo ciekawa. No nic, gramy o honor i to wszystko.

Komentowany temat: Powalczyć o dumę i honor, Arsenal vs Bayern 07.03.2017, 20:16

Lewy i jego ulubieniec Henry :)

Komentowany temat: Powalczyć o dumę i honor, Arsenal vs Bayern 07.03.2017, 15:43

Dobrze byłoby wygrac bo drugiego z rzedu blamazu nasi kibice by nie przezyli. Ciekawe czy bedzie dzisiaj pełny stadion czy jednak kibice zaczna swoj protest. To by było cos nowego bo do tej pory ponizej pewnego pulapu frekwencji nie schodzilismy a bilety mamy bardzo najdrozsze. Nie wazne ile, wazne by sie godnie pozegnac z Liga Mistrzow

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady