Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 282 z 1243 (komentarze od 11241 do 11280):
Oxa ratuje tylko to, ze jest jeszcze mlodym zawodnikiem i w kazdej chwili moze wypalic ale tez nie mozna powiedziec, ze ma na to bardzo duzo czasu
Mowiłem, ze nie potrzebnie taka nagonka sie zrobila.
Tyle juz takich filmikow ogladałem ale pierwszy raz sie dowiaduje jak sie poznali :D
Koscielny wybił sie ponad stan. Stał sie z miejsca podstawowym stoperem druzyny i poradził sobie swietnie. Teraz w pełni moze sie czuc jako jeden z najlepszych stoperow w lidze a nawet wielu pilkarzy powtarzalo, ze grali z wieloma obroncami ale najwieksze wrazenie zrobił na nich własnie Koscielny. Po jego przyjsciu myslałem, ze drugim Vermaelenem nie bedzie a on po prostu stał sie jeszcze lepszy :)
Niedziela 15:10 Arsenal - Burnley, Canal+ Sport Komentarz: Przemek Pełka, Krzysztof Przytuła
@Argudo
Moze dlatego, ze na tym zdjeciu sie smieje (Strong people smile) a w zyciu przezywa smierc kuzyna i nikt nie widzi w jaki sposob przezywa (cry with the doors closed). Ja sobie tak to tłumacze
maciekbe; 19.01.2017; 18:32
widzieli ostatni wpis Alexisa na TT? Niech zawija wrotki
no pewnie, niech zawija, co z tego, ze bez Sancheza mozemy byc w czarnej d. przezywacie to strasznie bo wstawił zdjecie Arsenalu z takim opisem. Smiech
Nie wiecie o co mu chodzilo ale oczywiscie komentujecie.
22. kolejka
Sobota, 21 stycznia
13:25 Liverpool - Swansea City (na żywo)
18:25 Manchester City - Tottenham Hotspur (na żywo)
20:30 Stoke City - Manchester United (retransmisja)
Niedziela, 22 stycznia
12:55 Southampton – Leicester (na żywo)
15:10 Arsenal – Burnley (na żywo)
17:25 Chelsea - Hull City (na żywo)
23. kolejka
Wtorek, 31 stycznia
20:55 Liverpool – Chelsea (na żywo)
20:30 Arsenal – Watford (retransmisja)
Środa, 1 lutego
20:40 West Ham - Manchester City (na żywo)
20:55 Manchester United - Hull City (na żywo)
24. kolejka
Sobota, 4 lutego
13:25 Chelsea – Arsenal (na żywo)
15:55 Hull City – Liverpool (na żywo)
18:25 Tottenham Hotspur – Middlesbrough (na żywo)
20:30 Everton - AFC Bournemouth (retransmisja)
Niedziela, 5 lutego
14:25 Manchester City - Swansea City (na żywo)
16:55 Leicester City - Manchester United (na żywo)
25. kolejka
Sobota, 11 lutego
13:25 Arsenal - Hull City (na żywo)
18:25 Liverpool - Tottenham Hotspur (na żywo)
20:30 Manchester United – Watford (retransmisja)
Niedziela, 12 lutego
14:25 Burnley – Chelsea (na żywo)
16:55 Swansea City - Leicester City (na żywo)
Poniedziałek, 13 lutego
20:55 AFC Bournemouth - Manchester City (na żywo)
26. kolejka
Sobota, 25 lutego
15:55 Chelsea - Swansea City (na żywo)
18:25 Watford - West Ham United (na żywo)
20:30 Southampton – Arsenal (retransmisja)
Niedziela, 26 lutego
12:55 Tottenham Hotspur - Stoke City (na żywo)
15:10 Manchester City - Manchester United (na żywo)
Poniedziałek, 27 lutego
20:55 Leicester City – Liverpool (na żywo)
Oby nie
Bayern ma talent do wykupywania obiecujacych zawodnikow z innych druzyn. Zdecydowanie najlepsze deale z tych wszystkich powyzszych transferow
Taa jasne, takiego zawodnika jak Payet odpuscimy a kupimy Ghezzala
Swietna mamy sytuacje kadrowa ale najwazniejsze bedzie ja utrzymac do polowy marca bo zazwyczaj w lutym-marcu najwieksze problemy kadrowe nas spotykaja
Sanchez przedłuzy, wierze w to bardzo mocno.
Na jego doswiadczeniu skorzystaja wszyscy chociaz grał bedzie mało
Wenger jak zwykle widzi wszystko po swojemu.
Fajnie, ze ostatnio tyle bramek strzela i daje druzynie punkty. To bardzo wazne dla zespolu jak i jego, ze wrocił do swietnej dyspozycji.
Ziebka nie badz tego taki pewny, swieci na mecz z Nami na pewno podstawowy skład wystawia, moze z 1-2 zmianami. Wielka szkoda, ze musimy z nimi grac, nie lubie pojedynku wyjazdowych z ta ekipa. Bedzie mega ciezko z awansem
Kolejny rok kontraktu dla Pera to bezpieczna opcja w razie kontuzji a jego wpływ na szatnie jest nieoceniony wiec i Mustafi na tym skorzysta. A i tak na transfer kogos innego moglibysmy sie nie doczekac
O kurde, taki fajny zawodnik
Gueida Fofana zdecydował się zakończyć karierę piłkarską. Pomocnik doznał poważnej kontuzji kostki w marcu 2014 roku. Od tamtej pory rozpoczęła się jego walka o powrót do gry, jednak rehabilitacja wciąż się przeciągała. Już od jakiegoś czasu powrót Francuza na boisko stał pod wielkim znakiem zapytania i teraz 25-latek musiał potwierdzić najgorsze obawy. Zawodnik w rozmowie z dziennikarzami potwierdził, że lekarze nie widzą szans na jego powrót.
- Dałem sobie trochę czasu, by zobaczyć, czy z moją kostką będzie trochę lepiej. Naprawdę próbowałem wszystkiego, ale dzisiaj ze smutkiem muszę powiedzieć, że mój powrót nie jest już możliwy. Stan mojej kostki nie pozwala mi na grę w piłkę... To straszliwa rzeczywistość, ale gra byłaby zbyt dużym obciążeniem - mówił załamany piłkarz.
to ja sie dziwie jak to sie stalo, ze Diaby tak nie zdecydowal
Dokladnie, arsenal.com wiec inna wypowiedz nie mogła wyjsc z jego ust. W sercu nie wierze zeby nie rozmyslał czy bez Wengera nie beda mieli przypadkiem wiecej szans na ostateczny triumf nie tylko w Premier League
Czyli jego słaba postawa to wszystko wina biednego małego dziecka :D
Dopiero co „SportBild” podał, że wraz z zakończeniem sezonu karierę kończy Xabi Alonso, a teraz okazuje się, że Bayern ma stracić kolejną gwiazdę. Na taki sam pomysł co Hiszpan wpadł bowiem Philipp Lahm. Decyzja Niemca jest nieco bardziej zaskakująca, ponieważ w listopadzie tego roku będzie kończył dopiero 34 lata. Obrońca ma już jednak jasny plan na przyszłość.
Jak donosi Tuttosport, Arsenal zaoferował, że odda Juventusowi Alexisa Sancheza. Anglicy stawiają jeden warunek. Oczekują, że w zamian za to do Londynu przeniesie się Miralem Pjanić.
hahahaha padłem
Unicredit wycofuje się ze sponsorowania Ligi Mistrzów UEFA. Pewnie zarobki klubow troche sie zmniejsza
W koncu poszli po rozum do głowy. Na razie tylko na pare kolejek ale mam nadzieje, ze tam rowniez bedzie tak idiotycznie sedziował i zostanie najdłuzej albo jeszcze lepiej, zostanie zdegradowany nizej :D
Nie ma nic gorszego od takich opinii. Tyle co daje ostatnio Coquelin to nawet Ramsey nie daje w srodku pola nie daje.
Elneny w kadrze gra przyzwoicie wiec stawiam, ze tym razem bylo podobnie.
Dla Mustafiego jest to obojetne bo w koncu przyszedł z klubu, z ktorym ciezko cos wygrac do klubu z ktorym ciezko cos wygrac :D
W koncu dojda do wniosku, ze go nie potrzebuja. Fabregasa na siłe chcieli spowrotem a potem był im niepotrzebny. Fajnie, ze chce walczyc o skład Barcelony ale bedzie mu ciezko
Mike Dean hahahahaha. Pewnie zludne ale mam nadzieje, ze zostanie w Championship na stale
Oczywiscie, ze Kuba w Legii nigdy nie zagra a jak wroci do Polski to wroci tam gdzie jego miejsce czyli do Wiselki. Przeglad Sportowy napisał rowniez, ze włodaze Legii kontaktowali sie z Kuba w tej sprawie a ten im kategorycznie odmowił. Wiem jeszcze cos takiego:
Stowarzyszenie Kibiców Wisły jest w stałym kontakcie z Kubą, na pytanie o Legię rozbolał go brzuch ze śmiechu. Nie ma takiej opcji. To bardziej chwyt marketingowy ze strony Leśnodorski
tyle ode mnie. Kuba by mi i pozostałym kibicom Wisły czegos takiego nie zrobil. Poza tym juz sie kiedys wypowiadal, ze jego marzeniem jest zakonczenie kariery w Wisle
Musiał tak powiedziec bo inaczej skonczylby jak Costa
Gra dla mlodziezowej druzyny była dla niego za ciezka i za szybka a co dopiero mowic o innych rozgrywkach. Jezeli ma talent to sie odpowiednio rozwinie a jezeli nie to instynkt Wengera zostanie wystawiony na probe
Zasugerował sie obecna tabela i tyle a wszystko moze sie diametralnie zmienic w ciagu 2-3 kolejek. Na razie to obawiac nie musi sie Chelsea ale kto wie jak bedzie po 5-6 nastepnych kolejkach.
Czyli wczesniejsze doniesienia o Bellerinie i Coquelinie, ze w niedziele jeszcze nie zagraja okazały sie bujda. To jest bardzo dobra wiadomosc dla nas.
Mnie najbardzie cieszy powrot Stilicia do Wisly i mimo, ze nie grał pol roku to jak sie przygotuje bedzie swietnym wzmocnieniem zespolu. W Polskiej lidze byl gwiazda i dalej moze tak byc.
Ciekawe tez przejscie Schluppa do CP, na pewno ich wzmocni a w Leicester juz miałby problem z gra.
Dobra i emerytura ale wcale niemusialby isc do Chin. Dla pilkarzy w wieku +35 idealna liga jest takze MLS gdzie wielu takich pilkarzy z Europy powedrowalo.
Arteta to coraz bardziej zachowuje sie jak trener. Beda z niego ludzie, Guradiola chociaz nie tak sobie wyobrazał prace w City to wspolpracownika wział sobie bardzo dobrego. Moze w przyszłosci Mikel zostanie trenerem w Premier League. Rangersi to dobry kierunek dla naszych pilkarzy wiec Toral dobrze wybral. Pewnie ani on ani Zelalem powaznej szansy nie dostana w Arsenalu to przynajmniej niech sie ogrywaja w innych ligach bo to lepsze niz druzyny mlodziezowe czy Championship
Na takie mecze mogliby dawac Deana jak juz musza nam go dawac a nie typ znowu poprowadzi mecz z Chelsea
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nie powiedział niczego o czym bysmy nie wiedzieli. I tak jak napisal matt21 niech ktos z innych ekip straci bardzo waznych zawodnikow to tak samo beda oslabieni. Ale Adebayor to jest Adebayor, na innych nie powie ale na Arsenal musi