Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 285 z 1243 (komentarze od 11361 do 11400):
Bardzo ładnie gra Tottenham, nie ma co. Jak dochodza do sytuacji to maja duzo miejsca ale jak rywal atakuje to nie ma sie gdzie przebic. W koncu to zaowocuje kiedys tam Mistrzostwem Anglii.
Costa ma swojego sobowtora :D
https://web.facebook.com/LondonsRed/videos/1195065823882204/
Costa podobno kontuzjowany i od 3 dni nie cwiczył z zespołem a nie zadna kłotnia z Conte. Ciekawe kto zmysla :D
@Dewry
Nawet jezeli to fejk to jest to bardziej prawdopodobne niz pozostanie Sancheza i danie mu 200+ funtow tygodniowo.
@Dewry
A co to ja wrozka jestem albo mi kula mowi czy to fejk czy prawdziwa wiadomosc? zobaczyłem to wkleiłem
Wenger przedłuzy umowe o 3 lata
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/s960x960/15975312_1194907643898022_7284227986225521271_o.jpg?oh=9eeeefffb3b740495bbee8f0fe5d2359&oe=590F3ED3
Taka mu pewnie kase zaproponowali, ze podjecie decyzji nie bylo dla niego problemem a nie wierze, ze w Barcelonie czy Arsenalu mlodemu zawodnikowi daliby duza kwote.
No co, jest zawodnikiem Arsenalu wiec o nim mowi :D
2 punkty*
Nowy trener i nowy nabytek Swansea Narsingh zeby tylko sie nie przelamali z nami. Trzeba to koniecznie wygrac bo Liverpool gra z United a na Old Trafford a tam ciezko o ich wygrana poza tym Diabły sa tylko punkt za nami. 1-3
Glupie te pytania dziennikarzy tak jakby mysleli, ze Wenger jasno udzieli odpowiedzi.
Bellerin miał grac juz ze Swansea to oczywiscie przedłuza sie powrot o tydzien. Dobrze, ze wraca Koscielny to przynajmniej bedzie mozna Gabriela na PO wystawic
To bylo do przewidzenia
@simpllemann
Zgadza sie
Najlepsi w grudniu
trener - Conte
pilkarz - Jonathan Leko
bramka - Mmkhitaryan
w styczniu jak byk wygra bramka Giroud
To juz 5 lat? ładnie zlecialo :D
Zdecydowanie Koscielny to jest czołowka stoperow na swiecie. Az dziw bierze (co w sumie dla nas dobre) ze nikt sie nim nie interesował. 31 lat to moze nie mało ale tez nie duzo by nie moc sprobowac swoich sił gdzie indziej. Na szczescie przywiazany jest do miasta jak i klubu wiec mozemy sie cieszyc, ze przez najblizsze 3 lata nadal bedzie reprezentował Nasz klub
O Koscielnego to sie w ogole nie obawiałem. Jezeli ktos miał najszybciej przedłuzyc umowe z Arsenalem to własnie on.
Fajnie, ze Coq takze przedluzyl umowe. Bardzo wazny zawodnik w naszej układance.
Ciekawie sie robi w Swansea tylko czy to im pomoze. Mam nadzieje, ze nie zaowocuje to ich zwyciestwem z nami.
Za rok przeczytamy o kolejnym wypozyczeniu
I do reprezentacji szybko sie przebił gdzie pomogł mu ten transfer do Arsenalu. Jeszcze nie tak dawno był głownie rezerwowym a teraz to podstawowy stoper bez ktorego w chwili obecnej raczej nikt sobie Francji nie wyobraza. Dobrze, ze przedłuzył umowe z klubem chociaz wie, ze ciezko bedzie cokolwiek z zespolem zdobyc.
Bramkarz jest jak wino im starszy tym lepszy ale w ostatnich miesiacach Cech cos jest na bakier z ta zasada. W poprzednim sezonie dało sie odczyc jego wystepy natomiast w tym to juz nie jest ten Petr co wtedy.
To zostaly jeszcze dwa bardzo wazne ogniwa zespolu i na 3-4 sezony mamy problem z głowy
Spokojnie mogł wytrzymac do konca sezonu i wtedy zakomunikowac chec odejscia.
Payet niech zje snickersa bo gwiazdorzy :D
No i super, zostali jeszcze Ozil z Sanchezem ale na ich podpisy troche sobie jeszcze poczekamy
Swieci widze wygrana z Liverpoolem ale przynajmniej The Reds maja szanse rewanzu a My zagramy z nimi w FA tylko jeden mecz.
Nie wiem jakim składem dysponuje Gabon, ciekawe czy tylko sobie posiedzi czy moze malutka szanse dostanie.
Nie wiem po co ma zostawac na dłuzej. Chyba tylko po to zeby sobie jeszcze dorobic bo jezeli zagra to raczej mała ilosc spotkan a jak juz wspoczy to raczej przy kontuzji. I pewnie w tym celu chca przedluzyc z nim umowe
Nie strzelił gola tylko zaliczyl asyste. Ogolnie to chyba az tak dobrze w tym Sportingu nie ma.
Piekna kariera i ogromna ilosc trofeow. Zapewne wielu panow mu jej pozazdrosci :)
Nie uwierze, ze dawalismy 65mln za niego. Nie wmowi mi to zaden madrala z Torino. Wszyscy zobaczymy jak za 2-3 lata gosc bedzie renegocjował kontrakt aby klauzule zmniejszyc do rozsadnej kwoty a nie tak przesadzonej.
Miesiąc temu fabryka Bentleya, dziś – The Emirates. Film „Gol!” wcielony w życie?
http://zzapolowy.com/cohen-bramall-fabryka-bentleya-the-emirates/
Kolejny, ktory mowi, ze nie ma w planach zastapic Wengera a jak ten zakomunikuje, ze odchodzi to nagle wszyscy sie rzuca :D No chyba, ze Wenger sam namasci swojego nastepce
Jaki skromny :D
Gorzej jak sie nie sprawdzi bo znowu beda wszyscy mieli beke z Wengera
Udowodnic wiadomo, ze musi ale czy mu sie to uda juz takie pewne nie jest. A jak mu sie uda to nie wiadomo znowu kiedy w koncu z 7 ligi do Premier League to mega przeskok
Nie przyszedł Manolas za 40 bo oczekiwania finansowe Giallorossich były zbyt wygórowane na co nie chcial sie zgodzic Arsenal ale juz 40 na Mustafiego problemu nie robiło? czegos tutaj nie rozumiem :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Kanonier204
Mamy szczescie bo za tydzien o 16 znowu nie pokazuja zadnego meczu.
2-0 to by było chyba tyle