Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 286 z 1243 (komentarze od 11401 do 11440):

Komentowany temat: Kolejne wypożyczenie Torala na ostatniej prostej 11.01.2017, 15:26

Szybko spadl z piedestału w Birmingham

Komentowany temat: Kontuzja Thiago Alcantary 11.01.2017, 15:24

Znajac zycie na mecz z nimi ktorys z naszych zawodnikow tez wypadnie wiec lepiej sie nie cieszyc za wczesnie

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 10.01.2017, 17:26

Za ciekawe transfery to nie sa. Mnie jedyne co interesuje to odejscie Guzmicsa z Wisły ale juz podno jedzie hiszpan na zastepstwo i to z całkiem ciekawym CV. Ciekawe jak wypadnie Daniel Chima Chukwu.

Komentowany temat: Campbell o sytuacji Özila 10.01.2017, 17:24

Ozilowi raczej nie o to chodzilo. On chce tylko wiedziec co czeka Arsenal po sezonie gdy oficjalnie skonczy sie kontrakt Wengera z klubem. Kazdy pilkarz wolałby miec pod tym wzgledem jasnosc niz zastanawiac sie nie tylko nad podpisaniem nowego kontraktu ale takze nad przyszłoscia klubu dlatego jak dla mnie dopiero pod koniec sezonu sprawa nowych kontraktow jego i Sancheza moze sie wyjasnic.

Komentowany temat: Özil: Wciąż możemy wygrać Premier League 10.01.2017, 17:20

Szansa zawsze istnieje ale musza zostac spelnione dwa warunki - pierwszy to ciagła gra Mustafiego, z ktorym w składzie nie przegrywamy :D a drugi to o wiele lepsza forma Ozila i reszty ekipy bo ostatnio ciezko im sie gra w pilke (oprocz meczu z CP). A co do złej gry Ozila własnie problemem moze byc to, ze teraz bardziej chce strzelac niz asystowac. W poprzednim sezonie wazniejszy był ten drugi aspekt i do Ozila za bardzo przyczepic sie nie mozna bylo. W tym chce wiecej strzelac, za bardzo sie stara i dlatego zdarzaja mu sie tak słabe mecze jak ostatnio. To takie moje małe wytlumaczenie przyczyny jego slabszej dyspozycji.

Komentowany temat: Poważne osłabienie Bayernu 10.01.2017, 17:16

Dlatego beda chcieli juz w pierwszym meczu znacznie przyczynic sie do awansu do kolejnej rundy. Teoretycznie brak Boatenga moze im pomoc a jezeli wroci w marcu to byc moze na rewanz bedzie juz zdolny do grania.

Komentowany temat: Alexis zawodnikiem miesiąca 10.01.2017, 17:14

Widac kto jest najwazniejsza postacia w druzynie w tym sezonie gdzie jak widac juz trzeci raz zostal zawodnikiem miesiaca

Komentowany temat: Borussia po Zelalema? 10.01.2017, 17:13

Niech odchodzi tak jak Gnabry bo zostajac w Arsenalu na pewno sie bardziej nie rozwinie a granie w Bundeslidze jest lepsze niz ciagła tułaczka po mlodziezowych druzynach The Gunners

Komentowany temat: Trafienie Alexisa golem miesiąca 09.01.2017, 21:38

To ta bramka co strzelił ze spalonego? bo nie pamietam dokładnie :D Głosowałem na gola Oxa

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 09.01.2017, 20:18

@Arsenal4Ev3R
Chyba jakies inne losowanie ogladasz :P chociaz wolałbym z Ipswich zamiast ze swietymi np na wyjezdzie no chyba, ze Norwich sprawi niespodzianke i awansuje. Moglismy trafic lepiej

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 09.01.2017, 20:16

Trwa losowanie FA CUP, zagramy ze zwyciezca pojedynku Southampton/Norwich na wyjezdzie

Komentowany temat: "Giroud nie może się zatrzymać!" 09.01.2017, 12:56

Ma sie ten dar gdyby mu sie jeszcze nie zdarzały przestoje jak w poprzednim sezonie mogłby ładnie podbic sobie statystyki, ktore w sumie juz ma bardzo wysokie jak na pilkarza, ktory dlugo dochodził do siebie po Euro

Komentowany temat: Wenger: Welbeck wciąż może mieć wymarzoną karierę 09.01.2017, 12:47

W Arsenalu za panowania Wengera raczej sytuacja sie nie zmieni wiec Welbz bardzo musi uwazac na siebie.

Komentowany temat: Kadry reprezentacji na Puchar Narodów Afryki 2017 09.01.2017, 12:44

Liverpool bardzo mocno moze odczuc brak Mane. Dla mnie to jest ich najlepszy zawodnik. Najmniej zadowoleni sa w nie tylko we wspomnianym Leicester oraz Sunderlandzie

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 09.01.2017, 11:03

Maxifootlive.fr: PSG wkrótce założy ofertę 70 mln € za Alexisa Sancheza.

Komentowany temat: "Moja przyszłość jest w rękach klubu i Wengera" 09.01.2017, 09:36

no dobra, zdobył Mistrzostwo Swiata w 2014 roku wiec jest w takiej samej sytuacji co Sanchez

Komentowany temat: "Moja przyszłość jest w rękach klubu i Wengera" 09.01.2017, 09:35

Ciezko stwierdzic jak jest na prawde. Nie sadze by tacy pilkarze jak Ozil czy Sanchez uzalezniali pozostanie w klubie od pozostania trenera z ktorym ciezko bedzie cokolwiek wygrac no chyba, ze nie maja ambicji by zdobywac kolejne triumfy. Mocno bym sie zdziwił gdyby okazalo sie to prawda, ze uzalezniaja pozostanie w klubie od pozostania Wengera. Tam Sanchez przynajmniej jeszcze cos wygrał ze swoja reprezentacja a Ozil ostatnio to pamieta tylko Puchar Anglii.

Komentowany temat: Henry o swojej ulubionej bramce 09.01.2017, 09:29

Na pewno byl to piekny moment dlatego tak bardzo zostanie zapamietany przez Henryego gdzie takich bramek miał bardzo wiele

Komentowany temat: Wilshere na celowniku Koemana 09.01.2017, 09:26

Znajac zycie zostanie w Arsenalu, znowu przyczepi sie kontuzja a w Evertonie grałby tak jak teraz w Bournemouth. Ja tam jestem swiecie przekonany, ze sztab medyczny i treningi Wengera nie sa najlepsze dla pilkarzy i to jest powod urazow a nie jakies coroczne fatum i brak szczescia. Jack to wychowanek dlatego bedzie ciezko i jemu odejsc i Wengerowi go sprzedac.

Komentowany temat: "Arsenal zaoferował 56 milionów funtów za Belottiego" 08.01.2017, 22:02

hahahaha uwiezili go ta klauzula bo nikt zdrowy na ciele i umysle nie da za niego takiej kwoty. Wenger oferował za niego 56 jak o wiele mniej nie chciał na Lacazette? nie wiem co oni tam pala ale musi to byc dobra działka :D

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 08.01.2017, 17:15

Widze Liverpool zaliczył bolesna wpadke dzisiaj, na szczescie nam udalo sie awansowac

Komentowany temat: Jutro losowanie 4. rundy FA Cup 08.01.2017, 17:09

Na wyjezdzie - Oxford
U siebie - Ipswich Town/Lincoln City

lepiej omijac ekipy z PL

Komentowany temat: Bramall szybszy od Bellerina? 08.01.2017, 17:06

Kto wie, moze akurat beda z niego ludzie

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 08.01.2017, 10:30

Danny Welbeck rozegrał wczoraj 50 mecz w barwach Arsenalu.


ale zlecialo

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 08.01.2017, 10:05

@adrians97
http://www16.zippyshare.com/v/3DVomlA7/file.html

Komentowany temat: Bellerin kontuzjowany 08.01.2017, 10:03

No to pieknie, juz widze te 3 tygodnie bez Bellerina.

Komentowany temat: Ramsey: Musieliśmy zmienić nasze nastawienie 08.01.2017, 09:43

Ja to chciałbym zobaczyc jak zachowuje sie taki Conte w szatni jak jego druzyna przegrywa. Moze Wenger robi bład, ze sie nie drze? bo wiele razy tak sie zdarzalo, ze nic do nich nie docieralo i w drugiej polowie grali tak samo mizernie jak przed przerwa (mecz z City sie nasuwa). Moze Wenger stracił sile motywacyjna bo to tak wyglada.

Co do Ramseya po strzelonej bramce znowu zaczał grac tak samo slabo jak w pierwszej polowie. Strzał mu wyszedł i chwała mu za to ale forme to gdzies zaposiał a na ME tak dobrze sie prezentowal

Komentowany temat: Arsene Wenger po meczu z Preston 08.01.2017, 09:39

To po co brał Welbecka skoro sie bał go wystawiac. Zagralismy bardzo slabo i to drugi mecz z rzedu. Na szczescie druzyna potrafiła sie opamietac i szybko wyrownac po przerwie.

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:38

Perez dobry jest, potrzebuje wiecej czasu na granie a nie tak jak Wenger co chwile go na ławke wysyła gdzie nie powinno dziwic, ze ma duze przestoje w grze. Nie dziwne, ze Joel chciał odejsc, z tego samego powodu zreszta poszedl

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:28

A jakos z astry na niemieckim eurosporcie tak fascynujaca jak gra naszego zespołu dzisiaj :D

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:25

Brawo Welbeck, tego nam było trzeba, strzalu z dystansu. Szkoda, ze to nie wpadlo.

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:23

I po co ten idiotyczny strzal, spokoju to oni zachowac nie potrafia, nie ma co

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:21

Teraz to sie moze cieszyc jak wariat a nie z wisienkami z remisu byl zadowolony :D W sumie Sanchezowi sie nie dziwie, ze był tym faktem zdruzgotany

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:20

No jak to kto miał to strzelic jak nie Giroud :D

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:17

IWOBI!!!!!!!!! prosto w bramkarza

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:14

@PietrasM
Mi sie zawsze myliło i myslałem, ze w FA CUP jest dogrywka a w Carling Cup mecz dodatkowy :D

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:10

80 minuta i 0 zmian, Wenger w calej okazałosci

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:09

Giroud nie miał racji, spalony jak byk.

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:06

@arsenal159
Wengera to sie juz od dawna nie da zrozumiec

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:00

Niech im walna jeszcze ze 2 bramki bo mnie zaczynaja wkurzac pilkarze Preston, zaczynaja cwaniakowac i wywracaja sie z byle dotkniecia a do tego jeszcze sedzia daje sie ciagle nabierac.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady