Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 291 z 1243 (komentarze od 11601 do 11640):
na ławce nie na trybunach*
W Leicester ani Vardyego pauzujacego za czerwona kartke i nawet na trybunach nie ma Slimaniego. Middlesbrough powinno ten mecz wygrac
Bo Sanchez nie chce byc sciagany bo potem ma focha
Ogladałem to trafienie Zwirka chyba z 30 razy juz :D
ta bramka znaczy sie
Jakiegos wielkiego wrazenia na nim to nie zrobilo patrzac na wypowiedz :D
Palace nie istniało. Najbardziej obawiałem sie Benteke, ktory miał nie grac w tym meczu ale jak widac bezpodstawnie.
3 stycznia (wtorek)
20:45 AFC Bournemouth - Arsenal Londyn, CANAL+ Sport
Komentarz: Rafał Dębiński, Rafał Nahorny
Dwie ostatnie kolejki odpowiednio 72 i 70 punktow wiec nie jest zle a w pewnych momentach moglo byc 0 :D
@michalal
Zawsze dodaja 1 punkt przed aktualizacja a jak widac takowej nie bylo gdyz Tottenham dalej jest na 5 miejscu
Xhaka juz powoli kuma czacze :D
Sanchezowi zaraz przejdzie :D
OX to powinno byc z pierwszej
Drugi mecz z rzedu w ktorym bramkarz rywala jest ich najlepszym zawodnikiem
Kurde mogł walic Xhaka
@pauleta19
Jasne, zeby sie obraził
Wenger szacun za zmiany, Sanchez niech gra bo jak go Wenger na ławke posadzi to jeszcze kontraktu nie przedluzy :)
Xhaka dzisiaj najlepszy mecz w Arsenalu
ZAWAL
Dawac 3
IWOBI Nareszcie
Strasznie kombinujemy przy tych akcjach, chyba najbardziej w calej lidze
Wkurze sie jak nie strzelimy drugiego gola tylko wpadnie jakis farfocel dla CP
Znowu jednym golem prowadzimy a potem padnie bramka z niczego dla CP i znowu pojawi sie problem.
Strzeliłby w lewy rog i by bylo po zabawie. Kolejny aspekt, ktory w grze Arsenalu strasznie mnie drazni a bramka taka duza
I znowu prosto w bramkarza, dopiero o tym pisalem. To musialo byc 2-0
Arsenal to chyba najlepsza druzyna jezeli chodzi o strzelanie prosto w bramkarza, w kazdym meczu jest pare takich strzalow
I to dogranie Sancheza
OH MY GOD GIROUD!!!!!!!!!
Taaa Benteke niby kontuzja kolana a dzisiaj oczywiscie gra.
Tylko od City mamy lepszy bilans bramkowy, tak to Chelsea, LFC i Tottenham nas wyprzedzaja.
Ale Wenger zaskoczył składem, ciekawie to wyglada ale za to na ławce brak napastnika i jakos tak dziwnie wyglada no ale zobaczymy. Najwazniejsze to zwyciezyc
O kurde jaki skład :D i Ozil na urlopie, ciekawie to wyglada. Szkoda Stocha ale jest najlepszy w generalce a teraz jego ulubiona skocznia w Innsbrucku wiec nie pozostaje nic innego jak powalczyc o powiekszenie przewagi
Nasz mecz komentuja Roslon z Nahornym
Najlepszego w Nowym Roku i zwyciestwa z Crystal Palace. To moze byc jeszcze udany sezon
Dwa mega ciosy i po Borow
Ale United ma dzisiaj pecha :D
@pauleta19
Znowu? ostatnio puscili Chelsea zamiast United, dzisiaj jest odwrotnie.
Dawac Stoke trzecia :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Borussia lubi takie transfery.