Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 290 z 1243 (komentarze od 11561 do 11600):
Coquelin ma chyba wiecej czasu bez grania przez kontuzje niz Wilshere po transferze do Bournemouth.
Iwobi tragedia
Ten mecz jest juz stracony a co za tym idzie Mistrzostwo to tylko science-fiction.
Zmienmy taktyke jak zrobił to Conte, moze i u nas poskutkuje :D
Sa zmeczen, grali 2 dni wczesniej. Troche ich rozumiem ale popelnionych błedow juz nie
Wisienki graja u siebie a dodatkowo mieli jeden dzien wiecej na regeneracje. A kogo miało spotkac cos złego? ARSENAL
hahaha i Coquelin kontuzja do tego, caly Arsenal
Czyli jak zwykle bye bye Mistrzostwo i walka o 4 miejsce.
Graja jak patałachy to maja za swoje
Bournemouth gra konkretnie a nasi jak zwykle kombinuja milion podan przed polem karnym
Jak mozna było go samego zostawic z lewej strony.
Moze i federacja
Hahahaha władze Bournemouth zamiast wysłac papiery do Demokratycznej Republiki Konga w sprawie Afobe to wysłali papiery do drugiego Konga :D
I według grafiki z Premier League Ramsey na 10tce, oby tak bylo
Oby Ramsey na pozycji Ozila
Ramsey musi grac za Giroud a Iwobi z Sanchezem na skrzydle, mam nadzieje, ze Wenger tego nie zepsuje ustawiajac Aarona na skrzydle. Patrzac tylko na 3 mozliwe zmiany to lawka moze byc
ponownie*
Do tej pory wygrywalismy z nimi i trzeba to uczynic podobnie. 1-3
1. Kartoniada
2. W drodze na trening
3. Emirates nocą
;)
Tak jak mowilem
Mam 1-1 w typerze wiec na pewno taki wynik nie padnie. Jeszcze jakby Antonio pierwszy strzelił miałbym malenka nadzieje ;)
I zemsilo sie, brawo Antonio raz jeszcze
Antonio cos ty odwalil
Feghouli nie dosc, ze stracil sam pilke to jeszcze prawie sam odniosł kontuzje.
No Manchester do boju, tylko 13 goli i wyprzedzacie Tottenham w tabeli :D
W potyczkach z Bournemouth same zwyciestwa jak na razie
Dwoch na pewno nie oddamy
W typerze klasycznie w moim przypadku w jednym meczu padła o jedna bramka za duzo (Everton na 3-0) a w drugim o jedna brama za malo (wygrana City 2-1 zamiast 3-1) :D
Niech wraca ale czy koniecznie do składu? to chyba tylko za Pereza bo na pewno nie za Iwobiego
To w srode Chelsea wygrywa i odskakuje na kolejne 2 punkty. Oczywiscie watpie w to bo graja z Tottenhamem na wyjezdzie wiec najtrudniejszy mecz przed nimi od spotkania z Nami
Skoro nie wykorzystuje w pełni drzemiącego w nim potencjału to po co nam taki zawodnik? u nas tym bardziej mu sie to nie uda
Jak Sturridge sie połamie + Mane pojedzie na PNA to Kloppowi sie maly problemik zrobi
@fizjo_afc
Nie bylo bo do Mane zagrywał pilkarz Sunderlandu Djilobodji
Mane spelniony przed PNA
City drugi gol
Wenger nie bedzie zastepował wyjezdzajacego na PNA Elnenyego, w ogole watpie w jakikolwiek transfer.
Tyle talentow a w Arsenalu dostaje szanse moze 1-2, czasami 3
Bramka Oxa dla mnie zdecydowanie najlepsza.
Dobry sie zrobił mecz w Sunderlandzie
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
To juz nie chodzi o jeden mecz, to chodzi o ktorys z kolei w kolejnym sezonie. Co roku spotyka nas taka sama sytuacja, raz wczesniej a raz pozniej. W tym zespole na prawde czas na zmiany i to dotkliwe