Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 300 z 1243 (komentarze od 11961 do 12000):
Oczywiscie z trafionym wynikiem
Jedyne punkty jakie zdobyłem w typerze to w meczu ze Stoke :D zostal jeszcze jeden, dałem 2-2
Znowu dałem 3-1 w typerze ale jak jeszcze strzela to sie nie pogniewam :D
Bayern gromi 5-0
no no no jaka piekna asysta Oxa, dzieki arsenalist.com mam szybki podglad goli :D
Dobre złego poczatki, teraz tylko dobic rywala
I tak ma byc, teraz tylko dobic jak leza
Ale przeciez nawet stopa trafil w noge rywala wiec jak zastawianie sie bylo ok i karny naciagany to jednak skrobniecie nogi rywala juz karnego daje 100%
Lewandowski drugi gol i 3-0
@ToMo_18
Jakos powaznie to wygladało i mamy sie czego obawiac czy nie?
No to jak z ta zmiana Bellerina za Mustafiego?
Po statystykach widze, ze problemy opanowane
No moze nie bedzie trzeba Giroud. Co to za zmiana była Bellerin za Mustafiego? jakas kontuzja?
No to Giroud na ratunek
Widziałem karnego na arsenalist i raczej karny słuszny bo jeszcze go troche stopa pociagnał po nodze.
Od dawna wiemy, ze na wyjazdach gramy lepiej niz na Emirates
Xhaki nie ogarneli w Niemczech to nie wiem czy uda sie go ogarnac Wengerowi
Oczywiscie jak tracimy gola to kanonierzy.com zaczynaja szwankowac
Od razu straszycie kontuzja a Monreal gra dalej
Ramsey ma niewielki problem z udem dlatego dzisiaj go nie ma
@kamilo_oo
Dwa, dwa, nawet nie zauwazyłem, ze dalem 1 a ogladam ten mecz
Lewandowski 1-0
Juz wszyscy mielismy nadzieje, ze koniec problemow z meczami z 16 na C+ a tu znowu to samo. No nic, online nie ogladam wiec trzeba właczyc na Bayern - Wolfsburg, Lewy vs Kuba
Jest moc w tym składzie :D
Sklad idealny na dzisiaj, nie bedzie wysokich pilek co akurat jest zła informacja dla Stoke, czyli drwali ale nie tak ruchliwych jak nasi napastnicy :) Ławka bardzo fajna, oby taka była cały czas czyli mocna
Gramy na wyjazdach o wiele lepiej tak wiec niech sie Everton juz szykuje na wtorek
No Everton jest bardzo słaby od pewnego czasu a wynikiem druga bramka dla Watfordu
W styczniu i za 36mln? dobre, juz widze Wengera jak dokonuje takiego transfery
Patrzac na ich terminarz do konca grudnia to sie nie zdziwie jak znowu dwoch zawodnikow Chelsea dostanie takowa nagrode za grudzien
Dzisiaj mecz ze Stoke tylko z retransmisji natomiast na szczescie we wtorek pokaza mecz z Evertonem
Mourinho w swoim stylu "nikt nie był od nas lepszy mimo, ze przegrywalismy" :D
Duzo czasu maja. Jak przed startem nastepnego sezonu niczego sie nie dowiemy wtedy bedzie mozna sie denerwowac
Jak znowu bedzie Bayern to juz na prawde nie bedzie smieszne. Dawac nam tutaj FC Porto i powtorka z sezonu 2009/2010 :D
Zgadzam sie, Gabriel niech gra ze Stoke a Bellerin jeszcze poczeka. Mecz z City bardzo wazny tak wiec co najwyzej niech wyjdzie w drugiej polowie w meczu z Evertonem aby wrocic do rytmu meczowego
Fajnie, ze chcialby zostac ale musi sie pogodzic z tym, ze miejsca w składzie pewnego miec nie bedzie
Tak jak pisałem, kazdy tylko nie Bayern
Zapomniałem, ze wygralismy grupe :D
A przepraszam Juventus z 1 miejsca awansuje :D
A ja chciałbym Juventus
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Kanonier204
Mozna liczyc od Ciebie na bramki z retransmisji C+ z meczu ze Stoke? bo na allgoals cos czuje, ze wszyscy sie rzuca na derby Krakowa :D