Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 302 z 1243 (komentarze od 12041 do 12080):
To juz predzej Sanchez mogłby sobie na ławce usiasc niz Ozil, ktory przeciez i tak duzo nie biega wiec jest mniej zmeczony od Alexisa :D
@Dewry
No to dobrze :) Ciekawy skład, Holding przy Koscielnym powinien sobie poradzic. Ciekawe jak beda wspolpracowac ze soba Xhaka i Ramsey :) Za to lawka jaka fajna :D
A jak dla mnie Wenger sie z nimi dogada i dostana cos kolo 200tys. Coraz lepiej sie nam powodzi i nie mozemy tracic takich zawodnikow, ktorzy ciagna gre zespołu
Wiadoma sprawa, w wielu mediach akcje i bramke pokazywano po parenascie razy :D
O kurde, szkoda bo liczylem, ze jutro go zobaczymy na boisku a tu klops
Lucas na skrzydle? w ogole grał tam kiedys?
Oj słabo grali w tej edycji, nie dziwie sie, ze odpadli
Wrocic do treningow to jedno a wrocic do grania to drugie.
@PawloPro
to na pewno jego ostatni sezon, na cale szczescie
Nie mogło byc inaczej. W koncu mamy napastnika tylko zeby sie jeszcze w wielu przypadkach mniej kiwał przez co traci duzo pilek to by bylo super
Jak bedziemy prezentowali forme jak z West Hamem to sedzia za duzo widoczny nie bedzie
Spokojnie, Chelsea dostanie taka sama zadyszke jak City dostało
No to wiadomo kto jutro zagra od poczatku
Dobre losowanie no bo po co dostawac juz na poczatku rundy jakiegos bardzo mocnego rywala
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami CONMEBOL, czyli południowoamerykańska federacja piłkarska, potwierdził przyznanie tytułu Copa Sudamericana 2016 zespołowi Chapecoense.
Z kolei drugi finalista, Atlético Nacional, który pierwszy po katastrofie samolotu drużyny Chapecoense złożył wniosek o takie rozstrzygnięcie, otrzymał specjalną nagrodę fair play („Centenario Conmebol al Fair Play”).
Nam to pasuje :D
Bramka Sancheza na 5-1 dla Roslonia najładniejsza w tej kolejce, omawiali kontrowersje w Lidze+Extra
@Lolke
A bramki czy meczem sciagam z allgoals.com.pl
@Lolke
Nie pokazuja meczu w sobote o 16, mecz ze Stoke z retransmisji o 20:30 na C+
@Kanonier204
Zalezy jakie bitrate dajesz, ja daje przewaznie 3000 i bramka ma cos koło 20-25MB a mozesz dac nawet 50 000 i bramk moze miec z 1GB :D
@Kanonier204
Ja zawsze z mkv wycinam Boilsoft Video Splitterem szybko i sprawnie, chyba najlepszy darmowy program do tego. Oczywiscie w zadnym przypadku te 8 godzin mi nie przeszkadzaja i przynajmniej sobie zaoszczedze transfer z LTE sciagajac w sumie 106MB bramki zamiast 2GB meczu :D
@Kanonier204
Nie wiem czemu tylko zawsze jak wrzucasz bramki to maja po 8 godzin i tylko strzalkami mozna przesuwac bo jak sie myszka da np na srodek to tylko i wyłacznie zatrzymuje sie video :)
@Kanonier204
Oczywiscie, ze sie podoba ;) inaczej musialbym sciagac z allgoals i sam wycinac boilsoftem :)
@Kanonier204
Jestes wielki :D
@Redzik
Bardzo dobrze, ze do nas nie trafil. Mowiłem, ze jeszcze bedzie tego załował ale na szczescie my zalowac nie musimy
@Kanonier204
Wielkie dzieki :)
@Kanonier204
Pojedynczo
Kolejka pod Chelsea i Arsenal
Ale koncowka :D
hahahaha Fellaini wejscie smoka :D
wtorek 20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa A: FC BASEL ARSENAL FC nSport+
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Filip Surma
Ale to dziwnie wpadlo :D
Tylko zolta dla Rojo za to wejscie? precz z takimi arbitrami, to czerwona i zawieszenie powinno byc
Piekne uderzenie Oxa, jak chce to potrafi
Za ile, za 40mln funtow? hahahaha dziekuje, postoje
Dzieki wisienki, Arsenal wiceliderem :D skonczył sie listopad, zaczał sie grudzien :D
4-3 hahahahahahaha
Gran Derbi przy tym meczu sie chowaja :D
Hahahahaha co tu sie dzieje 3-3 :D
Albo 2-3 :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Fajny skład, mocna ławka, oby do przodu